Tavo žmogus

Manau, jei vertintume santykius iš pozicijos – ar eitumėte su tuo žmogumi į žvalgybą, daug kas paaiškėtų. Labai svarbu visiškai pasitikėti kitu žmogumi. Tai ir tavo asmeninis saugumas, ir pačių santykių saugumas. O jeigu neitum į žvalgybą, tai jis nėra artimas tau žmogus. Santykiai pasmerkti ir nereikia iliuzijų.

Manau, kad vyras turi kovoti už savo moterį. Visada ir visur. Net jeigu neteisi. Apie tai, su kuo nesutinka vyras ir kur moteris neteisi, pasikalbėti reikia akis į akį. Tačiau išoriniame pasaulyje artimas žmogus – tai tavo apsauga ir gynėjas.

Tą patį galima pasakyti apie moteris. Tavo vyras – pats geriausias. Ir tau pačiai, ir visiems aplinkiniams. Būtent taip turi būti. Jeigu jis kaunasi, moteris turi padavinėti jam šovinius.

Bet kuriuo kitu atveju, jeigu norisi kritikuoti, pasmerkti, jeigu manai, kad žinai geriau už jį ir labai knieti pademonstruoti tai viešai, jeigu matai partnerio silpnybes ir aptarinėji jas su kitais, tai nėra prasmės kankinti save ir partnerį liguistais santykiais. Išeik.

Jeigu tavo vyras tau nėra pats geriausias (su visais jo ypatumais) – tai ne tavo vyras.

Jei manai, kad turi teisę daryti iš savo moters kažkokį geresnį jos pačios variantą – tai ne tavo moteris.

Galbūt to „taviškio“ žmogaus apskritai nėra, nes nuvertinimas, vertinimas, priekabės ir pretenzijos įsigėrusios tau į kraują, užprogramuotos kaip dar iš tėvų gauti scenarijai. Ir „taviškis“ nepasirodys, kol viso to neatsikratysi.

Geriausias. Vienintelis. Ir tu žinosi, kad tavo nugara pridengta.

Tai tavo žmogus.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti