XXI amžiaus vampyrai

Šiandien visi mes pastoviai jaučiame negatyvias emocijas, dėl jų tuščiai iššvaistome begalę savo energijos ir tai padaryta specialiai, kad negalėtume priešintis Sistemai.

Žmogaus gyvybinė energija žinoma nuo žilos senovės. Indijoje ją vadina prana, Kinijoje – či, Vakaruose – bioenergija. Visa tai tik skirtingi pavadinimai, o energija – viena ir ta pati. Ir ji, be abejonės, egzistuoja. Mes negalime matyti pačios energijos (kas nors matė elektrą?), bet galime stebėti jos darbo rezultatus.

Kiekvieną dieną kažką darydami, mes eikvojame energiją. Energija ir žmogaus sąmonė yra susijusios. Jeigu išeikvojame pernelyg daug energijos, sąmonė slopsta, degraduoja, nusileidžia iki gyvūno lygio: intelektas mažėja, moralė degraduoja, valios jėga nusilpsta. Apie tai puikiai žino mūsų nesutaikomas priešas, kurį galima pavadinti kad ir ta pačia „Pasauline vyriausybe“. Ji visiškai sąmoningai manipuliuoja mumis, versdama eikvoti kiek galima daugiau energijos. Juk silpnais žmonėmis paprasčiau manipuliuoti, jų elgesys iš tiesų mažai kuo skiriasi nuo gyvūnų bandos elgesio. „Pasaulinės vyriausybės“ uždavinys – priversti mus eikvoti savo energiją tuščiai, dėl to uji nuolat užverčia mus beprasmiškais darbais, tuščiais ginčais, lokaliniais karais, prastos kokybės maistu ir pramogomis bei kitokiais gyvuliškais „džiaugsmais“.

O protingų žmonių uždavinys – išsaugoti savo energiją, maksimaliai sufokusuoti ją realiai svarbių problemų sprendimui, o ne tų, kurias mums įperša mūsų priešai, dėka švietimo, reklamos ir žiniasklaidos. Tai pats tikriausias karas – karas už mūsų biologinę energiją, už mūsų gyvybines jėgas.

Energijos naikinimo metodai

Darbas

Visuomenė sutvarkyta taip, kad realiai naudingą darbą, tarkim, maisto produktus ir drabužius gamina tik 5-10% gyventojų, o likusieji užsiima beprasmiška ir kenksminga veikla. Mes ištisą dieną sėdime nenuveikdami nieko naudingo, o laikas ir energija nyksta. Pavaldiniai konfliktuoja su vyresnybe, mes stengiamės padaryti karjerą ir pakenkti kolegoms, kad nustumtume juos žemyn ir užimtume jų vietą. Mums nuolat grasinama atleidimu ir mes to bijome. Visa tai išsiurbia energiją, o sąmonė priartėja prie gyvūnų sąmonės.

Viršininkai verčia mus daryti begalę kvailų ir beprasmiškų dalykų, o tai mus erzina. Jeigu darbo nėra, mus verčia naikinti laiką – nieko nedaryti arba imituoti audringą veiklą lygiai 8 valandas per parą. O dar 2-3 valandas mes važiuojame į darbą ir iš darbo, stovime kamščiuose, stumdomės metro ir autobusuose. Susierzinam, nekenčiam vienas kito – eikvojame energiją.

Griežtai kalbant, darbas daugumai žmonių – tai vergystės forma. Jie negali mesti darbo, nes be algos neišgyvens, juk jie nieko nemoka ir nenori mokėti, išskyrus „audringos veiklos imitaciją“. Sąlygos visuomenėje beveik neleidžia išgyventi nedirbant. Sukurti savo verslą dauguma žmonių paprasčiausiai negali, be to, jiems aktyviai trukdo valdžios organai. Belieka tapti savo viršininko vergu.

