13 nereikalingų savybių, kurių turėtumėte kuo greičiau atsikratyti

Dažnai gyvenime būna akimirkų, kai atrodo, kad viskas eina ne taip, kaip galėtų. Tarsi būtų prasidėjusi bloga gyvenimo atkarpa, kuri tęsiasi jau daugelį metų… Kartais, kad pakeistumėte savo lemtį, nebūtina kreiptis į aiškiaregį ar aiškiaregę. Užtenka tik apsidairyti aplink save ir suprasti, kas vyksta. Jei išanalizavote situaciją ir supratote, kad labai dažnai viskas tarsi kartojasi, tai yra tik jūsų viduje.

Pateikiame jums patarimus, kurių dėka sužinosite, kaip atsisakyti nereikalingų charakterio savybių. Būtent jos leidžia pažvelgti į pasaulį iš kitos perspektyvos ir pakeisti savo gyvenimą pakeičiant pačius save!

Išlaisvinkite save nuo poreikio visada įrodinėti savo teisumą.

Tarp mūsų yra tiek daug žmonių, kurie, net rizikuodami nutraukti gražius santykius, sukeldami skausmą ir stresą, negali susitaikyti ir priimti kitokio požiūrio. Neverta visada įrodinėti savo tiesą.

Atsisakykite valdingumo.

Viskas įvyksta, kai paleidžiate. Pasaulį laimi tas, kuris paleidžia.

~ Lao Dzu

Būkite pasirengę atsisakyti poreikio nuolat kontroliuoti viską, kas su jumis vyksta – situacijas, įvykius, žmones ir t. t. Nesvarbu, ar tai būtų šeimos nariai ir draugai, kolegos, ar nepažįstami žmonės gatvėje, tiesiog leiskite jiems būti tokiais, kokie jie yra.

Atleiskite kitiems.

Atsisakykite poreikio kaltinti kitus dėl to, ką turite ar neturite, ką jaučiate ar nejaučiate. Nustokite eikvoti savo energiją ir prisiimkite visą atsakomybę už savo gyvenimą.

Nustokite neigiamai kalbėti ir galvoti apie save.

Galite pasinaudoti žodžių galia ir akimirksniu pakeisti savo veiksmus. Pavyzdžiui, žodžių galia galite pakeisti bailumą į drąsą, mieguistumą – į aktyvumą, o silpnumą – į stiprybę.

~ José Silva

Kiek daug žmonių kenkia sau vien dėl to, kad leidžia neigiamoms mintims ir emocijoms valdyti jų gyvenimą. Nepasitikėkite viskuo, ką sako jūsų racionalus protas. Esate geresni ir pajėgesni, nei iš tikrųjų manote.

Išlaisvinkite save nuo nuolatinio poreikio skųstis daugeliu dalykų – žmonėmis, situacijomis, įvykiais, dėl kurių esate nelaimingi, liūdni ir prislėgti.

Niekas negali padaryti jūsų nelaimingo, jokia situacija negali jūsų nuliūdinti. Nes ne situacija verčia jus jaustis vienaip ar kitaip.

Nustokite visus kritikuoti.

Nustokite kritikuoti žmones, kurie skiriasi nuo jūsų, arba įvykius, kurie neatitinka jūsų lūkesčių. Visi esame skirtingi.

Išlaisvinkite save nuo poreikio daryti įspūdį kitiems.

Nustokite apsimetinėti tuo, kuo nesate. Nusimeskite kaukę, priimkite ir pamilkite savo autentiškąjį “aš”.

Nustokite priešintis pokyčiams.

Pokyčiai yra normalus reiškinys ir yra būtini, kad galėtume pasiekti tikslą nuo A iki B. Pokyčiai padeda keisti mūsų ir aplinkinių gyvenimus į geresnę pusę.

Nedėkite niekam etikečių.

Aukščiausia abejingumo forma yra nežinomybės atstūmimas.

~ Wayne Dyer

Nustokite klijuoti etiketes žmonėms ir įvykiams, kurių nepažįstate arba tiesiog nesuprantate. Ir palaipsniui atverkite savo protą naujiems dalykams.

Palikite praeitį.

Žinoma, kad tai sunku. Ypač tada, kai praeitis jums patinka labiau nei dabartis, o ateitis šiek tiek gąsdina. Tačiau turite susitaikyti su tuo, kad dabartis yra viskas, ką turite.

Išlaisvinkite save nuo baimių.

Vienintelis dalykas, kurio turime bijoti, yra pati baimė.

~ Franklinas D. Ruzveltas

Baimė yra tik iliuzija, ji neegzistuoja – jūs ją sukūrėte. Viskas priklauso nuo jūsų minčių. Pakeiskite savo vidinį požiūrį, ir išoriniai dalykai atsistos į savo vietas.

Nustokite teisintis.

Išsklaidykite savo pasiteisinimus ir juos pašalinkite iš savo gyvenimo. Dažniausiai save ribojame dėl daugybės pasiteisinimų.

Nustokite gyventi pagal kitų žmonių lūkesčius.

Per daug žmonių gyvena gyvenimą, kuris jiems nepriklauso tik tam, kad jį nugyventų. Jie gyvena pagal tai, kas, kitų nuomone, jiems geriausia, daro tai, ko iš jų tikisi tėvai, draugai, mokytojai, valdžia ir visuomenė. Jie ignoruoja savo vidinį balsą, savo vidinį pašaukimą. Jie taip užsiėmę kitų lūkesčių tenkinimu, kad praranda savo gyvenimo kontrolę. Jie pamiršta, kas jiems teikia laimę, ko jie iš tikrųjų nori… ir galiausiai pamiršta save.

Jūs turite vieną gyvenimą. Tai vyksta čia ir dabar. Gyvenkite taip, kaip norite, klausykite savo vidinio balso ir neleiskite, kad kitų nuomonė atitrauktų jus nuo jūsų kelio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.