Tautos-naikinimas-prasideda-nuo-moters-sunaikinimo

Tautos naikinimas prasideda nuo moters sunaikinimo

Medikai – absoliučiai paslaptingi sutvėrimai, kuriais įpratome pasitikėti. Tačiau ar pagrįstas yra šis pasitikėjimas? Ką daro gydytojai, kai pacientas yra visiškai bejėgis? Kaip galima apgauti žmogų, sužaloti jo organizmą jam to nežinant, užkrėsti nepagydomais virusais ir netgi kai ką išpjauti iš jo kūno, kad paskui parduotum? Profesionalūs žudikai ir geraširdžiai daktarai – visi jie nešioja tą pačią kaukę, tačiau po baltais chalatais slypi paslaptys, apie kurias vertėtų žinoti. Visų pirma tai liečia moteris.

Antidemografinė krizė

Nevaisingumo problemą galima išspręsti moterį sterilizuojant. Tada ji gali daugiau nesijaudinti dėl galimo ar negalimo pastojimo, sveikatos apsauga jau pasirūpino, kad gyventojų skaičius būtų mažinamas visomis prieinamomis priemonėmis. Islamas Karimovas Uzbekijos prezidentas, įgyvendino gyventojų skaičiaus mažinimo šalyje sterilizuojant moteris programą. Apie tai pranešė uzbekų žmogaus teisių gynėjai. Jų tvirtinimu, programa oficialiai veikė 4 metus, nuo 1999 iki 2003, tačiau visuotinio protesto banga privertė vyriausybę paskelbti, jog sterilizavimas nutraukiamas. Tame tarpe, ir slaptas sterilizavimas.

Visą tą laiką, kurį minėtas prezidentas užėmė savo postą, jis pašventė kovai su gyventojų skaičiaus augimu ir pasiekė sukrečiančių rezultatų – gimstamumas šalyje sumažėjo nuo 4,4 iki 2,5 vaiko. Situacija buvo ne iš maloniųjų, ją buvo mėginama nutylėti, bet štai 2010 metais JTO Komitetas prieš kankinimus paviešino įrodymus, kad prievartinė sterilizacija tebevykdoma.

Uzbekų vyriausybė rimtai susirūpinusi „išaugusius“ gimstamumu ir įsitikinusi, kad saugiausiu variantu taps būtent sterilizacija. Dar daugiau, pateikiami duomenys, kad kiekvienas ginekologas turi pateikti Sveikatos apsaugos ministerijai atskaitą apie mažiausiai 2 pacientes, sutikusias atlikti šią procedūrą. Sterilizuotų damų nebuvimas ataskaitoje reiškė baudą medikui. Dėl to per gimdymus, per kitas operacijas su narkoze ginekologai stengiasi įvykdyti reikalaujamą „planą“. Užfiksuota atvejų, kurie nesuderinami su jokia moraline ir medicinine etika – iš anksto sumelavę pacientei apie aptiktą cistą, gydytojai ją sterilizavo.

Per 2010 metus daugiau kaip 5000 moterų prarado galimybę tapti motinomis dėl medikų kaltės. Tuo pat metu gydytojai tvirtina, kad pacientės sutiko atlikti procedūrą.

Tačiau kaip paaiškinti faktą, kad uzbekės paskutiniu laiku masiškai pereina prie gimdymų namuose, bijodamos, ir bijodamos ne be pagrindo, dėl savo sveikatos ir savo mažylių gyvybės?

Ir dar vienas momentas. Islamo Karimovo dukterys aktyviai dalyvauja judėjime už moterų teises. Lola, jauniausioji dukra, 31 metų amžiaus – UNESCO pasiuntinė ir vadovauja labdaringam vaikų fondui.

Sveikatos apsaugos ministerija propaguoja „sveiką“ šeimyninę atmosferą

Tame pačiame Uzbekistane ne tik siekiama paversti moteris nevaisingomis, bet ir bandoma sugriauti šeimą. Liūdnai pagarsėjęs Įsakymas 40: kadangi vyriausybė neturi pakankamai lėšų daugiavaikių šeimų rėmimui, kūdikių bei gimdyvių gydymui, komfortiškų sąlygų jiems sukūrimui, tai problema sprendžiama kardinaliai, nurodant privaloma tvarka atlikti sterilizaciją. Šita procedūra yra privaloma ginekologams, kurie, panašiai kaip nusikaltimus atskleidžiantys policininkai, turi „pateikti“ po kelias išoperuotas damas per mėnesį. Dar daugiau, gydytojai turi instrukciją ne tik įsikišti, netgi slapta, bet ir įkalbėti moteris sterilizuotis, įtikindami jas meluoti savo vyrams ir anytoms. Gydytojai mano, kad kiaušintakių perrišimas yra patogus ir saugus, tačiau netgi išsivysčiusiose šalyse fiksuojamas 0,1% mirtingumas. Dar daugiau, medikai nepilnai informuoja savo pacientes apie tokios operacijos pasekmes.

Kitaip sakant, jie meluoja moterims ir verčia jas pačias meluoti savo šeimoms, dangstantis kažkokia būtinybe, nauda sveikatai. Ir moteris neturi pakankamai informacijos, kad galėtų pati apsirinkti.

Uzbekų vyriausybė negali reklamuoti kontraceptyvų, nenori vykdyti gyventojų supažindinimo su įvairiais kontracepcijos metodais programų. Vietoje to, kad papasakotų apie prezervatyvų naudą, moterys sterilizuojamos netgi pačiais barbariškiausiais metodais – Cezario pjūvio operacijos metu kai kurioms moterims išpjaunamos gimdos, o jos ilgą laiką netgi nesužino apie tai, kadangi gydytojai visokeriopai slepia tiesą.

Sveikatos apsaugos ministerija tvirtina, kad gyventojų šalyje kasmet padaugėja 500 000. tačiau gyventojų surašymas vyko prieš 25 metus ir naujas nenusimato, kas nekelia nusistebėjimo.

Kam reikalingas kūdikių kraujas?

Faktas, kurio negalima nutylėti, arba – kaip gydytojai užsidirba iš kosmetikos, kuriai reikalingos placentos. Grožio industrija – kosmetologija – permala savo girnose viską, ir pirmiausiai jos aukomis tampa vaikai.

Kai kurios mamos žino, kad bambagyslės, kuri pulsuoja, perkirpti negalima. Per ją keliauja kraujas ir kitos naudingos medžiagos į mažylio organizmą. Ir trunka tai maždaug valandą. Kitos mamos paprasčiausiai supratimo neturi, kad kai vaikas pereina per gimdymo takus, jo kūnas taip susispaudžia, kad praranda dalį kraujo – šis kraujas per bambagyslę suteka į placentą. Iš pradžių mažylis gimsta nenatūralios spalvos – blyškus, neretai netgi melsvoko atspalvio – dėl prarasto kraujo. Tačiau paguldžius jį mamai ant krūtinės neperkirpus bambagyslės, jis kurį laiką pagulės ir parausvės, kadangi kraujas sugrįžta atgal.

Motinos imunitetas, hemoglobinas, įvairios naudingos ląstelės atkeliauja į mažylio kūnelį būtent šiuo momentu. Jeigu, žinoma, neatkirpo bambagyslės. Tačiau kosmetologai (tarp kitko, labai gerai žinoma kosmetikos markė Mary Kay pozicionuoja save kaip grynai placentinė) laikosi nuomonės, kad visas šis grožis ir nauda turi būti paimti iš motinos organizmo ir pateikti farmacininkams ant stalo.

Palyginimas su gyvūnais galbūt čionai ir ne vietoje, tačiau laukinėje gamtoje natūralus gimdymo procesas baigiasi tada kai mama nukanda sudžiūvusią bambagyslę. Tai instinktas, refleksas – ir jokios akušerijos.rnrnTuo tarpu medikai tvirtina, kad nė viena šiuolaikinė moteris be jų pagalbos nesusidoros. Na, nebent su retomis išimtimis.

40% kraujo – tai daug ar mažai? Štai sausi faktai, kurie patvirtina, kad iš mūsų vaikų paimama kone pusė to, ko reikia gyvybei jau pačiomis pirmosiomis sekundėmis.

Kraujas, kuris teka į mažylį iš placentos – tai 150 mililitrų, arba 40% viso kraujo, kuris cirkuliuoja kūdikio kūne. Kūdikiui gimus, visiškai pasikeičia jo kraujotakos sistema – pradeda veikti plaučiai ir abu kraujotakos ratai, kraujas pradeda tekėti į naujus indus, užpildydamas plaučių kraujotakos ratą. Kraujas absoliučiai būtinas, kad vystymasis vyktų normaliai. Kada placenta nukerpama ne iš karto, mažylis kvėpuoja papildomai per placentą ir dėka to gali išgyventi netgi tie mažyliai, kurie gimė su asfikcija, tai taip pat labai svarbu gimusiems su hipoksija. Kadangi iš karto po gimdymo perduodamas kraujas ir bambagyslė kraujuoja, tai ją perkerpant, didelė infekcijos tikimybė. Jeigu bambagyslė nukerpama anksčiau negu priklauso, mažylio kraujas pasilieka motinos kūne ir pereina į jos kraujotaką. Tai gali tapti kritine gydytojų klaida, jeigu konfliktuoja kraujo grupės. Oksitocino – hormono, kurie padeda gimdai susitraukti ir išstumti kraują po gimdymo, lygis vėlai perkirpus bambagyslę yra pakankamas, o jei mažylį atskiria nuo mamos pernelyg anksti, šis lygis gerokai padidėja.

Abortų konvejeris

Moterų konsultacijoje dirba žmonės, kurie vaikosi naudos iš pacienčių, o ne profesionalai, kurių tikslas – padėti. Būsima motina patiria stresą – tai ir hormoninis organizmo persitvarkymas ir daug kitų dalykų. Ir nepasirengusi, praktiškai bejėgė moteris patenka į nagus faktiškai sąmokslininkų sektai, kurie labai greitai atranda galimybę, kilus menkiausiam įtarimui, atimti iš moters laimę būti motina.

Paprastai menkiausiai apsaugotų motinų kategorijai priklauso vyresnės nei 30 metų moterys. Iš pradžių jos siunčiamos pas genetiką konsultacijai. Genetikas siunčia moterį į amniocentezę – paimti „mėginiui“ skysčio tiesiai iš gimdos. Jeigu nėštumo laikas pakankamai ilgas, gydytojas siunčia besilaukiančią į kordocentezę – kraujo, paimto tiesiai iš bambagyslės, tyrimą.

Gydytojai tvirtina, kad tai yra privalomos analizės ir atsisakyti jų negalima. Galimybė, kad kūdikis žus po kardocentezės – 95%. Kažkodėl visos vyresnės nei 30 metų mamos po ultragarso gauna pažymą apie tai, kad kūdikis turi 100% ar kiek mažesnę tikimybę gimti protiškai atsilikusiu. Žinomas vienas atvejis, kai moteriai po ultragarso 7-ame nėštumo mėnesyje pranešė, kad vaikas neturi galvos. Nepaisydama „specialistų“ nuomonės, moteris baigė nešioti kūdikį ir pagimdė visiškai sveiką vaiką.

Kovoti su melu praktiškai neįmanoma. Ateidama į ligoninę, moteris turi žinoti, kad čia jos niekas neužjaučia, kad joje įžvelgiama patologija ir puiki medžiaga abortams. Moters uždavinys – patikrinti viską, kas jai sakoma, ne vieną kartą. Reikalauti oficialios pažymos ir, iškilus grėsmei gyvybei, po kelis kartus pereiti medicinos komisiją. Ir neduoti sutikimo abortui, prieš tai nepasikalbėjus su šeima ir keliais specialistais iš kitų vietų ar miestų. Pageidautina, kad jie būtų iš nemokamų poliklinikų, kadangi mokamose apgaudinėjama dažniau, mokamų įstaigų gydytojai turi tvirtesnius ryšius su farmakologija ir kosmetologija.

www