Verslas

Kad įkurtume net nedidelį verslą, mus verčia eikvoti daugybę laiko, pinigų ir energijos. Bet netgi jei mums pavyko įsteigti verslą – tai bus tik jūsų problemų pradžia. Mus nuolat terorizuos banditai, konkurentai, policija, mokesčių inspekcija, gaisrininkai ir visos kitos žinybos.

Vietoje to, kad plėtotumėte verslą ir gerintumėte prekių ir paslaugų kokybę, jūs eikvosite begalę energijos ir laiko taip vadinamai „konkurencijai“. Iš esmės konkurencija yra ne kas kita, kaip džiunglių įstatymas, kova už būvį pagal principą „Stipresnis praryja silpnesnį“. Konkurentai vienas kitą išsekina. O situacija rinkoje tokia, kad išlošia verslininkai sukčiai – tie, kuriems pavyksta apgauti žmones, parduodant jiems prastos kokybės prekes už aukštos kokybės kainą. Sąžiningi verslininkai neišlaiko konkurencijos ir bankrutuoja. Suprantama, jie susierzinę, pilni neapykantos ir iššvaisto jūrą energijos.

Dėl to mes negalime vystyti verslo, negalime daryti visko kokybiškai. Mes paprasčiausiai neturime tam laiko. Mes gaminame šlamštą, pakabiname ant jo gražią etiketę ir parduodame už didžiulius pinigus. Arba bankrutuojame ir tampame vergais – dirbame dėdulei sukčiui, kuris sugebėjo kažką išstumti iš rinkos, parduodamas gražų vienkartinį šlamštą, pagamintą menkai apmokamų darbininkų Azijoje.

Maisto produktai

Išplaunanti smegenis reklama ir žiniasklaida žmones verčia pirkti brangų ir kenksmingą maistą. Pavyzdžiui, gazuoti gėrimai, kurie ne tik mus nutukina dėl didelio cukraus kiekio, bet ir bukina. Jie paverčia mūsų energiją šiltu vandenėliu, kurį nuliejame į klozetą. Mes perkame šaltą gėrimą, išgeriame, sušildome ir išliejame. Tame nėra nė menkiausios prasmės, vien žala kūnui. Dėl šilumos praradimo mes dažniau sergame, daromės silpnesni fiziškai, o mūsų kūno masė nepaliaujamai auga.

Tas pats ir su kitais dažnai reklamuojamais produktais. Kaip taisyklė, juose labai daug riebalų ir chemijos – maisto papildų, dažiklių, konservantų. Ir visiškai nėra maistingų medžiagų. Nuo tokio maisto sparčiai kvailėjame, degraduojame, eikvodami energiją tuščiai, tik tam, kad virškintume šiukšles. O energijos, taip reikalingos organizmui, tose šiukšlėse nėra nė lašo, ją galima rasti tik šviežiose daržovėse, vaisiuose, kuriuos nusipirkti daugelis negali sau leisti. Parduodami jie, nepaisant nulinės savikainos, už didelius pinigus ir tai ne atsitiktinumas.

Alkoholis, tabakas ir kiti narkotikai

Alkoholis, ypatingai degtinė, kuriuo užverstos visos parduotuvės – stiprus narkotikas. Žmonės kasdien regi šį narkotiką, o kadangi paprastų žmonių valia silpna, jie negali nepirkti. Tas pats pasakytina apie tabaką, kavą, arbatą, kakavą, cukrų ir kitus „silpnus“,bet kenksmingus narkotikus. Visi jie smarkiai užteršia mūsų energetiką ir ją naikina.

O dėka taip vadinamos „kovos su narkotikais“, žiniasklaida kasdien žinių laidose reklamuoja tokius narkotikus kaip heroinas, ekstazi ir panašiai. Žmonės kasdien apie tai skaito, dėl to anksčiau ar vėliau jiems kyla noras pamėginti. Tokiu būdu paprastas žmogus eikvoja energiją ir protiškai degraduoja. Suprantama, alkoholikai ir narkomanai dažnai serga – ir tai yra jų energijos užteršimo bei praradimo rezultatas.

