Vyriška laimė? O kas tai per daiktas?

Stulbina gausa straipsnių apie tai, kaip padaryti laiminga moterį. O štai apie vyrišką laimę neįmanoma nieko surasti. Yra pseudo patarimų, tipo “kaip padaryti vyrą milijonieriumi”, kitaip sakant kalba vis tiek eina apie to vyro moters gerovę, tik užeinama iš kitos pusės.

Net jeigu skaitėte kažką šia tema, informacijos yra taip nesąžiningai mažai, kad nutariau įnešti savo indėlį.

Mielosios moterys, išgirskite svarbiausią. Visą pasaulį sukūrėme mes. Jeigu pažvelgsite pro langą, pereisite per virtuvę ar netgi atsisegsite savo rankinuką, tai absoliučiai viskas, ką pamatysite – mūsų rankų darbas. Visa tai mes sugalvojome. Su itin retomis išimtimis, kurios tik patvirtina šią taisyklę.

Dėl to kalbas “kas čia vadas” galima iškart stumti į šalį. Globaliai pasaulyje – mes svarbiausi. O lokaliai, turint galvoje įtaką kiekvienam atskiram vyrui – svarbiausios esate jūs.

Mūsų jėga ir mūsų bėda yra ta, kad esame psichologiškai nestabilūs. Silpnapročiai, maniakai – tai daugiausiai vyrai, vos viena kita moteris. Išradėjai, milijardieriai – irgi mes. Bet kokie nukrypimai nuo normos – tai apie mus, vyrus.

Dabar apie jūsų įtaką. Pasižiūrėkite į biografijas – bet kurį genijų suformavo moters – motinos arba žmonos – įtaka. Ir tokia įtaka – sveikas reiškinys, ji daro laimingais visus.

Kvailystė, kad vyrus moko vyrai. Yra, žinoma, tiesos, bet tik konkrečiame etape. Pirminį impulsą duodate jūs. Esminę įtaką gyvenime, kol žmogus kažko nepasiekia, irgi darote jūs. Ir netgi iš daug gyvenime pasiekusios asmenybės jūs galite akmens ant akmens nepalikti.

Dar kartą – bet kuris genijus yra jūsų kūrinys.

Bet kuris vyriškos lyties beprotnamio gyventojas – irgi.

Nežinau kaip jus, o mane šitas reiškinys išties sukrečia: iš esmės vyrų rankomis jūs kuriate visą šį pasaulį. Algoritmas yra toks: jūs iš pradžių įtakojate vyrą, o paskui vyras įtakoja pasaulį.

Pirmas ir svarbiausias dalykas, kuris yra jums pavaldus – tai vyro savivertė. Šis jausmas nepaprastai lengvai pasiduoda įtakai iš šalies. Jūs galite turėti bet kokią nuomonę apie mus, mes ja patikėsime ir atitinkamai elgsimės. Vyras, pasitikintis savo galia ir vyras, įsitikinęs, kad nieko nesugeba – jūsų rankų darbas.

Antras dalykas, kurį jūs mums duodate – jėga. Ją mes gauname toje erdvėje, kurią sukuriate jūs ir už kurios atmosferą esate visiškai atsakingos. Kalbu apie namus.

Namai mums – užnugaris. Mes išeiname į pasaulį kaip į karą ir pailsėti grįžtame pas jus. Nereikia su mumis ginčytis ir mokyti suvokti gyvenimą kitaip. Suvokimas keičiasi pats, jeigu mus trauks ilgesnį laiką praleisti namuose. Darboholizmas šia prasme atrodo itin nemaloniai – žmogus nusprendžia gyventi ne namuose, o mūšio lauke. Jam ten geriau ir saugiau negu užnugaryje.

Jeigu jūs nesubjaurojote savivertės, išmokėte pasitikėti savimi, tačiau jūsų erdvėje vyras neprisipildo energija – jam viskas. Rimtai. Vyras sieks tikslo, tačiau labai brangiai už tai užmokės – sveikata, laime, o po kurio laiko ir finansinė gerovė pasibaigs.

Trečia – mums būtina jus mylėti. Fiziškai. Dažnai ir daug. Mums turi labai to norėtis. Tokia trauka atsiranda ne dėl treniruoto pilvuko, standžios krūtinės ir bronzinio įdegio. Ji atsiranda iš to, kiek jums pačioms reikia vyro. Jo rankų, prisilietimų, bučinių, kvapo ir skonio.

Meilės jums, ir laimingų gilių santykių.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…