Tėvo vaidmuo auklėjime. Keli patarimai

Tėvui ant pečių gula daug pareigų. Jis ir už šeimos saugumą atsakingas, ir tėvo pareigas atlieka, ir kantrybė reikalinga. Vaikas laiko tėvą savo mokytoju ir atrama šeimoje. Tai tasai žmogus, kuris skatins ir teiks pagalbą sprendžiant sudėtingas problemas.

Tačiau tėvas niekad neteisingai nekritikuos savo vaikų, viskas turi būti daroma tik turint pačius geriausius lūkesčius. Kritikuoti būdinga daugeliui žmonių. Tačiau kai vaikas kažką daro pirmą kartą gyvenime, apie kokią kritiką galima kalbėti? Geras įvertinimas įkvėps ateičiai ir leis ištaisyti klaidą.

Tėvas niekad nenumos ranka į pagalbos prašymą. Visiems pasitaiko momentų, kai viskas krinta iš rankų. Ir būtent šeimos galva turi būti visada pasirengęs bent jau išklausyti.

Tėvas nepaliks pavojingoje situacijoje.

Tėvas neleis vaikui absoliučiai visko. Tai vienas iš kraštutinumų. Pasaulyje daugybė taisyklių ir apribojimų, tačiau leisti juos pažeisti – ne pats geriausias auklėjimo būdas. Visur turi būti saikas.

Šie keli paprasti, net primityvūs patarimai galbūt padės susidoroti su tėvo vaidmeniu ir užtikrins ramybę šeimoje.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti