Sužinokite, kaip nekreipti dėmesio ką sako kiti

Įsiklausymą į kitų pastabas, komentarus galima lyginti su vairavimu, kuomet leidžiate automobiliui vežti ten, kur jūs norite, o ne reikalauja kiti. Tai padaryti padės trys paprastos taisyklės.

1 taisyklė

Pirma, jeigu norite kad automobilis nuvežtų ten kur norite, turite už vairo atsisėsti patys.

2 taisyklė

Prisiminkite, kad kai jūs vairuojate automobilį, jo greitis ir jūsų bei keleivių saugumas priklauso tik nuo jūsų, o ne šalia ar ant užpakalinės sėdynės sėdinčių žmonių.

3 taisyklė

Jeigu norite vairuoti vis geriau, tobulėti ir išmokti visų manevrų, tai turite daryti iš tų žmonių, kurie tai geriausiai moka. Juk jums vairuojant šalia sėdintis aiškina ką daryti, anksčiau ar vėliau turėsite nuspręsti patys ir prisiimti atsakomybę. Todėl privalote būti be galo dėmesingi, kokio žmogaus patarimų klausote – galbūt jūsų keleivis net nemoka vairuoti?

Visus šiuos perkeltine prasme pasakytus pamokymus galėčiau paaiškinti, kad nesvarbu, kas komentuoja jūsų veiksmus, gyvenimą, darbą – galbūt tai artimiausi draugai, mylimiausi tėvai ar antroji pusė, bet jeigu jie neišmano, niekad nedarė ką jūs darote ar pradėjote daryti, tuomet tos pastabos neturi keliauti į jūsų vidinę erdvę. Priimkite tik tuos komentarus, kuriuos išsako profesionalai, žinantys ir mokantys tai, ko jūs siekiate.

Daugybė žmonių visą gyvenimą komentuos, bet patys nieko nesiims, o jums reikia nekreipti į juos dėmesio.

Kaskart išgirdę komentarus tapkite mokiniu ir pagalvokite, atsakyti į klausimą – ar tas žmogus, kuris man ką tik pasakė kažkokį komentarą gali būti mano mokytojas iš kurio kažko galiu išmokti? Būtent ši dėmesingumo praktika man padėjo suvokti be galo daug – į ką atkreipti dėmesį, o į ką neverta. Taip išmokau saugoti savo erdvę, bet nepamiršau mokintis iš kitų.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *