Žmogus yra tai, kuo jis tiki

Savo realybėje tu turi tą filmą, kuris sukasi tavo „projektoriuje“. Ką nupieši, tą ir pamatysi. Problema tik ta, kad žmonės viską daro atvirkščiai: ką mato, tą ir piešia. Supranti skirtumą?

Stebuklas įvyks tik tuo atveju, jeigu sulaužysi įprastą stereotipą ir imsi galvoti ne apie tikslo pasiekimo priemones, o apie patį tikslą.

Jeigu tau kartais atrodo, kad tu „ne šio pasaulio gyventojas“ ar kad su „šituo pasauliu kažkas ne taip“, vadinasi, tu jau beveik arba visiškai atsibudai. Puiku.

Jeigu tu užsispyręs suksi mintyse savo filmą ir žingsniuosi link tikslo – realybė anksčiau ar vėliau ims tą filmą atitikti. Realybei paprasčiausiai nėra kur dėtis – toks jos ypatumas. Ne tik tu priklausai nuo realybės, bet ir ji nuo tavęs. Klausimas tik tas, kas perėmė iniciatyvą.

Ko vienareikšmiškai nereikia daryti – tai nusivilti savo gyvenimu. Tu neturi galvoti, kad jis nenusisekė. Jokiame amžiuje negalima taip galvoti. Šiame gyvenime niekas nevyksta veltui. Ir viskas dar tik prasideda – bet kuriuo laiku, bet kokiose sąlygose ir bet kuriomis aplinkybėmis.

Išmok džiaugtis prastu oru už lango, eilėmis parduotuvėse, kamščiais gatvėse, bet kokiu negatyvu. Štai toks savotiškas mazochizmas palaipsniui pravalys dangų virš tavo pasaulio. Tau verta susimąstyti tik apie tai, kokios naudos gali gauti iš vienokios ar kitokios nemalonios situacijos. Ir tai nutiks iš tikrųjų – pats ne kartą įsitikinsi.

Kai nustosi tiesiog laukti ir nutarsi turėti, tada tai ir gausi.

Sudėtingiausia – mokėti laukti, išsaugant tuo pat metu situacijos šeimininkui būdingą ramybę. Būtina išlaikyti išbandymą, kuris mums ateina pauzės pavidalu. Per tą pauzę viskas ir įvyksta.

Reiškiant nepasitenkinimą kažkuo ar kažką keikiant – vyriausybę, valdininkus, futbolininkus, orus, kolegas, kaimynus, artimuosius, nekalbant jau apie vaikus – transliuojamas į pasaulio veidrodį nepatrauklus vaizdinys ir tada tu gauni atitinkamą realybę tame atspindyje.

Leisti sau būti savimi – reiškia priimti save tokių, koks esi su visais netobulumais. Leisti kitiems būti savimi – reiškia išvaduoti jį nuo savo lūkesčių jo adresu. Rezultate situacija, kai vienas nori to, kas kitam nepriimtina, sunkiai suprantamu būdu išsisprendžia savaime.

Naudotis šiais principais ar nesinaudoti – šitai turi pats pasirinkti. Gali laikyti visa tai visiškais kliedesiais ir numoti ranka į šią informaciją. O gali pamėginti įgyvendinti šiuos patarimus savo realiame gyvenime jau dabar ir pasižiūrėti, kas vyks. Atmink: žmogus yra tai, kuo jis tiki.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti