Užpykote? Išsispausdinkite šį tekstą

Panašu, kad radome universalią priemonę prieš pykčius ir įsižeidimus – tiek savus, tiek aplinkinių. Tiesiog prieikite prie veidrodžio ir skaitykite šį tekstą – išraiškingai, su jausmu, aiškiai. Jums patiks.

„Aš esu toks svarbus pasipūtęs kalakutas, kad negaliu leisti, jog kažkas pasielgtų savaip, jeigu man tai nepatinka. Aš toks svarbus pasipūtęs kalakutas, kad jeigu kažkas pasakė ar padarė ne tą ir ne taip, kaip aš tikėjausi, aš nubausiu tą niekšą savo pykčiu.

Tegu mato, koks be galo svarbus yra mano pyktis, tegu jis gauna jį kaip bausmę už savo „nusižengimą“. Juk aš esu svarbus, neišpasakytai svarbus kalakutas! Aš nevertinu savo gyvenimo. Aš tiek nevertinu savo gyvenimo, kad man negaila švaistyti jo pykčiams ir įsižeidimams. Aš atsisakysiu bet kokio džiaugsmo, bet kokios laimės, bet kokio malonumo – geriau paskirsiu visą tą laiką savo pykčiui ir nuoskaudai.

Ir man nusispjauti, kad tos minutėlės susilieja į valandas, valandos – į dienas, dienos – į savaites, savaitės – į mėnesius, o mėnesiai – į metus. Man negaila paaukoti gyvenimo metų pykčiams, aš juk nevertinu savo gyvenimo. Aš nemoku pažvelgti į save iš šalies.

Aš labai pažeidžiamas. Aš toks pažeidžiamas, kad esu priverstas saugoti savo teritoriją ir su įniršiu pulti kiekvieną, kuris ją užkliudė. Man ant krūtinės pakabinta lentelė „Atsargiai, piktas šuo!“ ir tegu tik pabando kas nors jos nepastebėti!

Aš toks varganas elgeta, kad nesugebu surasti savyje lašelio kilnumo, kad galėčiau atleisti, lašelio saviironijos, kad galėčiau pasijuokti, lašelio dosnumo, kad nepastebėčiau ir nekreipčiau dėmesio, lašelio išminties – kad neužsikabinčiau, neužsikurčiau, lašelio meilės – kad galėčiau priimti. Juk aš svarbus, neišpasakytai svarbus pasipūtęs kalakutas!“

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti