Rinkitės žmogų, greta kurio jausitės namuose

Stovėjau ant krantinės, už tūkstančių kilometrų nuo namų, šalyje, kurios kalbos beveik nesupratau. Ieškojau atsakymų į klausimus, kurie nebuvo netgi aiškiai suformuluoti mano galvoje. Tačiau tiksliai žinojau, kad tai, ko ieškojau, aš, kaip paaiškėjo, jau suradau. Ir kad tai suprasčiau, man tereikėjo tiesiog šiek tiek atsitraukti į šalį.

Namai mums asocijuojasi su vieta, kurioje nakvojame, kurioje užaugome, kur gyvena šeima ir draugai ar kur patys gyvename.

Kai mūsų paklausia, kur yra mūsų namai, iškart pasakome konkretaus miesto pavadinimą. Tačiau pastaruoju metu vis aiškiau suprantu, kad manai – tai ne šiaip kažkoks miestas ar pastatas, kad tai greičiau konkretus žmogus, dėl kurio mes toje konkrečioje vietoje pasiliekame.

Namai – tai vieta, kur jaučiatės lyg savo lėkštutėje, visiškai saugiai. Ir visai ne dėl to, kad gyvenate mažame jaukiame miestelyje, kur praktiškai nėra nusikalstamumo. Namai – tai žmogus, kuris padovanoja jums šį saugumo jausmą.

Žmogus, už kurio jautiesi kaip už mūro sienos. Iš kurio gali tikėtis palaikymo sunkiausiomis gyvenimo dienomis. Žmogus, kuris suteikia tai, dėl ko norisi vėl ir vėl pas jį sugrįžti.

Namai – tai vieta, kur jūs reikalingi, kur jus myli ir vertina. Vieta, kur susitaikoma su jūsų trūkumais, kur jus myli nepaisant jūsų netobulumo. Dėl to manau, kad namai – tai žmogus. Kuris padaro jus laimingiausiu pasaulyje. Jūsų namai ten, kur yra tasai žmogus.

Tikiuosi, surasite tą žmogų. Tikiuosi, jums pavyks surasti tą, kuris liks su jumis visam laikui, nežiūrint į visas likimo peripetijas. Kuris lauks jūsų iš pačių tolimiausių kelionių. O gal ir pats jose jus lydės. Ir jis taps jums namais.

Namai – tai žmogus, kuris visą laiką žvelgs į jus su meile. Žmogus, kuris paims jus už rankos tuo momentu, kai pajausite atsidūrę aklavietėje ir nežinosite, ką toliau daryti. Jis liks greta ir niekur neišeis.

Namai – kada jaučiate, jog jame ir jumyse yra kažkas tokio, kad paverčia jus pačiais artimiausiais žmonėmis šioje planetoje, bet tiksliai nežinote, kas yra tasai “kažkas tokio”.

Namai – tai įsileisti žmogų į savo pasaulį, net jeigu labai baisu tai padaryti. Ir tada suprantate, kad galite labai smarkiai skirtis nuo aplinkinių, tačiau dabar pagaliau suradote tą, greta kurio jaučiatės savimi. Tą, kuriuo pasitikite. Kuriam, jei to prireiktų, galėtumėte patikėti gyvenimą ir gyvybę.

Jam galima pasakoti apie savo svajones, kurios tikriausiai niekada neišsipildys. Tačiau jis tiki jumis taip stipriai, kad galiausiai patikite patys savimi.

Jis žino apie tuos dalykus, kurie pakerta jūsų pasitikėjimą savimi, apie jūsų baimes ir pergyvenimus, neduodančius užmigti naktimis. Tačiau taria tokius palaikymo žodžius, kad pasikraunate pasitikėjimu ir ramybe, ko jums anksčiau patirti niekada neteko.

Šis žmogus kažkodėl visada žino, ką pasakyti ir kada pasakyti, o jūs stebitės, kaip gerai jis supranta, kad vyksta jūsų viduje, kai netgi patys nespėjote to iki galo išsiaiškinti.

Namai – tai žmogus, kurio prisilietimai gydo. Greta jo jaučiate, kad galėsite vėl pamilti ir šį kartą jums nebeskaudės.

Namai – tai žmogus, su kuriuo dalinatės vieną laimę dviem. Kurio problemas perleidžiate per save. Santykiai su juo verčia pamiršti egoizmą, nes staiga paaiškėja, kad kito žmogaus gerovė jums tapo svarbesnė už jūsų pačių laimę.

Namai – tai žmogus, kurio labui esate viskam pasirengę, nes žinote, kad jeigu jam kažkas atsitiks – suduš jūsų širdis.

Kai sutiksite tokį žmogų ir pamėginsite žmonėms paaiškinti, ką laikote namais, tie žmonės, kurie šito dar nepatyrė, jūsų paprasčiausiai nesupras.

Tačiau tikiuosi, kad visgi sutiksite tą, kuris taps jums namais. Ir dar tikiu, kad po šio susitikimo jums daugiau niekada neteks sužinoti, ką reiškia gyventi toli nuo savo namų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…