Vyras visada daro tai, ką moteris jaučia

Moterys turi keistą polinkį kaltinti save dėl santykių pablogėjimo ar nutraukimo. “Ach, tikriausiai kažkas su manimi negerai, laiku nepastebėjau tos išgamos Marytės”… Vyrai tokios polinkio saviplakai neturi.

Matyt, ne šiaip moterys jaučia kaltę, visgi esama kažkokios priežasties?

O priežastis ta, kad širdies gilumoje kiekviena moteris žino apie savo įtaką, jėgą ir galią sukurti bet kokią realybę. Senovės išmintis byloja, kad moteris yra atsakinga už subtilųjį, dar nesukurtą pasaulį, kuris kol kas egzistuoja tik vaizduotėje. O vyro uždavinys – savo veikla realizuoti tas svajones.

Vyras visada daro tai, ką moteris jaučia, nepriklausomai nuo to, geri tie jos jausmai, ar siaubingi.

Šia prasme moteris visada lyderė. Kaip sakė Konfucijus: “Lyderis yra tas, kuris už nugaros”, turėdamas galvoje, kad tas, kuris planuoja mūšį ar kokį įvykį, nebūtinai turi būti sumanymo vykdytojas ir lėkti į priešakines pozicijas, kur švilpia kulkos.

Generolas sėdi štabe, o kareivis kariauja. Ir arba žūsta, arba atneša generolui trofėjus.

Moteriški įsakymai vyrui perduodami ne balsu, netgi ne mintimis, o jausmais ir emocijomis, kurių neretai pati moteris prisibijo: “Dieve, jeigu aš jį prarasiu – neištversiu tokio skausmo! Jau geriau tiesiog dabar juo atsikratysiu. Paskaudės ir praeis, bet nebus taip skaudu, kai prie jo priprasiu ir įsileisiu į širdį”.

Tokia moteris išstums būsimo praradimo skausmą ir sukurs nuostatą savo ketinimo realizacijai, apie kurią jos protas net neįtaria.

Ir vyrui belieka vykdyti įsakymą ir išeiti. Jam dėl visiškai nesuprantamų priežasčių pasidaro sunku būti greta ir jausdamas diskomfortą jis vis dažniau susimąsto, kur susirasti atgaivą. Būtent tokiu būdu moteris pastūmėja vyrą išeiti. O jos kaltė yra ta, kad nedidele sąmonės dalimi supranta, jog yra kalta dėl tokio likimo posūkio.

Moteris, kuri nori atsikratyti kaltės dėl nesėkmingų santykių, turi suvokti savo galią daryti įtaką aplink ją besiklostantiems įvykiams.

Ji nėra silpna ir nėra priklausoma nuo blogų vyro poelgių, ji pati duoda impulsą tiems poelgiams.

Šito straipsnio tikslas – ne bandymas apkaltinti moteris dėl visų nuodėmių, o mėginimas padėti suprasti, kokią milžinišką galią gamta joms suteikė.

Turbūt girdėjote tokias frazes, kaip “Ko nori moteris, to nori Dievas”. Įsigilinkite į tai – frazė yra kur kas gilesnė, nei gali pasirodyti, kai traktuojame ją tiesiogine ir tiesmuka prasme. Pripažinkite savo galią įtakoti ne tik savo gyvenimą, bet ir savo vyro likimą. Juk jis tik kareivis, o lyderė – jūs.

Ir tada nebus jokio kaltės jausmo, saviplakos ir kitų žmonių poelgių smerkimo, nes tie žmonės viso labo vykdė jūsų valią.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…