Vyrų ir moterų smegenų skirtumai

Seniai įrodyta, kad moterų smegenys 10% mažesnės už vyrų. Intelekto lygiui tai niekaip neatsiliepia.

Vyriški smegenys sulig amžiumi sumažėja greičiau už moteriškus.

Vienos ir tos pačios užduoties sprendimui vyrai ir moterys pasitelkia skirtingas smegenų sritis.

Jeigu vyras pasiklydo, jis įsimins judėjimo kryptį ir įveiktą atstumą, o moteris – objektus-orientyrus. Tas pats sėdint už vairo: vyras pamena kelią nuvažiuotais kilometrais, moterys gi prisimena įvairiausias iškabas ar parduotuvių vitrinas.

Moterys dažniau įsimena detales, o vyrams pakanka apibendrinančios esminės minties.

Vyrai greičiau suvokia informaciją, dėl to greičiau reaguoja, tačiau…

…moterys gali suvokti iškart kelis informacijos srautus, o vyrus erzina, kai jiems tenka daryti iškart kelis darbus.

Vyrai stipresni tiksliuosiuose moksluose, moterims geriau sekasi humanitariniai.

Taip, visi laukė šios temos. Štai, prašome: vyrai galvoja apie seksą kiekvieną minutę, o moterys prisimena tai kartą į porą dienų. Maniakai ir kiti kraštutinumai čia nenagrinėjami.

Moterys šnekesnės. Toks polinkis bendrauti susijęs su pasitenkinimo centru smegenyse. Pokalbis giminingas orgazmui.

Vyrai ir moterys skirtingai reaguoja į staigius ir dirginančius garsus.

Kad pajaustų pasitikėjimą, moteriai pakanka stipraus 20 sekundžių trukmės apsikabinimo.

Moterys per dieną ištaria beveik tris kartus daugiau žodžių nei vyrai.

Moters smegenys, funkcionuodamos, įkaista labiau nei vyriški, t.y. „sudeginama“ daugiau gliukozės.

Vyrai ir moterys skirtingai suvokia humorą. Vyrus labiau jaudina linksmas finalas, o moterys patiria malonumą nuo humoro kaipo tokio subtilumo, jo dėstymo formos, na o atomazga teikia netgi daugiau malonumo nei vyrams.

Vyro klausa silpnesnė nei moterų, dėl to jos fiksuoja subtiliausias intonacijas, o vyrai tai gali ne visada. Lietimo pojūčiais vyrai irgi nusileidžia moterims.

Vyrai suvokia kalbą logikos pagalba, dėl to girdi būtent tai, kas jiems sakoma. Moterys pasitelkia intuiciją bei emocijas, dėl to joms amžinai vaidenasi įvairios užuominos.

Moterys iš prigimties komunikabilesnės, o vyrai linkę konkuruoti. Kartais agresyviai – dėl to pešasi. Dėl tos pačios priežasties moteris erzina, jei vyras negali palaikyti su ja ilgo pokalbio, o viskas tik dėl to, kad vyriškas komunikabilumas, kaip taisyklė, mažiau išsivystęs.

Jeigu ant kelio guli kamuolys, vyras jį nuspirs, o moteris greičiausiai paims ir prispaus prie krūtinės. Taip pasireiškia skirtinga vyro ir moters paskirtis pasaulyje.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti