Vyrus gundo ne jūsų svoris ir ne figūra

Pasaulyje viešpatauja stereotipas, kad graži ir sėkminga moteris būtinai turi sukrečiančią figūrą, nešioja konkretaus dydžio drabužius ir turi ištisą kaimenę jai iš paskos sekiojančių gerbėjų. Būtent dėl to daugybė į standartą neįtilpusių moterų lieka vienišos ir bijo net pagalvoti apie pasimatymus.

Pastebėjau, kad dauguma mano draugių skundžiasi, jog negali susirasti gero vaikino ar netgi gero meilužio. Kai pasiūlau joms išeitį, pavyzdžiui, internetinę pažintį ar pažintį kokiame nors viešame renginyje, praktiškai visada išgirstu „galbūt taip ir padarysiu, kai numesiu svorio…“ Labai patogus pasiteisinimas, kai nenori rimtai užsiimti asmeniniu gyvenimu.

Moteriai, nešiojančiai dydžius „plius“ pasimatymai neturėtų būti laikomi problema.

Kaip pilnoka moteris, aš pati turėjau įveikti krūvą baimių ir patikėti savimi, nors tuo momentu vis dar pakęsti negalėjau savo kūno. Tai padaryti nėra paprasta, tačiau įmanoma.

Kai nutariau pradėti vėl susitikinėti po skyrybų, teko pakeisti požiūrį į kūną.

Visą vaikystę ir dalį suaugusio gyvenimo tikėjau, kad manęs šiek tiek per daug, kadangi atrodžiau apvalesnė už moteris, regimas per televiziją, kine, reklamose, madinguose žurnaluose. Tokią nuomonę man įkalė visuomenė, kitos moterys ir kai kurie nesubrendę berniukai. Dėl tokios nuomonės, kaip ir dėl mamos požiūrio į mane, buvau nusiteikusi patirti nesėkmę.

Tai įtakojo ne tik mano gyvenimo kokybę apskritai, bet ir intymius santykius su partneriais.

Tai ką gi galima padaryti, kad priimtume ir pamiltume tas savo dalis, kurių negalime pakęsti?

Neseniai atliktoje moterų „plius“ apklausoje tyrinėtojai išsiaiškino vieną bendrą vardiklį, apjungiantį visas nuomones. Kai moteris jaučiasi seksuali, ji ir atrodo seksualiai, o vyrams (o ir kitoms moterims) ji atrodo labiau gundanti. Ir tai pasiekti galima dviem būdais:

Pirma. Jums reikia tapti asmenybe. Reikia jaustis pasitikinčia, kad ir kas beatsitiktų. Antra – reikia mokėti klausytis komplimentų ir jais tikėti. Ne tais, kuriuos blevyzgoja TV ekranuose, o tais, kuriuos sako asmeniškai jums.

Be to, reikia save priimti, tegu ne iš karto, tačiau reikia užsiimti savitaiga, kad tokia, kokia esate jūs – nuostabi. Ir išties tokia tapsite. Jeigu nerandate, ką galėtumėte pasakyti sau malonaus, sakykite kaip yra: „Štai taip aš atrodau ir taškas“. Ir suraskite ką nors objektyvaus, kuo galite pati patikėti.

Sekantis žingsnis – pasijauskite komfortiškiau savo kūne tiesiog dabar, o ne laukite, kol numesite svorio, pradėsite mažiau valgyti, užsiimsite sportu ir t.t.

Galima panaikinti pasibjaurėjimą savimi atskleidus savo jausmingąjį „aš“ ir susipažindama su vyriškiu, jūs daugiau neasocijuosite savęs vien su kūnu.

Kadangi aš priėmiau savo išvaizdą tokią, kokia ji yra, tai ir problemų su vyrais neiškilo. Jiems aš patraukli. Ir galiausiai supratau, kad santykiai prieinami ne vien „lieknoms“ ir „gražioms“. Į santykius turi teisę kiekvienas žmogus.

Jūs pati pajėgi susigrąžinti sau šią teisę.

Ignoruokite replikas, kurios bando priversti jus pasijausti stora, negražia ir niekam tikusia. Susigrąžinkite gyvenimo kontrolę į savo rankas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Kaip apsiginti nuo svetimo negatyvo

Empatija - tai sugebėjimas atpažinti kitų žmonių emocijas. Simpatija - tai užuojauta kitiems žmonėms. Dažnai "būti empatu" reiškia, jog sugeriate didžiąją aplinkinių žmonių skausmo ir kančių dalį. Ir tai gali paveikti jus labai negatyviai. Jeigu teko pabūti viename kambaryje su negatyviu žmogumi, turėtumėte prisiminti, kokia nuodinga gali būti jo skleidžiama…

Atpirkimo ožio kasdienybė

Originalas Ožių būna įvairių: baltų, juodų, ilgais ir trumpesniais ragais, jaunų, senų, prižiūrėtų ir apleistų. Tiesa, dar būna Atpirkimo Ožių. Pastarieji „ganosi“ kone kiekvienoje organizacijoje. Toks ožys kasdien ateina anksčiau už visus, kasdien jaučiasi vargšas ir išnaudojamas, kasdien tipena į darbą drebėdamas, kad štai, kiti jį ims ir išnaudos. Be…

Spręskite problemas be konfliktų

Originalas Skyrybos visada reikalauja daug jėgų, kantrybės ir nervų. Jeigu iš pradžių buvote nusiteikę išsiskirti gražiuoju, dažnai šis nusiteikimas laikui bėgant išgaruoja. Erzina sutuoktinio nuotaikos ir elgesys, susierzinimas greitai perauga į priešiškumą ir pykčio priepuolius. Kaip to išvengti? Kaip išsiskirti taip, kad nereikėtų slapta “dalintis” daiktų ir viso užgyvento turto?…

Idealios profesijos intravertams

Originalas Jeigu kalbėjimas viešumoje jums reiškia stresą ir paniką, o susitikimai su klientais sukelia depresiją, nenusiminkite ir nebandykite pakeisti savo prigimties. Kitaip būsite nelaimingi visą gyvenimą. Verčiau jau pasirinkti veiklos sritį pagal savo temperamentą. Intravertams geriausiai tinka tokie darbai, kurie nesusiję su tiesioginiu bendravimu su žmonėmis, nesibaigiančiais telefonų skambučiais ir…

Kaip išmokyti vaiką teisingai reaguoti į savo klaidas

Originalas Seniai žinoma, kad nuo tėvų elgesio priklauso, ar vaikas bus sėkmingas ir sugebės nuolat siekti įvairių laimėjimų, ar ne. Tėvai, norintys skatinti vaiką vystytis, būna linkę nuolat girti savo mažylius. Deja, ne visi pagyrimai padeda vaikui stengtis. JAV psichologė Carol Dweck eksperimentais nustatė, kad vaikų niekada negalima girti už…