Medicina

Medicina naudoja daugybę taip vadinamų vaistų, kurie trumpam laikui nuslopina ligų simptomus, bet nepašalina ligų priežasčių. O visų ligų priežastis – energijos išeikvojimas ir užteršimas. Visi vaistai turi šalutinių poveikių ir praktiškai visi jie daro didelę žalą žmogaus kūnui, sąmonei ir energijai. Dauguma vaistų padaro daugiau žalos negu naudos. Kuo daugiau žmogus gydosi, tuo dažniau ir stipriau serga. Daug vaistų, pavyzdžiui, nuskausminamieji, raminamieji, migdomieji – yra dar ir narkotikai. Žmonės vartoja juos kasdien ir tai paverčia juos gyvuliais, jei ne daržovėmis.

Mokymo įstaigos

Jei darbas – vergovė suaugusiems, tai švietimo įstaigos – vergovė vaikams. Valstybė sutvarkyta taip, kad išvengti prievartinio švietimo negali praktiškai niekas. Kuo gi užsiima mūsų atžalos, pradedant vaikų darželiu, baigiant universitetu? Kuo tik norite, bet ne mąstymo sugebėjimų tobulinimu, ne talentų ugdymu ir netgi ne išsilavinimu. Faktiškai visi tie jaunimo kalėjimai reikalingi tam, kad vaikai netrukdytų tėvams vergauti. Vaikus verčia užsiimti beprasmiškais dalykais, pagilinančiais jų tamsumą ir eikvojančiais jų energiją. Tai kvaili žaidimai, sportas, tuščiažodžiavimas, kvailų vadovėlių ir knygiūkščių skaitymas, zombiais verčiančių Disnėjaus filmukų žiūrėjimas, buki ir žiaurūs kompiuteriniai žaidimai, bukinantys konstruktoriai, tokie kaip „Lego“ ir panašiai.

Įgimti vaikų talentai tokiose sąlygose ne tik nesivysto, bet ir aktyviai slopinami. Jeigu vaikas išsiskiria iš kitų savo sugebėjimais, jo nekenčia tiek patys vaikai, tiek mokytojai. Be to, mokytojų atlyginimai nedideli ir ten eina dirbti bukiausi ir agresyviausi žmonės, su retomis išimtimis. Jie nesugeba nei verslu užsiimti, nei dirbti sudėtingo darbo. Jie padaro bukais bei agresyviai ir auklėjamus vaikus.

Tokiu būdu švietimo aparatas duoda užsiėmimą daugybei žmonių – mokytojams ir auklėtojams, jų energija eikvojama pykčiui ir susierzinimui ant vaikų, pasipiktinimui dėl mažo atlyginimo. Dėl to tie žmonės sparčiai degraduoja, tampa gyvuliais, slopinančiais silpnesniuosius – vaikus. O vaikai negali ugdyti savo talentų tokiose salygose, dėl to pavirsta pilkomis pelytėmis – besmegeniais varžteliais satanistinėje valstybės sistemoje. Tokie jie ir reikalingi satanistams.

O tėvai, suprantama, negali sutrukdyti savo vaikų pavertimui zombiais, juk jie patys kažkada buvo vaikai ir perėjo šią kvailinimo sistemą. Jie patys – zombiai, dėl to jų vaikai irgi pasmerkti tokiais tapti. Šiandien daugelis tėvų yra savo pačių vaikų pagrindiniai priešai.

Idėjinė kova

Per žiniasklaidą platinamos viena kitą neigiančios idėjos. Vieni žmonės tampa vienų idėjų šalininkais, kiti – kitų. Šitaip skirtingos gyventojų grupės supjudomos tarpusavyje , jos sekina viena kitos energiją, įrodinėdamos, kad jų idėjos teisingesnės. Joms nebelieka energijos ir laiko kovoti su satanistiniais valstybės organais ar siekti teisingumo. Joms nebelieka laiko susimąstyti apie gyvenimo prasmę.

Ši kova vyksta tiek politikoje (komunistai-demokratai), tiek tautoje (nacionalistai-antifašistai), tiek religijoje (krikščionys-musulmonai-materialistai), tiek dėl turto (turtingi-vargšai), tiek daugybėje kitų sričių. Vyrai kovoja su moterimis, socialistai su kapitalistais, žydai su antisemitais ir panašiai. Vykstant šiai kovai, prarandame begalę laiko ir energijos, o kovos rezultatų nėra ir nenusimato. Nuo tokios kovos visuomenei lengviau nepasidaro, ji tik suerzinama, pradeda neapkęsti ir degraduoja.

Žiniasklaida

Taip vadinamos „naujienos“, kurias mums transliuoja TV, radijas, Internetas, spauda – gryniausias melas, tuščiažodžiavimas, piktažodžiavimas ir šmeižtas. Mums ant galvų pilasi jūra negatyvios informacijos, tokios kaip „Jonas užmušė Petrą“, „kainos vėl didės“, „greitai bus defoltas“. Mes pradedame baimintis, susierziname, pykstame, neapkenčiame, prarandame energiją. O sąmonė užsiteršia melaginga, kenksminga ir beprasmiška informacija.

www


DAUGIAU ŠIA TEMA

Prieš ligas – apsiginklavus muzikos garsais Klasikinė, liaudies, sakralinė, pop, disko, soul, house stiliaus muzika, džiazas, bliuzas, rokas, regis, repas, rokenrolas, hiphopas, sunkusis metalas...
Išdaužytų langų teorija Devintojo dešimtmečio Niujorkas buvo panašus į pragarą. Ten buvo įvykdoma daugiau kaip 1500 sunkių nusikaltimų - kiekvieną dieną! 6-7 nužudymai per pa...
Jei tapote kažkam blogas Jeigu darėte kažkam pernelyg daug gero ir tapote jam blogas, reiškia: Arba tas gėris buvo gėriu tik jūsų manymu, tačiau nebuvo gėris tam žmogui...
Giminės dėsniai Kiekvieną iš mūsų į pasaulį paleido tėtis ir mama, mums sukurti buvo reikalingi du žmonės. O už jų stovi jų tėvai, už kurių seka jų protėviai ir t.t. ...
12 perspėjančių angelo sargo ženklų Originalas Tikima, kad kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą. Jis nematomas būna šalia mūsų nuo gimimo akimirkos ir saugo mus nuo nelaimių. Daugel...
Skirtumas tarp vyrų ir moterų JOS DIENORAŠTIS: Šiandien vakare vyras elgėsi labai keistai. Susitarėme pavakarieniauti mūsų mėgstamame restoranėlyje. Aš ištisą dieną vaikštinėjau ...
Blogai gyveni? Svarbiausia XXI amžiaus nuodėmė Blogai gyveni? Nusipirk ožką. Yra toks žydiškas anekdotas. Ateina pas rabiną "kankinys" ir skundžiasi: "Viešpatie, pasigailėk. Trobelė mažytė, krūva v...
Apsimetęs, kad neturi širdies, jos neapginsi Galima, žinoma, apsimesti, kad neturi širdies, nenorėdama, kad tau jos vėl nesudaužytų, tačiau tai gyvenimo nepalengvins ir neprivers tavęs nieko daug...
Online Na štai ir viskas. Išėjo. Ir lyg ir nepasikeitė niekas, kaip taukšėjau pirštais raides, taip taukšiu. Kaip nebuvo nieko bute, taip nėra. Vienas skirtu...
Nenaudingi ir kenksmingi draugai Žmogus "Aš kietesnis!" Šis žmogus niekada nieko nepadarys jūsų labui. Jus paaukštino darbe, jūs susiradote puikią moterį - šis žmogus bet kokiu atvej...
