Svarbiausia santykiuose – žvelgti viena kryptimi

Vyras ir Moteris. In ir Jan. Dvi vieno ir to paties medalio, kuris vadinamas santykiais poroje, pusės.

Būtent čia ir vyksta įdomiausi dalykai. Kai susitinka du žmonės, dvi pakankamai skirtingos visatos, kai visas pasaulis tampa jų pasauliu, kuriame kiekviena sąveikaujanti pusė kuria bendrą unikalią ir nepakartojamą istoriją.

Iš pradžių tai būna meilė, aistra, tiesiog seksas, tiesiog bėgimas nuo vienatvės, tiesiog du žmonės ar tiesiog „jau laikas kurti šeimą“. Netgi kai užgimsta nauja gyvybė, kiekvienas poros narys savaip aiškina bendrą kelią ir kiek jis truks. Tik ar gali kas ryžtis tiksliai atsakyti į šį klausimą?

Juk svarbiausia žengiant šiuo keliu – žvelgti į vieną pusę, į ateitį. Į bendrą dviem žmonėms ateitį. Kurti bendrus planus, kurti naujus projektus, išsikelti bendrus tikslus. Ir, savaime aišku, svajoti. Svajoti apie tai, kas suteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo dviem, juk tai būtent jų pasaulis.

Yra ir kitas kelio variantas. Jis labiau vingiuotas ir pavojingesnis. Kai žiūrite vienas į kitą. Iš pradžių tai gali būti įsimylėjęs ir viską suprantantis, viską atleidžiantis žvilgsnis, kuris gėrisi, žavisi ir mėgaujasi, džiaugiasi kiekviena akimirka.

O paskui šis žvilgsnis gali transformuotis į trūkumų ieškojimą (o kas jų neturi?), charakterio bruožų vertinimą. Ir apskritai, jeigu ilgai kažką apžiūrinėsi, laikui bėgant tai nusibosta.

Dėl to svarbiausia harmoninguose santykiuose – žvelgti į tą pačią pusę. Ir būtent ta kryptimi, į kurią nukreipta jūsų bendra ateitis. Tai gali būti bendra kelionė, bendras poilsis, verslo projektas, bendras būsto įsigijimas arba ilgalaikiai santykiai, kurių pavadinimas „šeima ir vaikai“. Tai įdomus ir įtraukiantis procesas, kuris suteikia jėgų, energijos, kuris suvienija ir įkvepia, užpildo išankstiniu mėgavimusi bendrų norų ir bendrų svajonių išsipildymu.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti