Trenerė parodė kaip atrodytų, jei atitiktų įvairius grožio standartus

Grožio standartai keičiasi vos ne kasdien, dėl to pastangos juos atitikti – labai varginantis ir be galo kenksmingas sveikatai užsiėmimas. Fitneso trenerė Kesė Ho akivaizdžiai parodė, kaip skirtingai “idealų” kūną įsivaizdavo mūsų pirmtakai. Moteris, pasitelkusi Fotošopo programą, pakoregavo savo kūną taip, kad šis atitiktų įvairių laikotarpių grožio standartus.

Ideali moters figūra 2018 metais

Stambokas užpakalis, platūs klubai, plona talija ir putlios lūpos. Instagramo dėka plastinės operacijos darosi vis populiaresnės. Plastiniai chirurgai tampa įžymybėmis, savo darbo rezultatus jie plačiai reklamuoja socialiniuose tinkluose. 2012-2014 metais lūpų ir sėdmenų didinimo operacijų skaičius išaugo 58 procentais.

Dešimto XX amžiaus dešimtmečio ir pirmojo XXI amžiaus dešimtmečio idealas

Madinga didelė krūtinė, plokščias pilvas ir liesos kojos. 2010 metais Amerikoje pačia dažniausia plastine operacija tapo krūtinės didinimas. Šis periodas – Victoria’s Secret “angelų” epocha. Merginos aukštos, liesos, ilgakojės, su didele krūtine.

Ideali dešimtojo dešimtmečio figūra

Dešimtojo dešimtmečio pradžioje madingas liesumas. Žurnalų viršeliuose puikuojasi liesos ir netgi anoreksiškos manekenės.

Šeštojo dešimtmečio idealas

1950-1960 metai – “smėlio laikrodžio” figūros laikmetis. Elizabet Teilor parametrai (92-53-92) laikomi idealu. Visi žavisi gundančia Merlin Monro. Kad įgautų trokštamą figūrą, moterys naudoja specialias tabletes. Šiuo laikotarpiu įsteigiamas žurnalas Playboy ir pradedama gaminti lėlė Barbė.

Ideali trečiojo dešimtmečio figūra

Berniukiška ir vyriška figūra, maža krūtinė. Skirtingai nei Viktorijos epochos “Gibsono mergaitės”, trečiojo dešimtmečio moterys linkusios slėpti figūrą ir netgi suploti krūtinę specialiomis audeklo juostomis.

1400-1700 metų idealas

Italų renesansas. Apvalus pilvukas ir stambūs klubai. Putlumas – turtų ir statuso ženklas. Liesumas – skurdo, vargingumo simbolis.

Savo įrašo pabaigoje Kesė daro išvadą, kad vaikytis “madingų” tendencijų – beprasmiškas užsiėmimas.

“Kodėl į savo kūną mes ėmėme žvelgti kaip į madingus drabužius? Juk iš tikrųjų susikurti svajonių kūną žymiai sunkiau, nei įsigyti atitinkamus rūbus. Mylėkite ir gerbkite savo kūną ir nesileiskite klaidinamos “grožio” standartų”.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *