Šiais metais paleisk visus, kurie nepasirengę tavęs mylėti

Tai sudėtingiausias dalykas, kurį teks padaryti ir pats svarbiausias: liaukis dalinti meilę tiems, kurie nepasirengę tavęs mylėti.

Liaukis rimtai bendrauti su žmonėmis, kurie nenori keistis. Liaukis būti greta žmonių, kuriems vienodai rodo – esi greta, ar tavęs apskritai nėra. Liaukis teikti pirmenybę žmonėms, kuriems esi vienas iš daugelio variantų.

Tavo instinktas – daryti viską, ką gali, kad užsitarnautum gerą reputaciją, tačiau iš tikrųjų šios pastangos suryja laiką, energiją ir prieštarauja sveikam protui.

Kai susikoncentruosi į savo gyvenimą, nes kiekvienas bus pasirengęs tave ten sutikti.

Tai nereiškia, kad nereikia savęs keisti. Tai reiškia, kad reikia liautis bendrauti su žmonėmis, kurie nepasirengę tavęs mylėti.

Jeigu tave palieka vieną, įžeidinėja, pamiršta ar negerbia žmonės, su kuriais praleidi didžiumą laiko, reiškia, darai sau meškos paslaugą ir toliau eikvodama jiems savo energiją ir gyvenimą.

Gyvenimo paslaptis paprasta – tu skirta ne visiems. Ir ne visi skirti tau. Būtent tai sukuria tą ypatingą situaciją, kai susirandi tą saujelę žmonių, su kuriais įmanoma nuoširdi meilė, draugystė, santykiai. Suprasi, kaip tai vertinga, nes jau spėjai patirti priešingą situaciją.

Tačiau kuo ilgiau stengiesi priversti save mylėti, kai tie žmonės jau nebegali to daryti, tuo ilgesniam laikui netenki tikro bendravimo. O tikri draugai tavęs laukia. Šioje planetoje milijonai žmonių, kurie tiks tau kur kas geriau.

Kuo ilgiau pasilieki su tais, kurie naudoja tave kaip atsarginį variantą, asmeninį psichologą ar žaibolaidį negatyvui išlieti, tuo ilgesniam laikui netenki to, ko tau išties norėtųsi.

Galbūt, jeigu nustotum būti su jais, imtum mažiau jiems patikti.

Galbūt jie tave išvis pamirštų.

Galbūt, jeigu nustosi stengtis ir nertis iš kailio, santykiai baigsis.

Galbūt, jei nustosi skambinėti, telefonas nutils kelioms dienoms ar net savaitėms.

Tai nereiškia, kad tu griauni santykius. Tai reiškia, kad vienintelis dalykas, kuris palaiko santykius – tai ta energija, kurią į juos investuoji.

Tai ne meilė. Tai – prisirišimas ir priklausomybė.

Vertingiausia ir svarbiausia, ką turi gyvenime – tavo energija. Ne laikas, kuris ribotas, o energija. Kam tu ją atiduodi, tuo ir užsipildo tavo gyvenimas. Kam skiri savo laiką, tai ir nulemia tavo egzistavimą.

Kai šitai suvoksi, pradėsi suprasti, kodėl taip pergyveni, kai leidi laiką su neteisingais žmonėmis, ar neteisingame darbe, ar tose vietose, kurios tau neskirtos.

Pradėsi suprasti, kad svarbiausias dalykas gyvenime – saugoti ir ginti savo energiją labiau nei visa kita.

Paversk gyvenimą saugia vieta, kurioje bus tik tie žmonės, kuriems tu nuoširdžiai svarbi.

Tu neprivalai nieko gelbėti. Neprivalai įtikinėti žmonių, kad jiems būtina gelbėtis. Neprivalai būti greta žmogaus ir dalinti jam savo gyvenimą, po gabalėlį, vien todėl, kad tau to žmogaus gaila, vien dėl to, kad „privalai“, kad bijai jam nepatikti.

Tau būtina suprasti, kad pati kuri savo likimą ir kad pati priimi tą meilę, kurios verta save laikai.

Suprask, kad esi verta tikros draugystės, tikrų santykių ir tikros meilės su žmonėmis, iš kurių sulauksi analogiško atsako.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice for Managing All Life's Impossible Problems autorius Maiklas Benetas teigia, kad laimė slypi realybėje. Jis siūlo pažvelgti į gyvenimą blaiviu žvilgsniu: liautis be pabaigos kapstytis savyje ir kaltinti save dėl to, dėl ko esate visiškai nekalti. Šiame tekste…

Kam vaikams seneliai ir močiutės?

Ne, kalba eis ne apie nemokamas aukles! "Norint užauginti vaiką, reikalingas visas kaimas" - tai ne vien liaudiška išmintis, bet ir nuoroda į Niufeldo prisirišimo teoriją, tvirtinančią, jog kuo daugiau aplink vaiką juo besirūpinančių suaugusių, tuo ramesnis ir labai pasitikintis jis augs ir vystysis. Į "prisirišimų kaimą" psichologo nuomone, be…

Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

Originalas Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus. Jis čepsi prie stalo. Jo nagai nėra kruopščiai nukarpyti, o rytais iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Be to, jis yra šykštokas ir…

Ar ne per rimtai žiūrite į gyvenimą?

Originalas Jūsų gyvenimas – vien pareigos ir jokių malonumų? Užstrigote kasdienybės karuselėje namai – darbas – namai ir jūsų gyvenimas tapo pilkas ir nuobodus? Baisiausia, kad tuomet nuobodūs tampame ir mes patys. Taigi metas išmokti praskaidrinti kasdienybę, nes juk žinote posakį, kad nuvarytus arklius paprasčiausiai... nušauna? Amerikiečiai teigia, kad jie…

Ką reiškia būti žodinio smurto auka

Originalas „Tu viską išsigalvoji“, „Tau vaidenasi“, „Tu įsikalbi“. Ar dažnai tenka girdėti tokius artimo žmogaus komentarus, kai paliečiate temą, kuri jus tikrai jaudina? Veikiausiai esate žodinio smurto – mažai žinomos, bet labai kenksmingos psichologinės prievartos formos – auka. Ką tai reiškia? Žodinis smurtas, angliškai vadinamas „gaslighting“, – tai tokia mentalinės…