Atsitiktinumų nebūna Kartais labai norisi laikyti atsitiktinumą tiesiog paprastu sutapimu, tačiau nesigauna. Atleiskite už išsireiškimą, tačiau sutapimai nesutampa... Nema...
Esate laimingas, jeigu… ...jeigu šiandien ryte atsibudote sveikas. Jūs laimingesnis už 1 milijoną žmonių, kurie neišgyvens iki sekančios savaitės. ...jeigu niekada nepatyrėt...
Kodėl negalima taupyti pinigų „juodai dienai“... Jeigu norite sėkmės finansiniuose reikaluose, reikia turėti bent minimalių santaupų. Reikia atidėti šiek tiek pinigų kiekvieną mėnesį, net jeigu tai b...
Visi mes beviltiškai sergame Mūsų pasaulis - dvasiškai pasiligojusių žmonių pasaulis. Ta prasme, kad daugumos mūsų širdys sužeistos, kraujuoja ir beveik kiekvienoje iš jų žiojėja ...
Kelias į skurdą Mentalitetas Vaikystėje klasės draugės namuose dažnai šokinėdavome ant sofos, kol nematydavo suaugusieji. Mus labai džiugino spyruoklės, kai kuriose ...
Kam Giltinei dalgis? -Jūs kalvis? Balsas už nugaros pasigirdo taip netikėtai, kad kalvis net krūptelėjo. Be to, jis negirdėjo, kad kažkas būtų pravėręs duris ir įžengęs v...
Ką archeologai atkas mūsų kapuose po 1000 metų?... Visais laikais visuose kontinentuose, skirtingose tautose priimta laidoti mirusius su vertingais ir svarbiais jam daiktais: brangenybėmis, ginklais, n...
Dėl ko likimas suveda mus su naujais žmonėmis Per visą gyvenimą sutinkame begalę žmonių. Kažkas iš sutiktų liks gyvenime ilgam, kažkas nueis drauge su mumis tik nedidelę kelio atkarpą ir labai ned...
Pusiau rimtai. Angelų Sargų pokalbis Kalbasi du Angelai Sargai. Viršininkas griežtai žvelgia į pavaldinį. -Raportuok. Keliais žodžiais. -Gyvas. Važinėja į darbą. Kažko tikisi. -Ko? -S...
Į ką aš panašus? Šiek tiek apie genetiką Genetika - tai mokslas, tiriantis paveldimumo ir organizmų keitimosi dėsningumus. Tai štai: Intelektas nepersiduoda iš tėvo sūnui. Jeigu jūs genijus...
Kas nutinka, kai sutinkame tinkamą žmogų netinkamu... Anksčiau ar vėliau sutinkame žmogų, su kuriuo suprantame vienas kitą iš pusės žodžio, mums patinka vieni ir tie patys dalykai. Tačiau su tokiais žmonė...
Padėkok gyvenimui už viską, kas tave neramina Padėkok gyvenimui už viską, kas tave neramina, juk tai leidžia tau išsilaisvinti. Atsidūrei nepatogioje aplinkoje? Gavai šansą išsilaisvinti nuo savo...
Minimalizmas: pamąstymai… Originalas *Minimalizmas jau tampa sparčiai augančia tendencija, ir tai ne tik pasikartojančių ekonominių krizių rezultatas, bet ir sveikas žmonių si...
Prieš mirtį niekas neapgailestauja dėl sekso ar ek... Broni Ver - medicinos sesuo, prižiūrinti mirtinai sergančius žmones paskutinėmis jų gyvenimo dienomis - papasakojo, dėl ko dažniausiai gailisi žmonės ...
Leiskite kitiems būti kitokiais Užduokite sau klausimą: ko jūs iš tikrųjų norite iš susidariusios situacijos - būti teisiu, ar būti laimingu? "Tu visada rami, kad ir kas vyktų aplin...

Parašykite komentarą