Vyras negali būti moters draugas

Mokslininkai iš Viskonsino universiteto nutarė išsiaiškinti, ar egzistuoja nuoširdi, nieko neįpareigojanti draugystė tarp priešingų lyčių atstovų. Paaiškėjo, kad vyrai nemoka paprasčiausiai draugauti su moterimis.

Psichologai atliko eksperimentą su 88 poromis, kuriose draugavo priešingos lyties atstovai. Vyrus ir moteris paprašė įvertinti savo draugų patrauklumą. Paaiškėjo, kad visi vyrai, ir vedę, ir viengungiai, nebūtų prieštaravę pabendrauti su savo draugėmis artimiau.

Kitaip sakant, vyrai draugauja tik su tomis moterimis, kurios jiems įdomios seksualiniu aspektu. Be to, visi jie buvo tikri, kad jų draugės jaučia jų atžvilgiu tokius pačius jausmus.

O štai pas moteris seksualinės potekstės aptikta nebuvo. Damos išties gali paprasčiausiai draugauti su vyru, tačiau tik tuo atveju, jeigu jiedu abu vedę. Kai tik moteris tampa laisva, ji pradeda žvelgti į savo draugus vyrus kaip į potencialius partnerius.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti