Tiesos apie meilę, kurių nesuprasite, kol neįsimylėsite

Meilė neišspręs visų jūsų problemų. Tačiau ji padės lengviau įveikti visus sunkumus, kadangi esate dviese.

Meilė neištirpdys visų problemų, susijusių su ankstesniais santykiais. Jums vis dar reikia padirbėti su savimi, išgydyti sudaužytą širdį, susigrąžinti savivertę. Jūsų naujas draugas neatsakingas už jūsų padarytas klaidas.

Nėra teisingo ar neteisingo būdo mylėti. Jūs adaptuojatės prie to, kaip įpratęs mylėti partneris, o jis prisitaiko prie jūsų.

Jūs nebebūsite tokie vieniši, kokie buvote, tačiau vis tiek pakaks vienatvės naktų. Meilė gydo vienatvę, tačiau jos neužbaigia. Kartais jums vis dar bus vieniša, ypač kai mylimo žmogaus nebus greta ar kai pateksite į kokias nors asmenines sudėtingas situacijas ir nenorėsite savo bėdomis apkrauti partnerio.

Jūs daug ką suprasite savyje. Meilė išryškins geriausias ir blogiausias jūsų savybes, atvers kažkokius trūkumus ir vaikiškas traumas, su kuriomis reikia susidoroti. Meilė taps priežastimi, dėl kurios nutarsite priimti teisingus sprendimus ir imtis keistis.

Jums vis dar teks mokytis mylėti save. Dėl to, kad kažkas jus myli, nereiškia, jog jūsų darbas šioje srityje pasibaigė. Meilė sau – tai jūsų ginklas, ir jums vis dar teks kovoti su žmonėmis, kurie stengsis pažeminti jūsų orumą.

Meilė padarys jūsų gyvenimą geresniu, tačiau jūs negalite ieškoti laimės vien joje. Vis dar tebereikia ieškoti laimės kitose vietose ir ypač savyje, kadangi meilė ne visada trunka amžinai, dėl to negali tapti vieninteliu laimės šaltiniu.

Jūs niekada nesiliausite atrasti kažką naujo savo partneryje. Net jeigu atrodo, kad jau žinote apie jį viską, visada atsiras kažkas naujo, iškilus naujoms gyvenimiškoms situacijoms.

Meilė išmokys, ką reiškia duoti, nieko nereikalaujant mainais. Meilė daug išmokys jus apie gerumą, atleidimą ir pastangas priversti žmogų paprasčiausiai nusišypsoti. Ji išmokys jus duoti ir duoti, ir vėl duoti, nevedant jokios buhalterijos ir neišrašant sąskaitų už paslaugas.

Meilė nesuveiks, jeigu nebūsite sąžiningi patys su savimi. Prieš tapdamas sąžiningu su partneriu, reikia tapti sąžiningam su savimi ir suprasti, ko norite iš partnerio ir iš santykių, kad paskui netektų nusivilti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…