Viso gyvenimo meilė ateina po didžiulės klaidos

Iš savo patirties žinau, kad meilė be atsako – pati baisiausia meilės forma, pati destruktyviausia. Tai būtent tie santykiai, kuriems atiduodame viską, ką turime, o paskui galiausiai suprantame, kad viskas buvo veltui.

Mus sudaužė į milijonus smulkiausių šukių. Pradedame kaltinti save, kodėl pačioje pradžioje nepastebėjome raudono šviesoforo signalo.

Visi mes žmonės, visi darome klaidas. Kartais pasirenkame į save panašius žmones, o paskui iš paskutiniųjų stengiamės juos pakeisti. Matyt dėl to, kad patys nepasiruošę realiam gyvenimui ir turime išmokti dar ne vieną gyvenimo pamoką.

Pati karčiausia patirtis mums duoda pačias vertingiausias pamokas.

Tikriausiai apskritai nevertėtų vartoti žodžio “klaida”, jeigu tas įvykis atskleidžia mums – kas esame, ką mylime ir mėgstame, kas mus gali sužeisti. Galbūt mus tokius gamta sukūrė, kad širdis iš pradžių sudaužome į šukes, kad pasiruoštume tikrajai meilei.

Kai kalbu apie klaidą, turiu galvoje toksiškus santykius. Juos vertėjo nutraukti gerokai anksčiau, nei spėjo atvesti į liūdną finalą ir sudaužyti širdį.

Tačiau dėl nesuprantamos priežasties mes tų žmonių nepaleidome. Ir ne todėl, kad jie, kaip tada atrodė, idealiai mums tiko. Galbūt visgi taip turėjo nutikti. Šitaip gavome progą pažinti visas meilės briaunas ir apraiškas.

Nesvarbu, kiek kartų sugrįžtame ir bandome viską pataisyti – nieko iš to nesigaus. Nes nelemta likimo. Šie santykiai turėjo baigtis. Jų tikslas – supurtyti mus, įstumti į neviltį. Kad kiltų pagaliau noras keisti save ir savo gyvenimą į gerąją pusę.

Išgyjame nuo to ne per vieną dieną, prireiks daug laiko, energijos ir valios, kad užsilaižytume žaizdas. Juk mes žinome, kad esame verti daugiau. Ir kad viso gyvenimo meilė yra kažkur visai greta, laukdama, kada gi pagaliau su ja susitiksime. Išgiję ir pasiruošę gyventi.

Kai išties sutiksime tikrąją meilę, pamiršime visas abejones, problemas ir bemieges naktis. Ta meilė bus rami ir rūpestinga. Ją sutikę, suprasime, kodėl visi ankstesni santykiai baigėsi žlugimu.

Nes viskas, ką patyrėme ir įveikėme, visos tos nesėkmės, skausmas, tiesia mums kelią link žmogaus, kuris skirtas būtent mums. Tikroji meilė leidžia mums būti savimi ir atskleisti pačias geriausias savo savybes.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…