Žmonės kartu iki to laiko, kol nori būti kartu

Žmonės būna kartu iki to laiko, kol abu nori būti kartu. Nei pareigos jausmas, nei moralė negali prikaustyti vieno žmogaus prie kito. Kai žmogus nutaria išeiti, jis išeis ir iš namų, ir nuo vaikų, ir nuo mirštančio invalido. O kol išeiti nenori – pasiliks greta.

Kai norisi būti drauge, jam nesukliudys jokie tavo trūkumai. Kai nutars išeiti, nesulaikys jokie tavo privalumai. Kad ir kokie būtumėte negražūs ir nepatrauklūs, visada atsiras tokių, kuriems jūs patiksite. Kad ir kokie būtumėte nuostabūs, visada atsiras tokių, kurie jus atstums.

Ir jei tave atstūmė – tai visiškai nieko nereiškia tu netapai nei blogesnis, nei menkesnis, nieko baisaus iš tikrųjų neįvyko. Tavo žmogus gyvena kažkur šiame pasaulyje ir jis tave priims.

Jei jis tave priėmė, ateis diena, kai išsiskirsite. Jei ne gyvenimo eigoje, tai tada, kai išskirs mirtis. Dėl to brangink tai, ką turi ir nesigailėk, praradęs. Ir nebijok prarasti.

Džiaukis, kad pasaulyje yra žmogus, kuris tau šviečia. Ir šviesk pats – kuo daugiau šviesos, tuo mažiau baimės ir tamsos širdyje.

Lapas, kuris nutarė grįžti atgal prie savo medžio, gali plaukti prieš tėkmę ir skristi prieš vėją. Tačiau medis nepriaugins jo atgal prie savo šakos.

Kuo labiau myli, kuo daugiau duodi meilės, tuo daugiau lieka. O jeigu duodamas meilę jauti skausmą ar neapykantą, reiškia, davei žmogui nuodų, padengtų patraukliu ir skaniu šokoladu. Vargu ar verta laukti dėkingumo už tokią dovaną.

Paleisk. Leisk žmogui būti, kuo jis nori. Ištirpti mylimame žmoguje – didžiulis talentas ir dar didesnis prakeikimas. Būk savimi, būk vertas, pamiršk baimę – kada nors tas žmogus vis tiek nebegrįš. Tačiau ne šiandien.

Tikėk ir pasitikėk. Šildyk. Dėkok. Negalvok apie tai, kas gali nutikti, galvok tik apie tai, kas vyksta čia ir dabar. Pasitrauk anksčiau, nei mirusi meilė pradės skleisti puvėsių dvoką. Ir ateik dar prieš tai, kai troškimas būti su žmogumi dar nespėjo peraugti į apsėdimą.

Tai, kas nupirkta už pinigus, yra verta vien pinigų. Tai, kas išmaldauta, išverkta, atimta ar pavogta, bus kada nors atimta ir iš tavęs, su kaupu.

Tai, kas duota gera valia, iš širdies – neįkainuojama.

O savo žmogų atpažinti labai paprasta. Eisite savo keliais ir susitiksite. Jis nieko nežinojo. Jūs irgi jo nekvietėte. Jūs suradote vienas kitą. Ir kad ir kur būtumėte ėję prieš tai – dabar jums bus pakeliui.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…