Šimtas norų. Kam to reikia?

Žinote tokią praktiką, kai reikia užsirašyti ne mažiau kaip 100 savo norų? Jau penkis metus bandau paaiškinti moterims, kaip svarbu turėti tokį sąrašą. Ir kiekvienas mūsų maratonas prasideda būtent nuo šito – sudaryti savo norų sąrašą iš ne mažiau kaip 100 punktų. Dėl to ir jums siūlau paimti rašiklį ir pradėti. O kol kas papasakosiu, kam to reikia.

Pirmas dalykas – kam apskritai reikia norėti? Iš pradžių apie pačią energiją, neakcentuojant blogų ar gerų troškimų.

Gyvenimo energija – tai visada troškimo energija. Kol mes kažko norime, tol gyvename. Mes į šį pasaulį atėjome būtent dėl noro, ir noras mums nurodo kryptį.

Noras, troškimas – tai stimulas eiti į priekį. Kuo baisi depresija? Jums nieko nebesinori, ir dėl to nieko nesigauna. Ir niekas nesidaro. Tai tarytum nedidelė mirtis.

Norai lemia mūsų ateitį. Jie lemia, ko jūs siekiate, kur einate, kur atsidursite, nors galbūt ne taip greitai, kaip norėtųsi. Ir rezultatas, beje, gali gautis ne visai toks, kokio norėjosi.

Moters troškimų energija – viena didžiausių galių, kuri stimuliuoja ir įkvepia jos vyrą. Kol jūs nieko nenorite, jam irgi nieko nereikia.

Troškimai, tai komunikacijos su pasauliu ir savo gyvenimo kūrimo būdas, patinka jums tai, ar nepatinka.

Kodėl gi tada žmonės ima bijoti savo troškimų?

Todėl, kad jie lemia jūsų ateitį. Todėl, kad troškimų energija spalvins jūsų gyvenimą. Žemi troškimai – apgailėtinas gyvenimas. Pakylėti troškimai – gyvenimas prašviesėja ir praskaidrėja. Nori pakeisti rezultatą – keisk impulsą.

Visi mūsų norai išsipildo. Ir čia pats laikas išsigąsti. Sakoma, kad Dievas išpildo kiekvieno iš mūsų norus. Tačiau kada ir kaip būtent tai atsitiks, mes nežinome. Ir vis dėlto mūsų dabartinis gyvenimas – tai ankstesnių norų ir troškimų rezultatas. Netgi jeigu atrodo, kad šito norėti tikrai negalėjome.

Juk troškimai gali turėti tiek pozityvią, tiek negatyvią kryptį. Dėl to labai svarbu, ko būtent mes trokštame ir kaip.

Kuo čia dėtas 100 norų sąrašas?

  • Jis leidžia pamatyti, ko siekiame dabar, šiuo momentu, ir susimąstyti. Pasižiūrėti, kiek šiame sąraše svetimo ir nereikalingo, o kiek – tikro.
  • Tai galimybė suartėti su pačia savimi, kažką atskiriant nuo to, kas sava. Pažinti pačią save.
  • Jeigu norėtumėte pamatyti okeaną, bet šio noro neužfiksuosite, okeaną būtinai pamatys kas nors kitas (kuris pripažino savo troškimą). O jūs – vargu.
  • Toms, kurios nemoka norėti, tai itin naudinga. Juk tai taip sunku – pažadinti šią galią, išjudinti save iš vietos, kurioje nieko nesinori.
  • Tai galimybė sąmoningai išsiaiškinti, ką mes transliuojame šiam pasauliui. Pamatyti tai ir pakoreguoti.
  • Tai galimybė paleisti norus ir liautis būti ties jais užsiciklinusiai. Kuo greičiau paleisite, tuo greičiau išsipildys.
  • Tai įkvepia. Ir jus, ir jūsų vyriškį gali įkvėpti svajonės dviese. O paskui reikia svajoti visa šeima.
  • Kai žinote, ko norite, artimiesiems lengviau jus pradžiuginti. Kai turite svajonių, jie gali padėti joms išsipildyti. O jei svajonės nėra? Tada ką beduotų, viskas netiks.
  • Tai starto linija, nuo kurios galite pradėti pokyčius. Parašėte 100 norų. Išsirinkote iš jų penkis artimiausiam laikui. Pavertėte troškimą tikslu. Ir pradėjote žengti mažus žingsnelius link jų kiekvieną dieną.

Aš nepalaikau vizualizacijų ir kitų panašių idėjų. Bandžiau, išbandžiau, žinau. Man netiko. Tačiau sudaryti tokį sąrašą, man rodos, labai svarbu. Nors daug kam tai ir nelengva.

Norite pokyčių? Pradėkite nuo norų sąrašo. Šiandien pat. Tiesiog dabar.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…