Visi gyvenime sutikti žmonės turi tikslą – arba duoti pamoką, arba padėti

Gyvenime nėra nieko atsitiktinio. Permainos padeda suvokti, kad negalime kontroliuoti absoliučiai visko. Bet argi to reikia? Viskas, kas su mumis vyksta – dalis labai ilgos įvykių grandinėlės, kurios pavadinimas – gyvenimas.

Žmonės ateina į mūsų gyvenimą irgi neatsitiktinai. Jie padeda išmokti pačias svarbiausias pamokas.

Galitės, kad iššvaistėte geriausius metus santykiams, kurie nedavė nieko gero? Reiškia, jums būtina suprasti, kad ši skausminga ir negatyvi patirtis buvo jums reikalinga. Ši patirtis jus pakeitė. Padėjo tapti tuo žmogumi, koks esate dabar. O šiandien esate geresnė jūsų paties vakarykščio versija. Dabar jūs stipresnis ir išmintingesnis.

Kiekvienas sutiktas žmogus palieka mūsų gyvenime pėdsaką. Draugai, kolegos, partneriai – visi prisideda prie mūsų asmenybės augimo ir tobulėjimo. Net jeigu nebuvote artimi, žmogus vis tiek suvaidino savo vaidmenį jūsų gyvenime.

Jau nekalbant apie tuos, kurie suteikė skausmo ir sugriovė svajones. Jie atėjo į gyvenimą ne šiaip sau. Galite, žinoma, neigti šį faktą, galite apgailestauti, kad kažkada susitikote ir įsivėlėte į santykius, tačiau faktas lieka faktu – būtent tie žmonės padarė jus tokiais, kokie dabar esate.

Sulig kiekviena nauja pažintimi mūsų gyvenimas daugiau ar mažiau keičiasi.

Kažkam lemta ateiti į mūsų gyvenimą, kad įkvėptų dideliems darbams, padėtų tapti stipresniais ir paruoštų sunkiems išbandymams, kurie dar laukia priešakyje.

Kažkas iš tų žmonių pasiliks mūsų gyvenime visam laikui, o kažkas ilgai neužtruks. Kažkas iš šių žmonių gali būti tiesiog pasiuntiniu. Nė akimi mirktelėti nespėsime, kaip jis pradings mums iš akiračio.

Kažkam lemta ateiti į mūsų gyvenimą, kad sugriautų viską, ką turime ir ką sukūrėme. Šie žmonės sukelia kančias ir palieka gilias, iki galo taip ir neužgyjančias žaizdas. Bet būtent jų dėka išmokstame pakilti iš pelenų. Mūsų pergyventas skausmas atneša į gyvenimą permainas.

Negalima imti ir apsimesti, jog visų šių žmonių nebuvo. Nors mums tai ir nepatinka, tačiau turime būti jiems dėkingi. Jie padėjo mums augti ir vystytis.

Yra ir tokių žmonių, kurie ateina tada, kai mažiausiai to laukiame. Jie padeda atgauti prarastą viltį. Sugrąžina tikėjimą tikra meile. Jie tampa ta šviesa, kuri apšviečia mums kelią pačiais tamsiausiais periodais.

Sekantį kartą, kai vėl pradėsite apgailestauti dėl praeities, prisiminkite: viskas mūsų gyvenime turi savas priežastis.

Praeityje priimtas sprendimas tuo metu buvo teisingas. Žmogus, kuris tada atėjo į mūsų gyvenimą, atėjo ne atsitiktinai. Tai mūsų patirtis. Kai kas mus kažko išmoko, kai kas – padeda ir palaiko.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…