Tik tu pats gali viską pakeisti

Nesakyk: „Aš nelaimingas meilėje“. Sakyk: „Aš negaliu sudominti savimi mylimo žmogaus.

Nesakyk: „Mane išdavė“. Sakyk: „Aš patikėjau tuo, kuriuo nevertėjo pasitikėti, o jis pasirodė esąs gudresnis už mane“.

Nesakyk: „Mane visi gniuždo“. Sakyk: „Aš leidžiu, kad žmonės su manimi nesiskaitytų“.

Nesakyk: „Man nepasisekė“. Sakyk: „Aš padariau klaidą, ir reikia suprasti – kokią“.

Nesakyk: „Mūsų laikais visi pinigai atitenka sukčiams“. Sakyk: „Aš atsisakiau pinigų kažkieno naudai ir dabar dėl to gailiuosi“.

Nesakyk: „Mano darbas pasmerktas žlugimui“. Sakyk: „Aš nenoriu nugalėti“.

Nesakyk: „Tai neišsprendžiama problema. Sakyk: „Tai problema, su kuria man patogiau gyventi, negu be jos“.

Nesakyk: „Man svetimas šitas pasibjaurėtinas pasaulis“. Sakyk: „Gyvenimas šiame pasaulyje reikalauja jėgų ir žinių, kurių aš neturiu“.

Tu pats sau visa tai sukūrei. Visi tavo nemalonumai, nesėkmės, nelaimės – tai tavo pasirinkimas, kurį padarei arba dabar, arba kažkada praeityje.

Visas ribas sau nusistatai pats. Ir tik tu tas sienas pajėgus nugriauti.

Ar bent jau pabandyti. Tai sunku. Skausminga. Gali nepavykti.

Tačiau būtent tai suteiks laimę. Tai ir yra gyvenimas.

Gali, žinoma, sėdėti ir aimanuoti dėl pasibjaurėtinų žmonių, neteisingai sutvarkyto pasaulio, blogos karmos. Gali kariauti su realybe – nepakildamas nuo sofos ir kovoti taip, kad toji realybė smarkiai nenukentėtų. Tik nereikia savęs apgaudinėti: tai būtent tavo asmeninis pasirinkimas.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti