10 pamokų, kurias turėtumėte suprasti, jei norite užmegzti artimus santykius

Daug svarbiau, visų pirma, išmokti mylėti save, kad galėtumėte priimti kito žmogaus meilę.

Negalite sakyti, kad niekas jūsų nemylės, kol nemylėsite savęs. Labai tikėtina, kad kas nors netgi padės jums suprasti, kodėl turėtumėte pradėti save mylėti. Bet ne tai svarbiausia. Esmė ta, kad jums patiems daug svarbiau susitelkti į meilę sau, nesikliaujant kito žmogaus meile. Jūsų laimė neturėtų priklausyti nuo to, ar kas nors jus myli, ar ne. Ji turėtų kilti iš vidinės meilės sau.

Nereikia daryti jokio didelio spaudimo tiems, su kuriais susitikinėjate.

Palengva užmegzkite atsakingus santykius. Tačiau ne iš karto. Kontroliuokite savo viltis. Tiesa ta, kad labai maža tikimybė, jog susitikinėsite su žmogumi, su kuriuo praleisite visą gyvenimą. Todėl priimkite viską taip, kaip yra. Nebūkite kritiški, bet ir nebūkite pernelyg optimistiški.

Nelaikykite asmens, su kuriuo susitikinėjate, projektu, kurį galite pakoreguoti taip, kad jis jums tiktų.

Išlikite realistiški ir protingi. Nors galite turėti daugybę minčių ir pasiūlymų apie tai, koks turėtų būti jūsų idealus partneris, bet realybė turėtų jus nuraminti. Laikykitės tikroviškų lūkesčių. Nustokite bandyti pakeisti savo partnerį ir padaryti jį idealiu žmogumi.

Nesitikėkite sukurti sėkmingų santykių, jei nežadate keisti savo blogų įpročių.

Nebijokite keistis ir tobulėti. Mokykitės iš savo klaidų ir aukite. Negalima kiekvienuose santykiuose elgtis taip pat, o tikėtis kitokio rezultato.

Išnaudokite laiką būdami vieni.

Užmezgę santykius turėsite paaukoti daug savo laisvės. Taigi, kol esate vienišas, mėgaukis savo laiku. Gyvenkite savanaudiškai ir darykite ką norite, kol niekas jūsų nevaržo.

Nekovokite dėl žmonių, kurie nenusipelnė būti jūsų gyvenime.

Jei savo širdyje užimsite vietą netinkamiems žmonėms, nepaliksite tinkamiems žmonėms galimybės mylėti jus taip, kaip jūs to nusipelnėte. Tad nebijokite palikti tų, kurie nesuteikia jūsų gyvenimui vertės ir prasmės. Pasilikite tik tuos, kurie jums yra svarbūs.

Neskubinkite savo santykių, viskas turi vykti palaipsniui.

Meilėje ir santykiuose negalima skubėti. Jei norite, kad viskas pavyktų tinkamai, negalite praleisti tam tikrų etapų. Viskas turi vystytis natūraliai.

Meilė ir aistra yra du skirtingi dalykai.

Supraskite skirtumą. Jums reikia žmogaus, kuris jus mylėtų, o ne to, kuris nori jumis pasinaudoti tik dėl fizinio malonumo.

Tikra meilė neatsiranda per vieną dieną.

Meilė iš pirmo žvilgsnio nėra tikra. Taip, gali būti, kad jus kas nors sudomins iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tikrajai meilei išsivystyti reikia laiko – ne dienos, ne savaitės ir net ne mėnesio.

Neskubėkite.

Tai, kad jūsų draugai tuokiasi ir veda, nereiškia, kad ir jūs turėtumėte eiti į santuokos rūmus. Kiekvienas žmogus gyvena savo gyvenimo tempu. Tiesiog eikite savo pasirinktu tempu. Neverskite savęs įsimylėti, nes taip daro visi kiti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *