Turite atleisti sau už šiuos dalykus

Atleisti visada labai sudėtinga. Žmonės linkę įsikibti į tai, kas kelia skausmą ir kančias. Kartais neturi jėgų paleisti nuoskaudų, pykčio ir kitų negatyvių jausmų. O viskas dėl to, kad visi užmirštame vieną labai paprastą dalyką – visi mes esame verti atleidimo, netgi jei atleidžiame patys sau. Gali būti labai sunku tai padaryti, tačiau privalome – savo pačių ir savo gerovės labui.

Aptarkime kelis dalykus, už kuriuos turėtume sau atleisti.

Atleiskite sau už nenorą savęs priimti. Daugelis nesugebame priimti savęs tokiais, kokiais esame. To padaryti neleidžia visuomenė, kurioje užaugome ar aplinkiniai žmonės ir jų standartai. Turime darbuotis, kad pakeistume mąstymą, imtume geriau apie save galvoti ir liautumės be paliovos ieškoti savyje trūkumų. Tačiau šis procesas gali prasidėti tik tada, kai atleisime sau už tai, jog ne visada teigiamai į save žvelgėme. Kartais viskas klostosi visai ne taip, kaip norisi, ir tai verčia savęs neapkęsti. Ir dėl to turime sau atleisti už tai, kad pasidavėme šiam impulsui.

Atleiskite sau už tai, kad ieškojote ne tų žmonių pritarimo. Šito punkto netgi detaliau aiškinti nereikia. Žmonėms, kaip socialinėms būtybėms, būtinas aplinkinių pritarimas. Ir nieko blogo tame nėra. Visiems patinka klausytis teigiamų atsiliepimų, tačiau tai taps problema, jei sieksime pritarimo iš tų žmonių, kurie trokšta, kad užmirštume patys save ir imtume gyventi jų labui. Kartais tampame tokių žmonių aukomis. Tačiau neverta kaltinti savęs dėl klaidų.

Atleiskite sau už tai, kad ne visada savimi pasitikite. Pažvelkime tiesai į akis: visi mes žmonės ir labai sunku pasitikėti savimi pastoviai. Kartais gyvenimas pakiša situacijų ar žmonių, kurie priverčia viskuo abejoti. Netgi pačiais savimi. Kartais netgi negalime to kontroliuoti. Tačiau tai normalu.

Atleiskite sau už tai, ką padarėte neteisingai. Žmonės klysta. Taip, jūs irgi klydote, daug ką padarėte neteisingai, tačiau tai normalu, kad ir ką apie tai kalbėtų jūsų protas. Idealiu būti neįmanoma, dėl to pats laikas šiek tiek atsipalaiduoti. Jūs žmogus, o ne mašina. Galvokite apie klaidas kaip apie mokymosi procesą. Jeigu nedarote klaidų, nieko nesimokote ir neaugate kaip asmenybė. Jokios klaidos nesustabdys jūsų augimo, dėl to paprasčiausiai paleiskite tas negatyvias mintis. Atleiskite sau ir gyvenkite toliau.

Atleiskite sau už tai, kad laikinai nuleidote rankas. Esama išties tragiškų momentų, kai atrodo, jog pasaulis atsuko mums nugarą ir visi nusistatė prieš mus. Tokiais momentais esame priversti atsisakyti visko, apie ką svajojame, kuo tikime ir t.t. Tačiau neleiskite, kad tai pažeistų jums širdį. Tai dar ne pasaulio pabaiga, net jei dabar būtent taip ir atrodo. Atleiskite sau už tai, kad tokiais momentais nuleidote rankas. Jūs ne mašina, jūs žmogus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *