Tikroji laimė santykiuose ateina po skausmo

Santykių pradžioje, nesvarbu – su draugu, giminaičiu ar mylimuoju – mes tikimės, kad jie atneš mums laimę. Juk šis žmogus mane supranta… O gal ne?

Kai bendrauja du žmonės, susiduria du visiškai skirtingi pasauliai. Ir prasideda priešprieša.

Iš pradžių ši dviejų pasaulių sąveika vyksta labai lengvai. Dingsta vienatvės jausmas, ateina pripažinimas, palaikymas. Viskas lyg ir gerai, štai jinai – laimė! O iš tikrųjų pasaulių sąveika dar net neprasidėjo. Mes tik susilietėme vienas su kitu savo pakraščiais. Pademonstravome tik pačias geriausias savo savybes. Atsiranda idealumo iliuzija.

Ir šitaip, nesąveikaudami, o tik susiliesdami vienas su kitu savo ribomis, galime išgyventi pakankamai ilgai. Tačiau galiausiai tai įkyri. Ateina momentas, kai demonstruoti vien tik pačius geriausius savo bruožus darosi labai sunku. Ir čia kyla pirmieji skausmai.

Skausmas – tai signalas, kad jūsų pasauliai pradėjo sąveikauti. Skausmas kyla dėl to, kad šie pasauliai skirtingi. Ir sąveikaujant reikia kažką drauge griauti ir kurti. Žmonių interesai dažniausiai nesutampa.

Kai susiduri su pirmuoju skausmu, galima arba išsigąsti ir sprukti, arba nerti gilyn. Nerti gilyn – tai atsisėsti ir pradėti kalbėtis, tartis, derintis vienas prie kito. Imti kurti bendrą pasaulį.

Ir jeigu pasirenkamas antrasis variantas, skausmą pakeičia džiaugsmas.

Tai, kas vyksta toliau, labiau primena atominį karą, nei gyvenimo tvarkymą. Pasauliai sąveikauja vis dažniau, į paviršių išplaukia viskas, ką anksčiau slėpėme. Ir štai šiuo momentu tavo pasaulis, tavo idealus, metų metus kurtas gyvenimas, pradeda griūti nuo kito pasaulio daromos įtakos.

Labai sunku, kai visa tai vyksta greitai. Kai tiesiog susimetėme skudurus ir pradėjome drauge gyventi. Skausmo čia labai daug, kadangi mes labai skirtingi.

Ir vėl tenka rinktis: arba pradėti kurti bendrą pasaulį ir atsiverti vienas kitam, arba nutraukti santykius.

Laime čionai lyg ir nekvepia. Tačiau ji yra.

Laimė atsiranda tada, kai du skirtingi tampa vienu. Kai pagaliau susikūrėte bendrą pasaulį. Kai jis patinka jums abiem. O tam reikia laiko. Reikia kantrybės ir skausmo. Ir reikia mokėti tą pasaulį kurti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…