Vyro manifestas

Yra, žinoma, vilties, kad moterys perskaitys ir supras, bet jos labai mažai…

Jeigu manai, kad esi stora, tai greičiausiai taip ir yra. Neklausinėk manęs, kodėl, aš atsisakau atsakyti į šį klausimą.

Jeigu kažko nori, pakanka to paprašyti. Kad nekiltų nesusipratimų: mes, vyrai, labai paprasti. Mes nesuprantame ir pakęsti negalime subtilių užmaskuotų klausimų. Užmaskuoti klausimai neegzistuoja. Užmaskuoti klausimai, užduodami aplinkiniais keliais, irgi neegzistuoja. Tiesiog tiesiai pasakyk, ką nori pasakyti.

Jeigu užduodi klausimą, į kurį nelauki atsakymo, tai nesistebėk, jeigu neišgirsi atsakymo, kurio nenorėjai apskritai išgirsti.

Mes esme PAPRASTI. Jeigu aš prašau, kad paduotum man duonos, tai aš prašau paduoti duonos ir daugiau nieko kito neturiu galvoje. Tai – ne kaltinimas, jog ant stalo nepadėta duonos. Neegzistuoja nei dvigubų reikšmių, nei užslėptų kaltinimų. Mes esame paprasti.

Mes esame PAPRASTI. Kartais aš negalvoju apie TAVE. Ir čia nėra nieko blogo. Apsiprask su tuo. Neklausinėk, apie ką aš galvoju, nebent tau kiltų noras pasikalbėti apie politiką, ekonomiką, filosofiją, futbolą, alų, žvejybą, automobilius.

Vaikščiojimas po parduotuves – ne malonumas ir ne pramoga ir niekad, niekad, niekad ja netaps.

Kad ir kur mes išeitume, drabužiai, kuriais tu šiuo konkrečiu momentu apsirengusi, tau labai tinka. Prisiekiu!

Tu turi pakankamai drabužių ir apavo. Verksmai šiuo atveju – tai tiesiog šantažas. Jeigu pirkdamas tau skudurus nuvarysiu šeimą į bankrotą – tai nereikš mano meilės tau įrodymo.

Daugelis vyrų pasitenkina trimis poromis apavo. Kartoju: mes PAPRASTI. Kaip tau gali šauti į galvą mintis, kad aš žinau, kuri iš tavo 30 porų batų gali tikti prie šitos suknelės?

Paprastų atsakymų TAIP ir NE absoliučiai pakanka, kad ir koks klausimas būtų užduotas.

Jeigu tau iškilo problema, tiesiog paprašyk, kad padėčiau, o ne kad užjausčiau ir pagailėčiau, kaip tai daro tavo draugės.

Galvos skausmas, kuris tęsiasi jau aštuntą savaitę – tai nebe galvos skausmas. Žygiuok, velniai griebtų, pas gydytoją!

Alų mes mylime lygiai taip pat, kaip tu myli rankines. Jūs to nesuprantate. Mes – irgi.

Jeigu aš tavęs paklausiau, kas atsitiko, o tu atsakei „nieko tokio“ – tai aš tavimi tikiu ir elgiuosi taip, lyg viskas būtų gerai.

Neklausinėk manęs ar „man su tavimi gera?“ Gali būti tikra: jeigu man su tavim būtų negerai, tai aš jau seniai būčiau kur nors kitur.

Svarbiausia taisyklė: apie ką eitų kalba, jeigu kyla abejonių – pasirink patį paprasčiausią paaiškinimą.

MES IŠ TIKRŲJŲ ESAME LABAI PAPRASTI.

AČIŪ.

Gaila, bet, kaip jau sakiau, beveik neturiu vilties, kad moterys supras apie ką apskritai eina kalba šitame manifeste…

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…

Parašykite komentarą