Tu esi ten, kur nori būti

Kai žmogus blogai atlieka darbą, jis dažniausiai piktinasi: „O jūs žinote, kiek man algos moka?“ Žinau. Ir nesuprantu, ką tu čia veiki. Man rodos, viskas labai paprasta: nepatinka – nedirbk. Ir taip – visame kame.

Blogai gyvenasi su žmogumi – negyvenk. Blogai elgiasi verslo partneriai – keisk. Blogai atrodo kostiumas – atiduok tam, kuriam jis tiks idealiai. Blogai miegi – užsiimk savijauta. Blogai jautiesi – gydykis. Blogai gyventi šioje šalyje – išvažiuok. Daryk ką nors, po galais, užuot verkšlenęs ir aimanavęs.

O jeigu nieko nedarai ir nekeiti, reiškia, tau gera. Būk sąžiningas pats su savimi – tau gera. Gera aimanuoti. Gera skųstis. Gera kankintis. Gera būti auka, gera, kai užjaučia. Gera, kai už tave viską padarė ir puolė į pagalbą. Gera nieko nedaryti su savo gyvenimu. Ramu. Nuspėjama, prognozuojama. Tai tavo komforto zona. Sėdėti mėšlo krūvoje – tavo komforto zona.

Viskas turi prasmę. Jeigu tu ne auka – tai kas tada esi? Jeigu baigsi verkšlenti – ko imsies? Juk teks kažko imtis. Jeigu pašalinsime prasmę „Man nepakeliamai sunku, bet narsiai tempiu savo kryžių“ – kas pasiliks? Kur eisi be kryžiaus? Kaip apskritai be jo gyvensi?

Nespręsti – irgi sprendimas. Nekeisti – irgi pasirinkimas. Jeigu tai pasirinkai, gyvenk su šiuo pasirinkimu, gauk savo bonusus, mėgaukis. Bet neknisk smegenų kitiems. Jie neprivalo žaisti tavo žaidimų.

Pripažink: tu esi ten, kur tau norisi būti. Štai kur tiesa.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti