Tu gyveni taip, kaip tau patogu!

Apie tai nepriimta ir nemalonu kalbėti ir, juo labiau, nesinori skaityti, tačiau žmogus yra būtybė, kuri visada gyvena taip ir tiktai taip, kaip jai PATOGU.

Išgyvenimas – mūsų bazinė motyvacija. Ir išgyvename mes tik taip, kaip mums lengviau ir komfortiškiau.

Mums paprasčiausiai taip patogu gyventi. Ir mūsų padorus, išsiauklėjęs protas gali rėkti iki užkimimo: „Ne, ne, ką jūs! Man labai nepatogu būti ligotu, elgeta ir nelaimingu!!!“ O iš tikrųjų mes jaučiamės tose būsenose netgi labai patogiai.

Todėl, kad tai naudinga.

Nuoskaudos

Jeigu jūs ant kažko užpykote, tai jums tai dėl kokios nors priežasties yra labai patogu. Kur kas patogiau laikytis įsikibus nuoskaudos, nei pripažinti savas klaidas. Kur kas naudingiau laikyti save neteisingai, nepelnytai nuskriaustu, negu prisiimti atsakomybę už savo paties veiksmus.

Ligos

Jeigu organizmas serga, dėl kažkokių priežasčių tai labai patogu arba mūsų fiziniam kūnui, arba emociniam. Iš visko sprendžiant, būtent tokiu būdu žmogus gauna būtino poilsio ir susilaukia taip trokštamo aplinkinių dėmesio.

Aukos vaidmuo

Daug metų niekaip negalėjau suprasti, kodėl žmonės įstringa aukos būsenoje, žvelgia į pasaulį ir žmones iš aukos pozicijų? Stebėdamas gatvėje vieną benamį, pagaliau supratau: juk jam tai labai patogu!

Mes pasirenkame aukos vaidmenį iš naujo ir iš naujo, kadangi tai kur kas lengviau, nei prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą! Labai patogu dejuoti ir inkšti, skųstis gyvenimu, blogais žmonėmis, svarbiausia, kad tik, neduok Dieve, pačiam nereikėtų nieko keisti savo viduje!

Jūs laikote save auka? Tai labai patogu. Būti tironu, kurį atseit visi skriaudžia, niekas neišklauso, nesupranta, kuriam visi viską skolingi…

Santykiai

Jeigu neturite šeimos, bet neva jos norite, patikėkite, jums paprasčiausiai labai patogu būti būtent vienišam, laisvam nuo buities ir pareigų, besiskundžiančiam, kad nėra normalių kandidatų į partnerius. Jeigu šeimą turite ir jaučiatės nelaimingi – jums patogu kentėti, vietoje to, kad prisiimtumėte atsakomybę už savo laimę ir kažką pakeistumėte.

Kančios

Jūs kenčiate tik dėl to, kad jums tai dėl kokių nors priežasčių patogu. Bet kuriuo momentu kiekvienas iš mūsų gali atsibusti ir atsikratyti kančių. Betgi ne! Juk tada reikės paaukoti tą šiltą, jaukią balą, kurioje taip malonu murkdytis.

Praradimai

Esate asketas, mintate vien duona ir vandeniu, gyvenate rūsčiomis sąlygomis? Esate ekstremalas ir nesibaiminate sunkumų? Ta pati istorija, jums taip patogu.

Pinigai

Jeigu neturite pinigų, laikas susimąstyti, kodėl jums tai patogu. Galbūt todėl, kad elgeta būti lengviau negu daug galvoti, kaip galima būtų užsidirbti? Lengviau, nei jausti atsakomybę už kažko naujo kūrimą ar jau uždirbto protingą paskirstymą ir disponavimą?

Kad ir ką jūs išgyventumėte, kad ir kokioje baloje būtumėte įklimpęs, jūs esate būtent ten, toje būsenoje, kuri jums išties atrodo naudingiausia ir patogiausia.

Užduokite sau tiesų klausimą: „Kodėl man tai patogu?“ Ir atsakykite pagal sąrašą – pirmas punktas, antras, dešimtas…

Nuoširdžiai ir sąžiningai, be saviapgaulės, atsakę į visus klausimus, jūs rizikuojate atlikti milžinišką proveržį savo gyvenime.

Ir tegu jums visiems bus be galo patogu ir naudinga būti laimingais savo likimo šeimininkais ir kūrėjais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Kodėl brandūs vyrai renkasi jaunesnes?

Tenka daug kalbėtis su žmonėmis gana asmeniškomis temomis. Ypač mėgstu pasiklausyti, ką kalba vyrai. Kas jau kas, o jie tikrai turi ką pasakyti apie tai, kodėl, likę vieni ir sulaukę maždaug 40 metų, jau turėdami pakankamai patirties bei neblogai susitvarkę materialią gyvenimo pusę, renkasi į gyvenimo drauges jaunas moteris ar…

Kokias paslaptis protingiausia pasilaikyti sau

Originalas Sakoma, kad jeigu paslaptį sužino vienas žmogus, ji tampa vieša. O kaip maga pasidalyti su kuo nors savo paslaptimi ir kaip dažnai išsipasakojame tada, kai nereikėtų to daryti! Štai keli paslapčių variantai, kai tikrai verčiau derėtų nutylėti. 1. Praeities šešėliai Kiekvienas žmogus turi teisę klysti. Jei sužinotumėte, kad kuris…

Šviesi galva

Originalas Šviesių galvų – tikrąja šio žodžio prasme šviesių – mažai. Be abejo, yra žmonių, pavyzdžiui, mokslo sferoje, kurie racionaliai, aiškiai mąsto apie daugelį dalykų. Tačiau šitas mokslinis aiškumas yra grįstas abstrakčiomis sąvokomis. Visi dalykai, apie kuriuos tik ima kalbėti kuris nors mokslas, įgauna abstraktų pobūdį, o abstrakčios sąvokos visada…

Teisingų santykių nesukursime su neteisingu žmogumi

Tai skamba pakankamai žiauriai, tačiau kai kuriems žmonėms ir kai kuriems santykiams paprasčiausiai nelemta tapti mūsų gyvenimo dalimi. Neturi reikšmės, kaip stipriai stengsimės ir kiek daug nuveiksime tų žmonių ir santykių labui. Judu su šiuo žmogumi galite būti paprasčiausiai nesuderinami ir jums nelemta būti drauge. Visi turėjome santykių, dėl kurių…

Ar įmanoma save užprogramuoti gerai dienai?

Originalas Būna dienų, kai išeini į miestą su pakilia nuotaika, tačiau grįžti namo perpykęs kelis kartus. Dėl to, kad teko susidurti su nemalonia moteryte ar ne ta koja iš lovos išlipusiu dėdule. Dažnai žmonių bendravimo kultūra galima įsitikinti viešajame transporte – jei netyčia atsitrenki į kitą žmogų, geriausiu atveju sulauksi…