Sveikos meilės principai

Kai tarp dviejų žmonių prasideda santykiai, kiekvieno iš jų gyvenimas turėtų pagerėti. Jeigu gyvenimas prastėja arba jeigu jūs tempiate vienas kitą žemyn, galų gale kažkuris ateis į protą ir išeis.

Meilės negalima nusipirkti. Jeigu tai darote, nesitikėkite, kad jūsų išlaidos atsipirks.

Venkite pavydo. Provokuodami pavydą, žaidžiate su ugnimi. Kažkuris iš jūsų būtinai nudegs. Žmonės jau ir taip yra linkę pavydėti, būna, kad jiems nepakanka pasitikėjimo savimi, dėl to neverta dar ir sąmoningai sukelti tokius jausmus.

Kai meilės santykiai sveiki, abu partneriai yra vienodai priklausomi vienas nuo kito.

Išties mylintis žmogus nereikalauja iš partnerio atsakomojo jausmo patvirtinimų. Jis pats įrodinėja jam savo meilę.

Venkite troškimo pakeisti partnerį. Jeigu paverčiate jį kitokiu žmogumi, turkite galvoje, kad tas naujas perdarytas žmogus gali nepanorėti toliau gyventi su jumis.

Sunku mylėti žmogų, puolusį į depresiją. Meilė turi teikti žmogui laimę, tačiau jūsų išrinktojo buvimas drauge dar negarantuoja jums laimės. Tik jūs pats galite padaryti save laimingu ar nelaimingu.

Moteriai norisi manyti, kad ją myli nepasiekiamas princas, o ne kenčiantis psichas. Vyrai irgi negali pakęsti isterikių ir taip vadinamų uždelsto veikimo bombų, iš kurių nežinia ko galima laukti, kadangi ji gali sprogti bet kuriuo momentu. Neprognozuojamas partneris ardo nervus ir žudo jausmus lygiai taip pat, kaip kelia nuobodulį visiškai ir absoliučiai prognozuojamas žmogus.

Staigiai įsiliepsnojusi meilė labai greitai išsisemia. Kad įgytų pastovią meilę, kažkas iš dviejų turi mylėti protingai. Jeigu partneris tyli, kai jūs audringai piktinatės, tai dar nereiškia, kad jis apkurto, nereiškia, kad jis silpnas ar abejingas. Tai reiškia, kad jis sugeba tvardytis.

Jeigu partneris įsisąmonino, kad gali blogai su jumis elgtis, įtikinti jį, kad yra atvirkščiai – nepaprastai sunku.

Jeigu abejojate savo sumanyto poelgio tikslingumu, geriau susilaikyti. Geriau palaukti momento, kai į galvą ateis geresnis sprendimas.

Atminkite: kad ištekėtumėte už princo su baltu „Mersedesu“, turite tapti princese su raudonu kabrioletu. Jūsų gyvenimiškos vertybės turi sutapti. Kaip taisyklė, žmonės jaučiasi komfortiškiausiai su partneriais, kurie yra lygūs jiems savo socialine padėtimi.

www

Parašykite komentarą

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti