Viskas priklauso nuo jūsų

Vienas iš pirmųjų atradimų, su kuriais susiduria sėkmingi žmonės – jie suvokia, kad viskas priklauso nuo jų. Tai reiškia, kad jūsų sėkmė, visas gyvenimo maršrutas priklauso tik nuo jūsų paties. Tai nereiškia, kad absoliučiai viską daryti teks savarankiškai. Tai viso labo reiškia, kad prisiimate atsakomybę už savo gyvenimą ir savo karjerą.

Pernelyg daug žmonių šiandien, susidūrę su naujomis galimybėmis, nusprendžia, kad tie šansai ne jiems, o kažkam kitam. Jie tikisi valstybės apsaugos ir paramos, manydami, jog valstybė jais pasirūpins, kai ateis laikas į pensiją. Jie vis laukia ir laukia, šventai tikėdami, kad viskas priklauso nuo kažkokių kitų žmonių. Laikas galiausiai baigiasi ir paaiškėja, kad jau per vėlu kuo nors užsiimti. Gyvenimas baigtas, o žmogus kupinas nusivylimo ir apgailestavimo.

Bet jūs juk žinote, kad patys turite prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, kad viskas priklauso nuo jūsų!

Niekas kitas nepadarys jūsų labui nieko tokio, ką galėtumėte padaryti patys. Ir teks tai padaryti.

Kai kas pagalvos: “Juk tai milžiniška atsakomybė!” Mielieji mano – tai pati geriausia naujiena, kokią tik galite išgirsti! Jūs patys viską renkatės gyvenime. Šimtai milijonų žmonių įvairiuose planetos kampeliuose pasirengę užmokėti bet kokią kainą, kad tik gautų tokią galimybę. Bet kokią kainą vien tik už šansą patiems kontroliuoti savo likimą. “Viskas priklauso nuo tavęs” – neįkainuojama vertybė.

Ir štai dėl ko.

Jūs turite galimybę patys kurti savo likimą. Galbūt norite kurti verslą. Tai nuostabu, kadangi galite pasirinkti būtent šitą variantą. O gal svajojate atidaryti restoranėlių tinklą? Irgi puiku. Svarbiausia – esate laisvas rinktis. Galite daryti tai, kas jums patinka.

Ką pasėjote, tą ir pjaunate. Miegate ilgai ir saldžiai, ir valgote tai, ką pasiseka susimedžioti. Arba anksti keliatės ir dirbate daugiau už kitus, dėl to ir turite visko daugiau. Investuojate pinigus į rizikingą veiklą ir turite šansą susižerti didesnį derlių. Patys sprendžiate, ką sėjate, ir, atitinkamai, ką pjaunate.

Niekas negali sustabdyti jūsų kelionės. Taip, pasitaiko kliūčių ir žmonių, kuriems labai nepatinka, ką darome. Tačiau jūs visada galite judėti būtent savo paties išsirinktu keliu. Pasirinkimo laisvėje slypi pati didžiausia laisvė.

Ryžtingumas teikia pasitenkinimą. Nėra didesnio pasididžiavimo už tą, kai suvoki, kad būtent jūs tai nusprendėte ir jūs tai padarėte. Žmonės su aukos mentalitetu nepajėgūs nieko pasiekti ir niekada nepatirs tokio malonumo. Jie visada lauks, kad ateis kažkas kitas ir juos išgelbės. O tie, kurie prisiima atsakomybę – patiria didžiulį malonumą dėl puikiai atliktų darbų.

Norėčiau paklausti štai ko. Kur jūs būsite po penkerių metų? O po dešimties? O po dvidešimt penkerių? Ar žinote? Bent apytikriai? Ar kada pasvajojote apie tai, ar buvote išsikėlę sau tikslų ateičiai? Ar pasirengę prisiimti atsakomybę ir suvokti, kad viskas priklauso nuo jūsų?

Jūs tapsite tuo, kuo nuspręsite tapti. Jūs pats sprendžiate. Ir viskas priklauso nuo jūsų.

Kas gali būti nuostabiau?

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Atidėto gyvenimo sindromas

"Va, kai užaugsiu, tada prasidės tikrasis gyvenimas". - tokias frazes ir įvairius jų variantus girdžiu vos ne kasdien iš žmonių,…

Penki žmonos vaidmenys

Būti žmona - nelengvas uždavinys. Daug reikia visko žinoti, daug mokėti - tai tikras menas. Išgyventi drauge visą gyvenimą ir…

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją,…