Vyrai veda tik tą moterį, kuri…

Moterys dažnai susimąsto, kodėl gi mylimasis nesiperša? Juk ji viską dėl jo daro: ir myli beprotiškai, ir rūpinasi, ir priima tokiu, koks jis yra, ir niekada nepyksta, jei nueina pasėdėti su draugeliais, ir skaniai maitina, ir lovoje – nepasotinama tigrė, o jis vis nesiperša.

O viskas dėl to, kad vyrai ne visada veda tą, kuri viską jam daro ir duoda. Taip, jis gali būti neregėtai dėkingas ir netgi mylėti, bet vis tiek neskuba. O štai moteriai, kuri padaro jį geresniu ir kuri pažadina jame norą pačiam rūpintis ir saugoti ją – šiai moteriai jis pasipirš net negalvodamas.

Jei vyras jaučia, kad norisi šią moterį saugoti, globoti, rūpintis ir tiesiog padaryti, kad ji būtų laiminga – jam tai akivaizdus ženklas, kad pagaliau surado, ko taip ilgai ieškojo. Ir dėl to jis ją veda, kad moteris niekur nuo jo nebepradingtų. Kaip matote, kalba eina visai ne apie tai, kiek visko padarysite savo vyriškiui ir kaip smarkiai stengsitės jam įtikti.

Vyras išties įsimyli ir pasiūlo tapti žmona bei savo vaikų motina tik sutikęs tą moterį, kuri būtent jame pažadina troškimą nuveikti kuo daugiau jos labui. Ir kuo daugiau visko daro, kuo daugiau savo meilės ir rūpestingumo jai dovanoja, jausdamas, savaime aišku, ir jos analogišką reakciją bei dėkingumą, tuo labiau ir stipriau vyras įsimyli.

Kitaip sakant, visiškai nesvarbu, ar mokate nuostabiai gaminti, myluoti jį lovoje ir rūpintis kaip didžiausiu lobiu. Svarbu visai kas kita – ar mokate priimti būtent jo meilę jums? Ar mokate pažadinti jame tuos geriausius bruožus, apie kuriuos jis iki šiol galbūt net pats nieko neįtarė, kol jūsų nesutiko – švelnumą, rūpestingumą, dosnumą, norą padėti ir apginti?

Kad vyrui kiltų noras jus vesti, jis turi pajausti, kad būtent greta jūsų pabunda visi tie bruožai, kad būtent šalia jūsų jis tampa geresnis. Ir patikėkite, vyrai išties tai pastebi ir jiems tai labai svarbu. Juk jeigu anksčiau jam niekad nešaudavo mintis kam nors “nuskinti žvaigždę nuo dangaus”, o jums pasirodžius staiga toks noras kilo, tai jam tai išties labai daug reiškia.

Dėl to išmokite iš pradžių priimti vyro meilę, o jau paskui dovanokite saviškę. Ir nereikia jam pastoviai kartoti: “Nereikėjo tau to daryti, pati būčiau susitvarkiusi”, nes taip ir teks visą likusį gyvenimą pačiai tvarkytis. O juk vyras nori atlikti jūsų labui žygdarbį, pasijausti jūsų herojumi, būtent tuo princu ant balto žirgo, kurio taip ilgai laukėte. Tai suteikite jam tą galimybę.

Suteikite galimybę pajausti, kad priimate jo rūpestingumą, meilę ir pagalbą. Pajausti, kad jis jums reikalingas – štai tada jis supras, kaip stipriai jūs jam reikalinga. Juk tik greta jūsų jis gali pilnai atsiskleisti.

Ir jeigu jūsų santykiai plėtosis būtent pagal tokį scenarijų – kur bus vietos vyro žygdarbiams, kur jis galės jumis rūpintis, kur jūs priimsite tai su meile ir dėkingumu – štai tada šansų, jog santykiai baigsis santuoka žymiai padaugės. O svarbiausia – abu tokiuose santykiuose būsite išties laimingi. Sėkmės!

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…