Tikri ir netikri draugai

Dažnai galima pastebėti, kad patys nemaloniausi žmonės mūsų gyvenime iš pradžių atrodė labai mielais.

Draugystė yra vieni svarbiausių santykių žmogaus gyvenime. Tačiau kartais sunku atskirti tikrą draugą nuo netikro. Ypač, jei esi pratęs matyti žmonėse tik gera. Žemiau pateikiami patarimai, kaip atskirti išties gerus, malonius žmones nuo apsimetėlių.

Draugai pritars jūsų pasirinkimui. Tikras draugas pritars jūsų tikslams ir svajonėms, kad ir kokios jos bebūtų.

Jam patinka jūsų „tarakonai galvoje“. Visi turime niuansų, kurie daro mus šiek tiek keistuoliais. Tikram draugui patiks šios keistenybės, o netikras – bjaurėsis ir piktinsis.

Draugai atleidžia. Visi mes klystame. Tikras draugas puikiai tai supranta ir atleis, kad ir ką būtumėte padaręs. Galų gale – visi mes žmonės.

Palaiko ryšį. Tikri draugai palaikys ryšį, net jeigu jus skiria didžiuliai atstumai. Jie ieško galimybių pabendrauti, net jeigu tai kelia nepatogumų. Netikri draugai bendrauja tik tada, kai jiems iš jūsų kažko reikia.

Jūs – dalis jų gyvenimo. Tikri draugai skiria jums laiko. Tai gali būti kažkas labai paprasto: išgerti sekmadienį kavos ar tiesiog susitikti po darbo. Šitaip jie rodo, kad nori būti su jumis.

Toliau pateikiami keli požymiai, pagal kuriuos galima atpažinti netikrą draugą.

Pasyviai agresyvus elgesys. Prieš tai, kai suprasite, kas vyksta, netikras draugas naudos pasyviai agresyvų elgesį, kad pasiektų savo tikslus ir gautų, ko nori. Paprastai tai pasireiškia kaip pašaipos, patyčios, užmaskuotos komplimentais.

Pastoviai jus paveda. Netikri draugai daug planuoja, daug žada, o paskui paveda. Jų žodžiai nieko nereiškia. O jeigu užsiminsite apie šią ydą – sulauksite griežto atkirčio. Kaip taisyklė, jie nesugeba suvokti savo kaltės

Jis nori tapti jūsų pasaulio centru. Nors pats niekada niekuo neduos mainais.

Paskalos, paskalos, paskalos. Tai vienas svarbiausių kriterijų – jei draugas kalba kitiems žmonėms už akių, kur garantija, kad jis neplatina gandų ir apie jus?

Susireikšminimas. Su netikru draugu prasideda kažkokios visiškai beprasmiškos varžybos. Vietoje to, kad jus palaikytų, jis siekia jus pranokti. Ar tai būtų darbas, ar įgytų daiktų kaina, ar dar kažkas: visur jis siekia būti geresnis ir gauti geriausia.

Pagal

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti