10 būdų išgydyti sudaužytą širdį

Įsimylėti yra labai lengva, tačiau atsigauti po nelaimingos meilės gali būti daug sunkiau. Ypač jei tikėjotės, kad jūsų santykiai tęsis amžinai.

Išgydyti sudaužytą širdį nėra lengva. Sunku susitaikyti su praradimu ir prisiversti nustoti kentėti. Meilės ignoravimas nėra išeitis.

10 patarimų, kurie padės jums gyventi toliau

1. Nesistenkite apeiti skausmo – išgyvenkite jį.

Sunku gyventi su žaizda širdyje, bet tai reikia padaryti. Turite išgyventi sielvartą, kad galėtumėte judėti toliau. Nesišypsokite pro ašaras, neslopinkite kančios. Jei slėpsite ją savo viduje, ji grauš jus iš vidaus. Išgyvenę sielvartą, tapsite stipresni.

2. Atsiskyrimas ir nepriklausomybė.

Bandymai užpildyti tuštumą, kai skubate užmegzti naujus santykius arba beviltiškai trokštate susigrąžinti seną mylimąjį, trukdo sveikam išsiskyrimui. Buda mokė, kad prisirišimas sukelia kančią. Todėl tiesus kelias į laimę ir ramybę yra išsiskyrimas.

3. Išsiaiškinkite savo stipriąsias savybes.

Ši būdas padės jums atsitiesti, kai pasijusite nugalėti. Pamąstykite, surašykite jas visas ant popieriaus lapo ir garsiai perskaitykite, skambant jūsų mėgstamai muzikai. Išklausę kūrinį iki galo, nuo liūdnų prisiminimų pereikite prie aktyvių veiksmų. Užsiimkite savo darbais, hobiu, tvarkykitės, gražinkite aplinką. Svarbiausia: veikti intensyviai. Jūsų darbų rezultatai dar labiau sustiprins pasitikėjimą savimi.

4. Leiskite sau šiek tiek pasvajoti.

Sielvartas nebūtų sielvartas, jei nesiilgėtumėte žmogaus, kurį ką tik praradome. Jeigu uždrausite sau apie jį galvoti ir prisiminti, tai tos įkyrios mintys tik dar labiau kankins.

5. Padėkite kitiems.

Kai jaučiate emocinį skausmą, natūralus būdas padėti sau yra pagalba kitiems kenčiantiems. Kai kreipiatės į kitą žmogų, kuriam sunku, tuo momentu pamirštate save. Ir abiem pasidaro geriau.

6. Juokitės ir verkite.

Juokas gydo kaip ir verksmas. Ar pastebėjote, kad išsiverkę pasijuntate geriau? Emocinės ašaros (skirtingai nuo refleksinių ašarų, pavyzdžiui, pjaustant svogūnus) išplauna toksinus ir mažina stresą. Taigi pagriebkite popierinių nosinaičių pakelį ir gerai išsiverkite.

7. Sudarykite „gerų ir blogų dalykų“ sąrašą.

Turite aiškiai žinoti, kas gali pataisyti jūsų nuotaiką, o kas privers ašaroti. Buvusio mylimojo šnipinėjimas socialiniuose tinkluose, kur jis ką tik įkėlė naujos draugės nuotraukas, nenuteiks jūsų optimistiškai. Todėl įtraukite šį užsiėmimą į draudžiamųjų sąrašą kaip ir skambučius jam. Ištrinkite jo elektroninius laiškus, atsikratykite jo dovanų. Tai suteiks jums palengvėjimą.

8. Mankštinkitės.

Fizinis krūvis – bėgimas, plaukimas, treniruotės – iškart suteikia juntamą fizinį ir dvasinį palengvėjimą. Galite užsiimti boksu ir daužyti įsivaizduojamą savo kančių kaltininką, kol išsikvėpsite ir pasijusite geriau.

9. Susikurkite sau naują pasaulį .

Jei jūsų ir jūsų buvusiojo pasaulis buvo glaudžiai susiję, susikurkite tokį pasaulį, kuriame būtų naujų draugų, nepažįstančių jūsų buvusiojo ir negalinčių jums priminti apie jį.

Pasinaudokite galimybe išbandyti kažką naujo – nardymo pamokas, tapybos kursus, knygų klubą, tinklaraščius. Užprogramuokite savo smegenis naujai pradžiai… be jo!

10. Raskite viltį.

Yra viena emocija, stipresnė už baimę, tai – atleidimas. Sunkius santykius su tėvu turėjęs vidutinio amžiaus vyras pasakojo, kaip jau būdamas tėvo mirties patale su juo susitaikė. Tą akimirką jis nustojo bijoti jį prarasti.

Atleidimui reikia vilties. Turite tikėti, kad viskas pasikeis į gerąją pusę, o kankinanti tuštuma, lydinti visur, kad ir ką darytumėte neliks su jumis amžinai, ir vieną dieną mes atgausite gyvenimo džiaugsmą. Viltis verčia patikėti, kad liūdesys praeis, jei bandysite gyventi toliau, ir tada jūsų šypsena nebebus priverstinė. Norėdami atleisti ir nugalėti baimę , turite rasti viltį.

Jei mūsų širdis sužeista, turime dvi išeitis: galite ją uždaryti amžiams arba vėl atsiverti meilei.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *