Vyrus siutinantys moteriški įpročiai

Vyrai ne visada supranta moteris. Yra tokių moteriškų įpročių ir charakterio bruožų, kurie taip smarkiai erzina vyrus, kad jie pasiryžę kuo greičiau nutraukti bet kokius santykius. Kai jau nebelieka jėgų kęsti net labai mylimos moters trūkumus.

Pirmasis įprotis. Bendravimas su buvusiuoju. Normalus save gerbiantis vyras niekada šito nepakęs. Tiesiog pabandykite įsivaizduoti, ką pati jaustumėte, jeigu jis ir toliau bendrautų su savo buvusia. Sakote „na ir kas?” Taip, žinoma, tikriausiai nieko baisaus nenutiks, tačiau nereikia manyti, kad ir vyras galvoja lygiai taip pat. Vyras gali būti ir ne pavydus, tačiau faktas, kad bendraujate su buvusiuoju, byloja, kad bėdų turi ne jis, o jūs. Jūs nemokate persijungti į naujus santykius arba visiškai negerbiate naujo partnerio. Vienas dalykas, kai dar tik pradedate susitikinėti, visai kas kita – rimti santykiai ar santuoka. Jeigu ir toliau bendraujate su buvusiuoju, jūsų vyras arba pasižymi fenomenalia, normaliam žmogui nelabai būdinga kantrybe, arba jis visiškai jums abejingas.

Antrasis įprotis. Nesibaigiantys pykčiai, nesiliaujančios nuoskaudos. Sveikatos, darbo, santykių sutrikimai – laikinas dalykas. Tačiau yra moterų, kurios pyksta ir tada, kai yra dėl ko pykti, ir visiškai tuščioje vietoje. Viskas dėl to, kad kai kurios damos linkusios smarkiai perdėti savo problemas ir pačios save užvesti. Bet koks faktas paverčiamas ištisa grandine išvadų, ir ne pačių pozityviausių. O vyrai, deja, ne telepatai, minčių neskaito, be to, ir mąsto jie visiškai kitaip. Jeigu nesugebate susivaldyti ir atsikratyti šio įpročio – atstumsite visus vyriškius. Labiausiai vyrus erzina jūsų ašaros be priežasties ir negatyvios emocijų audros. Laikui bėgant, vyrai gali prie to įprasti, tačiau labai dažnai įprasti nėra jokio noro, užtat kyla didžiulis noras bėgti kuo toliau nuo šito ašarų ir negatyvo epicentro. Jums reikia pripažinti, kad toks elgesys yra manipuliacija, tegu ir nesąmoninga. Ir pakęsti tokius žaidimus labai sudėtinga.

Trečiasis įprotis. Pavydas. Pavydas apskritai visus erzina, tačiau vyrai ypatingai negali pakęsti nuolatinės kontrolės. Yra moterų, kurios bando kontroliuoti kiekvieną savo išrinktojo žingsnį. Jeigu jis jums buvo iki to laiko neištikimas, turite priežasčių pergyventi, bet jei mylimasis nieko blogo nedarė, duokite jam daugiau laisvės. Jeigu be paliovos tikrinsite, tarsi mama mokinuką, jis greičiausiai nuo jūsų paspruks. Pavydas – siaubingas jausmas, nes ir jus pačias veikia negatyviai, ir atima jėgas iš vyro. Pavydėti normalu, tačiau reikia save kontroliuoti, kitaip viskas baigsis psichikos sutrikimais. Santykiuose turi viešpatauti pasitikėjimo, o ne įtarinėjimų atmosfera.

Ketvirtasis įprotis. Meilės dramų aptarinėjimas su pašaliniais. O pašaliniai – tai ir tėvai, geriausios draugės, broliai, seserys ir t.t. Išnešti šiukšlių iš namų paprasčiausiai negalima. Moterys kartais taip stipriai pergyvena dėl santykių, kad išpasakoja visas detales kam nors iš artimųjų, o kartais išvis visiems aplinkui. O vyras paskui jaus milžinišką diskomfortą, bendraudamas su šiais žmonėmis, juk jie dabar žino apie vidinius šeimos reikalus praktiškai viską. Tai tiesiog neatleistinas poelgis moteriai, kuriai brangūs santykiai ir kuri nori, kad šeimoje viskas būtų gerai. Šeimos paslaptys turi likti šeimoje. Problemas spręsti reikia dviese, o ne trečiųjų asmenų pagalba, jų tarpe gali atsirasti ir ne itin geranoriškų asmenybių. Netgi artimiausia moters draugė gali jai pavydėti ir dalinti neteisingus patarimus. Žmogaus žiaurumas – ne tai, ką matome kasdien per televizorių. Jis aplink mus ir mumyse. Vyrams irgi pasitaiko ištraukti nešvarius šeimos skalbinius į viešumą, tačiau šiame tekste kalba eina apie gražiosios lyties atstoves. Nepasikliaukite kitų žmonių pagalba – bus dar blogiau, be to, atstumsite nuo savęs mylimą žmogų.

Penktasis įprotis. Lengvabūdiškumas finansų sferoje. Pinigai – svarbi gyvenimo dalis. Neturi reikšmės – dirbate ar ne, reikia teisingai planuoti šeimos biudžetą. Ir netgi jei bendro biudžeto nėra, vis tiek pageidautina teisingai leisti pinigus, nes bet kuriuo metu jų gali prireikti. Vyrai, nežiūrint į jų emocijas, susijusias su pinigais, labiau racionalūs ir toliaregiai, nes turi labai aiškius tikslus ir prioritetus. Jie nealpsta, išvydę naują madingą daiktą, kaip pasitaiko moterims. Švaistyti, žinoma, gali visi, tačiau moterys tai daro dažniau. Ir vyrams tai labai nepatinka.

Šeštasis įprotis. Ilgi pasiruošimai. Kai reikia su mylimuoju nueiti į svarbų susitikimą, galite ruoštis nors 10 valandų, bet su sąlyga, kad darysite tai iš anksto – prieš 10 valandų iki susitikimo. Pavėluoti gali kiekvienas, tačiau nevertėtų daryti to taip, kad vyras lauktų jūsų valandų valandas. Žygis į parduotuves – kitas reikalas, čia galima leisti sau užtrukti tiek, kiek reikia. Bet jeigu verčiate vyrą laukti visur ir visada, turėkite galvoje, kad jį tai siaubingai siutina.

Septintasis įprotis. Kuistis jo daiktuose. Nelieskite mylimo vyro daiktų. Nedėliokite jų iš vienos vietos į kitą, nedarykite savo tvarkos jo asmeninėse vietose. Galima užsiminti, kad reikėtų susitvarkyti, tai visiškai normalu, tačiau nereikia prisiimti sau jo mamos pareigų. Jis ne mažas vaikas, o jūs – ne mama, taip kad gerbkite jo asmeninę erdvę. Tai pasakytina ne tik apie įrankius ar drabužius, bet ir apie visa kita. Pats paprasčiausias sprendimas – pasikalbėti. Nėra nieko paprasčiau negu susitarti dėl visko iš anksto.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *