Tekstas vyrams. Moterims neskaityti!

Na ką, vyruti. Aš žinau, tavo gyvenime būna momentų, kai esi aukštumoje, ir būna momentų, kai krinti žemyn. Skrydžiai į padanges ir skaudūs kritimai – tai visiškai normalu. Niekas negali to išvengti, ir kuo labiau stengies pakilti, tuo daugiau smūgių susilauki. Tai irgi normalu. Skausmas, pergyvenimai, išdavystės, praradimai – visa tai kelio dalis. Niekur nuo šito nepabėgsi.

Bus momentų, kai tau atrodys, jog pasidavei, nuleidai rankas. Nepasiduok šitam jausmui, jis praeis. Ir netgi jei tau atrodo, kad viskas baigta – tai viso labo tęsinys. Tave žemins, sakys, kad nieko tau neišeis, kad užsiimi niekais, geriau užsiimtum normaliu darbu. Tačiau kad ir ką tau kalbėtų tėvai, jie tave myli. Neimk jų žodžių giliai į širdį.

Kartais tu nežinosi, kam gyveni, ką reikia daryti ir kur judėti toliau. Tokiais momentais pailsėk vieną dieną, išmesk iš galvos tokius klausimus ir tokias mintis. Gali netgi prisigerti, tačiau turi tvirtai nutarti, kad rytojaus dieną pagaliau kažkuo užsiimsi. Kažkuo nauju. Tik viena diena poilsio, o toliau – į mūšį.

Gyvenimo kelyje sutiksi įvairių moterų. Nesusigundyk jų grožiu, netapk nuo jų priklausomas. Daugeliu atveju joms reikia ne tavęs, o to, ką tu turi. Neužkibk ant visų tų apgailėtinų moteriškų gudrybių, jos labai klastingos būtybės. Visoms norisi būti su tavimi, kai tau sekasi, visos nori būti greta tokiais gyvenimo momentais ir apsimeta, kad myli. Tačiau kai ištiks nesėkmė, kai suklupsi, jos atims iš tavęs paskutinį, ką dar turėjai, paliks be nieko ir išeis pas kitą kvailį. Jų meilė išgaruos per sekundę, nes iš esmės jokios meilės ir nebuvo. Visa tai žaidimas, naudos vaikymasis.

Daug moterų norės tave pribaigti ir „patūrėti“, kai tik atsiras tokia galimybė. Ir tik viena iš jų vietoje to, kad pribaigtų ir atimtų paskutinį, ką dar turi, kai atsiras tokia galimybė – šito nepadarys. Priešingai – palaikys tave ir pasistengs padėti. Būtent ši moteris bus su tavimi iki galo. Tik ji verta, kad ją išsirinktum ir pamirštum visas kitas. Tai tavo moteris. Neskaudink jos.

Tavo gyvenime bus draugų, kurie apsimes, kad esi jiems svarbus. Tačiau tai iliuzija. Įsidėk į galvą – kiekvienas galvoja tik apie save, kiekvienas užsiima tik savo reikalais. Nėra jokios draugystės. Kai tik jūsų interesai susikirs – pats tai suprasi. Būk draugiškas kitiems, draugiškumas platesnė sąvoka už draugystę. Ir jeigu norisi draugauti, draugauk su žmonėmis su visiškai kitu gyvenimu, jiems nėra kuo su tavimi dalintis, nėra ko iš tavęs atimti.

Kartais susimąstyti apie gyvenimo prasmę. Neieškok atsakymų, gyvenimas neturi prasmės. Yra tik tai, dėl ko esi pasirengęs gyventi. Tai kur kas svarbiau. Tavo laikas ribotas ir niekas nežino, kada jis baigsis. Nešvaistyk laiko beprasmiškiems dalykams, ši diena gali būti tau paskutinė. Kam tu ją skirsi?

Tau visada teks rinktis – sėkmė ar laimė? Turėk galvoje, kad yra metas sėkmei ir metas laimei. Nesistenk visko suversti į krūvą, tai neįmanoma. Tiesiog išmok planuoti savo gyvenimą.

Išsikelk tikslą, išsikelk didelį tikslą, globalinį tikslą! Būtent jis suteiks energijos ir privers keltis rytais iš lovos. Išsikelk tikslą ir judėk jo linkui, kaip ledlaužis juda, traiškydamas visus ledus. Nesustok, kol negausi rezultato, kuris reikalingas būtent tau.

Atmink – niekas nėra atsakingas už tavo gyvenimą, tavo sprendimus, tavo kančias. Tik tu pats. Nei tėvai, nei valstybė, nei prezidentai, nei žydai ar tragiška tautos istorija. Tu ir tiktai tu esi absoliučiai atsakingas už savo gyvenimą. Niekas nieko tau neskolingas ir niekas nieko tau neprivalo.

Tu vyras. Iš tavęs reikalaus juo būti. Neklausyk moterų, kurios kalba apie vyrus, jos nieko apie tai nesupranta. Neklausyk, jei kas nors sako, kad tu ne vyras, nesiginčyk dėl to. Tegu galvoja ką nori, kitų žmonių nuomonės – dulkės. Tikėk, kad esi vyras ir esi pajėgus apversti šį pasaulį, tu pajėgus padaryti jį geresniu, tu pajėgus viskam.

Gyvenime pasitaiko skrydžių ir kritimų. Tai normalu. Surask jėgų atsistoti ant kojų ir eiti toliau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Atpirkimo ožio kasdienybė

Originalas Ožių būna įvairių: baltų, juodų, ilgais ir trumpesniais ragais, jaunų, senų, prižiūrėtų ir apleistų. Tiesa, dar būna Atpirkimo Ožių. Pastarieji „ganosi“ kone kiekvienoje organizacijoje. Toks ožys kasdien ateina anksčiau už visus, kasdien jaučiasi vargšas ir išnaudojamas, kasdien tipena į darbą drebėdamas, kad štai, kiti jį ims ir išnaudos. Be…

Spręskite problemas be konfliktų

Originalas Skyrybos visada reikalauja daug jėgų, kantrybės ir nervų. Jeigu iš pradžių buvote nusiteikę išsiskirti gražiuoju, dažnai šis nusiteikimas laikui bėgant išgaruoja. Erzina sutuoktinio nuotaikos ir elgesys, susierzinimas greitai perauga į priešiškumą ir pykčio priepuolius. Kaip to išvengti? Kaip išsiskirti taip, kad nereikėtų slapta “dalintis” daiktų ir viso užgyvento turto?…

Idealios profesijos intravertams

Originalas Jeigu kalbėjimas viešumoje jums reiškia stresą ir paniką, o susitikimai su klientais sukelia depresiją, nenusiminkite ir nebandykite pakeisti savo prigimties. Kitaip būsite nelaimingi visą gyvenimą. Verčiau jau pasirinkti veiklos sritį pagal savo temperamentą. Intravertams geriausiai tinka tokie darbai, kurie nesusiję su tiesioginiu bendravimu su žmonėmis, nesibaigiančiais telefonų skambučiais ir…

Kaip išmokyti vaiką teisingai reaguoti į savo klaidas

Originalas Seniai žinoma, kad nuo tėvų elgesio priklauso, ar vaikas bus sėkmingas ir sugebės nuolat siekti įvairių laimėjimų, ar ne. Tėvai, norintys skatinti vaiką vystytis, būna linkę nuolat girti savo mažylius. Deja, ne visi pagyrimai padeda vaikui stengtis. JAV psichologė Carol Dweck eksperimentais nustatė, kad vaikų niekada negalima girti už…

Vyrai moteriškėja dėl moterų

Originalas Ji – daug pasiekusi verslininkė. Jis augina vaikus, tvarko namus, ruošia valgyti ir dėl karjeros nesuka galvos. Ar tokia šeima gali būti laiminga? Psichoterapeutė Lina Vėželienė įsitikinusi – net ir pats garbingiausias postas moteriai laimės nesuteiks. Ji kankinsis nesuprasdama, kodėl būdama tokia protinga ir daug pasiekusi, turi gyventi su…