Tikėjimas vyru

XIX amžiaus paskutiniame dešimtmetyje Detroito elektros kompanijoje dirbo jaunas mechanikas už 11 dolerių per savaitę. Dirbo jis po 10 valandų per dieną, o grįžęs namo neretai iki vidurnakčio darbavosi ūkiniame pastate, mėgindamas išrasti naujo tipo variklį. Jo tėvas buvo įsitikinęs, kad vaikinas veltui švaisto laiką. Kaimynai galvojo, kad jis nenormalus. Niekas netikėjo, kad iš to jo krapštymosi su gelžgaliais gausis kažkas naudingo. Niekas juo netikėjo, išskyrus žmoną…

Ji padėdavo jam dirbti naktimis, po kelias valandas iš eilės laikydavo virš galvos žibalinę lempą. Pamėlynuodavo rankos, dantys kalendavo iš šalčio, ji nuolat peršaldavo, bet… Ji tikėjo savo vyru.

Po kelių metų ūkiniame pastate pasigirdo kažkoks triukšmas. Kaimynai pamatė, kaip į gatvę be arklio savo vežimu išvažiavo tas beprotis su žmona.

Kai imdamas iš Henrio Fordo interviu kažkoks žurnalistas pasidomėjo, kuo jis norėtų būti sekančiame gyvenime, genijus atsakė labai paprastai: „Kuo tik norite… Svarbiausia, kad su manimi būtų mano žmona“…

Reklama: Dantų implantai už gerą kaina

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti