11 Zodiako ženklų porų, kurios gali sukurti idealią šeimą

Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų poros yra ypatingai tvirtos ir gali sukurti tiesiog idealią šeimą. Svarstote, kokio Zodiako ženklo atstovas gali tapti jūsų sielos draugu? Netrukus tą sužinosite!

Žuvys ir Skorpionas

Šių Zodiako ženklų atstovai vienas kitą supranta iš pusės žodžio. Ir Žuvys, ir Skorpionas nuo savo partnerio neturi jokių paslapčių, todėl jų partnerystė yra paremta abipusiu pasitikėjimu.

Vandenis ir Dvyniai

Kartu šių Zodiako ženklų atstovams tikrai neteks nuobodžiauti. Būdami drauge jie visada susiranda įdomios veiklos, kuri neleidžia pasinerti į kasdienybės monotoniją. Nors Vandenis ir Dvyniai yra linkę į individualizmą, tačiau jie labai gerbia ne tik savo, bet ir savo partnerio asmeninę erdvę. Būtent tai užtikrina, kad nekils jokių nesusipratimų.

Ožiaragis ir Jautis

Šių Zodiako ženklų atstovai neretai paskęsta savo fantazijų pasaulyje, tačiau santykiams tai netrukdo: į svajonių pasaulį jie gali pasinerti kartu. Jaučiui ir Ožiaragiui yra ypatingai svarbu užmegzti dvasinį ryšį, todėl tai jų sąjungai suteikia nepaprastą tvirtumą.

Šaulys ir Avinas

Šių Zodiako ženklų atstovai yra labai aistringi, tačiau juos sieja ne vien tik fizinė trauka. Šaulys ir Avinas vienas kitą papildo, todėl jų sąjunga yra laikoma viena tvirčiausių.

Skorpionas ir Vėžys

Šių Zodiako ženklų atstovai nuolatos išgyvena stiprias emocijas, tačiau visa tai jiems yra į naudą. Nors Skorpionas ir Vėžys labai dažnai ginčijasi, tačiau tai anaiptol nereiškia, kad jų santykius ištiko krizė. Šių Zodiako ženklų atstovai nevengia veltis į karštas diskusijas – jai jų gyvenimui suteikia dar daugiau spalvų.

Svarstyklės ir Dvyniai

Svarstykles ir Dvynius sieja tvirtas intelektinis ryšys, kuris gali būti laikomas jų santykių pagrindu. Kartu šių Zodiako ženklų atstovams niekada netenka nuobodžiauti: jie gali diskutuoti labai įvairiomis temomis ir nuolatos atranda naujos veiklos.

Mergelė ir Jautis

Mergelė ir Jautis labai vertina komfortą ir ramybę, todėl kartu jie geba atsipalaiduoti bei pamiršti dienos rūpesčius. Šių Zodiako ženklų atstovai visada yra labai atviri vienas kitam, todėl jų ryšys yra labai tvirtas.

Liūtas ir Šaulys

Liūtą ir Šaulį sieja tvirtas intelektinis ir dvasinis ryšys. Būdami kartu jie ne tik papildo vienas kitą, bet taip pat geba padėti kitiems. Tikra šeimos terapeutų pora!

Vėžys ir Žuvys

Vėžio ir Žuvų partnerystės galima tik pavydėti. Jie puikiai supranta vienas kitą, ir visada yra pasirengę padėti savo partneriui. Šių Zodiako ženklų atstovai yra labai empatiški, todėl jie nė neprašyti skuba į pagalbą.

Jautis ir Vėžys

Tvirtas fizinis ir emocinis ryšys šių Zodiako ženklų atstovus leidžia užmegzti  tvirtus ir ilgalaikius santykius. Jaučio ir Vėžio partnerystė yra paremta tarpusavio supratimu ir palaikymu: kuo ilgiau jie yra kartu, tuo tvirtesnė yra jų sąjunga.

Avinas ir Vandenis

Tai – tikra nuotykių ieškotojų pora! Kartu jiems niekada nebus nuobodu, nes jie yra linkę rizikuoti ir nuolatos ieško galimybių išbandyti kažką naujo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.