Trys sąlygos, be kurių nebūna laimingų santykių

Bendras juokas

Visi žino, kad juokas naudingas. Kalbant apie sugebėjimą drauge juoktis, šis sugebėjimas yra vienas iš kertinių bendravimo akmenų. Žmonės, kurie kartu juokiasi, ilgiau lieka kartu. Tai faktas.

Bendras juokas – galingas endorfino šaltinis. Reguliarus šio hormono išsiskyrimas į abiejų partnerių kraują, palaiko džiaugsmo būseną.

Vyras džiaugiasi, kai tu juokiesi, juk tuo momentu tu skleidi aplinkui laimę. Ir priešingai. Jeigu esama tik liūdesio, nusivylimo ar net pykčio, tokių santykių finalu gali tapti tik išsiskyrimas. Kam reikalingi „rūgštūs“ veidai iš pat ryto ir nesibaigiančios pretenzijos?

Laimingų santykių garantija – pergyventi drauge pozityvius momentus, nuoširdžiai džiaugiantis kartu su partneriu. Ir dar. Jeigu jums nesinori kartu juoktis – tai rodiklis, jog partneriai arba nesuderinami vienas su kitu, arba neturi nuoširdžių jausmų – bent jau vienas iš partnerių.

Finansinis stabilumas

Teiginys gali skambėti prieštaringai ir banaliai, tačiau vis dėlto finansinis stabilumas – tai dar viena būtina laimingų santykių garantija.

Tu negali būti laiminga su vyru, jeigu judu vos suvedate galą su galu. Buitinės problemos sunaikina visą romantiką, ypač, kai prasideda bendras gyvenimas. Galima pakentėti savaitę, mėnesį, metus, tačiau paskui visos tos bėdos, skolos, skurdas išplauks į paviršių. Nebent esi sėkminga apsirūpinusi dama, pasirengusi pati aprūpinti nelabai vykusį šioje srityje vyrą. Čia jau kaip kam labiau patinka, scenarijų žmogus pasirenka pats.

Tarpusavio pasitikėjimas

Nežiūrint į tai, kad šis punktas paskutinis, jį tikriausiai reikėtų laikyti svarbiausia laimingų santykių garantija, jeigu neskaitysime romantiškų jausmų vienas kito atžvilgiu. Bet kokie santykiai – tai visa eilė vienas kitam duotų įsipareigojimų ir nuoseklus jų vykdymas. Arba nepaisymas. Kai supranti, kad šitą vyrą myli, vienas iš būdų jį išlaikyti – tapti jam patikima atrama, patikimu užnugariu.

Teisingas ir priešingas teiginys – jeigu jis tave myli, iš kailio nersis, kad įrodytų savo patikimumą ir įtikintų, kad juo galima pasikliauti.

Dėl to laimingų santykių požymis – pasitikėjimas vienas kito patikimumu.

Jeigu kažką pažadėjai vyrui, bet netesėjai, prisigalvojusi įvairių priežasčių – yra du variantai. Arba tu dar nesuaugai, arba apskritai jo nemyli.

Ir priešingai, jeigu jis neišlaikė duoto žodžio, gali būti tikra, kad ateityje viskas tik blogės. Bet juk tau reikalingas patikimas vyras?

Kad ir koks pažadas būtų duotas, jį visada reikia tesėti. Ir tada galėsite drauge įveikti bet kokias gyvenimo audras, kurių visada pakanka. Dėl to pasitikėjimas vienas kitu yra pati svarbiausia laimingų santykių garantija.

Jeigu bendrauji su vyru ir jūsų santykiai turi visus tris išvardintus požymius, reiškia, tu jau laiminga. Belieka tik pasidžiaugti tavo laime.

O jeigu vyrai ateina ir išeina, o laimės vis nėra, vadinasi, kažką darai ne taip. Šiuo atveju straipsniai problemos neišspręs. Norint išmokti tapti laiminga, reikia smarkiai padirbėti su savimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Kodėl brandūs vyrai renkasi jaunesnes?

Tenka daug kalbėtis su žmonėmis gana asmeniškomis temomis. Ypač mėgstu pasiklausyti, ką kalba vyrai. Kas jau kas, o jie tikrai turi ką pasakyti apie tai, kodėl, likę vieni ir sulaukę maždaug 40 metų, jau turėdami pakankamai patirties bei neblogai susitvarkę materialią gyvenimo pusę, renkasi į gyvenimo drauges jaunas moteris ar…

Kokias paslaptis protingiausia pasilaikyti sau

Originalas Sakoma, kad jeigu paslaptį sužino vienas žmogus, ji tampa vieša. O kaip maga pasidalyti su kuo nors savo paslaptimi ir kaip dažnai išsipasakojame tada, kai nereikėtų to daryti! Štai keli paslapčių variantai, kai tikrai verčiau derėtų nutylėti. 1. Praeities šešėliai Kiekvienas žmogus turi teisę klysti. Jei sužinotumėte, kad kuris…

Šviesi galva

Originalas Šviesių galvų – tikrąja šio žodžio prasme šviesių – mažai. Be abejo, yra žmonių, pavyzdžiui, mokslo sferoje, kurie racionaliai, aiškiai mąsto apie daugelį dalykų. Tačiau šitas mokslinis aiškumas yra grįstas abstrakčiomis sąvokomis. Visi dalykai, apie kuriuos tik ima kalbėti kuris nors mokslas, įgauna abstraktų pobūdį, o abstrakčios sąvokos visada…

Teisingų santykių nesukursime su neteisingu žmogumi

Tai skamba pakankamai žiauriai, tačiau kai kuriems žmonėms ir kai kuriems santykiams paprasčiausiai nelemta tapti mūsų gyvenimo dalimi. Neturi reikšmės, kaip stipriai stengsimės ir kiek daug nuveiksime tų žmonių ir santykių labui. Judu su šiuo žmogumi galite būti paprasčiausiai nesuderinami ir jums nelemta būti drauge. Visi turėjome santykių, dėl kurių…

Ar įmanoma save užprogramuoti gerai dienai?

Originalas Būna dienų, kai išeini į miestą su pakilia nuotaika, tačiau grįžti namo perpykęs kelis kartus. Dėl to, kad teko susidurti su nemalonia moteryte ar ne ta koja iš lovos išlipusiu dėdule. Dažnai žmonių bendravimo kultūra galima įsitikinti viešajame transporte – jei netyčia atsitrenki į kitą žmogų, geriausiu atveju sulauksi…