14 įsakymų laimingam gyvenimui

Sakoma, kad laimė yra ne tikslas, o kelias, tad svarbu išmokti mėgautis mažais ir dideliais gyvenimo malonumais. Kaip tai padaryti? Huffingtonpost.com skelbia 14 patarimų, kaip išmokti džiaugtis, mylėti gyvenimą ir save.

1. Rinkitės laimę, spinduliuokite ja

Laimė yra pasirinkimas, energija, kurią ugdote kiekvieną dieną. Darykite viską, kad patirtumėte aukštų vibracijų energiją, tokią kaip meilė, džiaugsmas ir ramybė. Dėl puikios jūsų savijautos ir juntamo pasitenkinimo jausis geriau visi aplinkiniai ir visas likęs pasaulis. Įneškite į savo kasdienybę žaismingumo, džiaugsmo, pagarbos ir entuziazmo. Nuspręskite, kad nesvarbu, kas benutiktų, jūs išliksite nuoširdus.

2. Mėgaukitės gyvenimo malonumais

Jūs esate Visata, jos energija keliauja per jus. Pasimėgaukite gyvenimu. Leiskite sau pasimėgauti žemiškais malonumais. Anksti atsikelkite ir pasitikite saulėtekį, paplaukiokite, suvalgykite šviežių salotų ir išgerkite sulčių, įsijunkite savo mėgiamą muziką, surenkite draugams vakarėlį, išbandykite naują receptą, atsipalaiduokite parke su gera knyga rankose, išgerkite antrą puodelį kavos, darykite dalykus, kurie verčia jus pajusti antrą kvėpavimą.

3. Darykite protingus pasirinkimus

Neprivalote savo gyvenime kontroliuoti visko, tačiau privalote kontroliuoti savo pasirinkimus. Rinkitės tai, kas jums miela ir malonu. Priėmę sprendimą turite jaustis gerai. Darykite tai vedami geros energijos – džiaugsmo ir nuoširdumo. Naudokite skatinančius žodžius: „Aš galiu tai, aš renkuosi tai“.

4. Jauskite dėkingumą

Dėkingumas yra apgaulingai paprastas, tačiau neįtikėtinai galingas dalykas. Dėl jo to, ką turite šiandien, visiškai pakanka, tačiau tuo pat metu jis pritraukia į jūsų gyvenimą daugiau puikių dalykų. Padėkokite kaip įmanoma daugiau kartų per dieną. Padėkokite už gryną orą, žydrą dangų, lietaus lašus, šiltus drabužius, mylimus žmones ir patį gyvenimą.

5. Būkite verti jums suteiktų dovanų

Jūs esate vienintelis toks žmonijos istorijoje. Niekada nebebus tokio paties žmogaus – su jūsų unikaliais talentais, aistromis, keistenybėmis, idėjomis ir energija. Jeigu susimąstysite, kiek neįtikėtinų įvykių ir nutikimų būta istorijos eigoje vien tam, kad šiandien būtumėte čia ir dabar, suprasite, koks neįtikėtinai vertingas žmogus esate. Švieskite aplinkiniams. Būkite verti jums suteiktų dovanų. Pasidalinkite savo autentiškumu su pasauliu.

6. Klausykitės savo širdies

Mažiau susitelkite į savo besisukančias mintis ir labiau klausykite širdies ir sielos. Kai klausysite ne pasaulio skleidžiamo triukšmo, o savo sielos, tapsite savo gyvenimo šeimininku. Jūsų vidinis vadovas jums visada pasakys kur eiti, ką daryti, ką ir kam pasakyti. Jūsų siela tiksliai žino, ko labiausiai reikia jūsų gerovei, augimui ir laimei. Siekti palaimos – protingas gyvenimo veiksmų planas, nes tai darant duodate laisvę idėjoms, energijai ir įkvėpimui.

7. Būkite kūrybingi ir smalsūs

Raskite laiko šokiui, menui, kūrybai, nuotykiams ir… sau, kad geriau save pažintumėte. Nepasiduokite rutinai, išbandykite naujas veiklas, vaikščiokite nepramintais keliais, atsiverkite naujiems žmonėms. Tai darydami tapsite gyvesniu, nes nebesigaus pasikliauti senuoju autopilotiniu režimu. Nepraraskite smalsumo ir teigiamų lūkesčių gyvenimui.

8. Pasirūpinkite savimi

Jūs esate vertinga dieviška būtybė. Atitinkamai su savimi ir elkitės. Kuo labiau savimi rūpinsitės ir save paremsite, tuo labiau pasirūpinsite kitais. Rinkitės gerą maistą, švarų vandenį, medituokite ir miegokite. Pildykite savąjį puodelį to, kol jis pradės lietis ant kitų.

9. Įsipareigokite mylėti save

Svarbiausias gyvenime yra jūsų santykis su pačiu savimi. Taip, kaip su savimi elgiatės, turi labai didelį poveikį santykiams su kitais, taip pat jūsų sėkmės ir laimės lygiui. Elkitės su savimi taip, lyg būtumėt geriausias draugas ar mylimas žmogus. Kasdien uždėkite ranką ar širdies ir pasakykite, kad esate mylimas ir priimamas toks, koks esate. Priminkite sau: „aš tave myliu“ kaskart, kai pajaučiate nerimą ar netvirtumą.

10. Gyvenkite čia ir dabar

Vienintelis laikas, kai galite iš tikrųjų patirti gyvenimą – dabar. Palikite nuošalyje visas tas besisukančias mintis, nerimą, fantazijas bent minutę ir apsidairykite, kokios galimybės supa jus dabar pat. Kiekvienai užduočiai atsiduokite su meile, energija ir dėmesiu. Gyvenkite dabar ir čia. Paverskite tai natūralia savo būsena. Kiekvienai akimirkai atsiduokite su nuoširdumu. Nieko neatidėkite.

11. Nepamirškite saiko ir pusiausvyros

Išminčiai eina kelio viduriu, į kraštutinumus nesimėto. Laiko neskirstome į skirtą veikimui ir skirtą poilsiui. Į laiką davimui ir laiką gavimui. Į laiką kalbėjimui ir laiką klausymui. Atsižvelgdami į savo vertybes subalansuokite savo gyvenimą: karjerą, meilę, santykius, gerovę, poilsį ir gyvenimo būdą, dvasingumą ir sveikatą.

12. Kūryba svarbiau už reakcijas

Esate galingas kūrėjas. Mažiau laiko skirkite skundimuisi apie susiklosčiusią situaciją, o daugiau apsisprendimui, kokia ji turėtų būti. Paskui su įkvėpimu įgyvendinkite tai, ką nusprendėte. Veikite, vilkitės, vaikščiokite, kalbėkite ir priimkite sprendimus taip, lyg visuomet būtumėte idealioji savo pusė. Susikoncentruokite į matymą, o ne iliuziją. Tai vakarykščiai kūriniai.

13. Nevertinkite, o gerbkite ir mylėkite

Laiminkite visus, pro kuriuos praeinate. Prisiminkite, kad jumyse esanti šviesa yra visiškai tokia pat, kokia yra juose – mes visi esame skirtingus kostiumus dėvinčios sielos. Taip pat mes veikiame skirtinguose sąmonės lygmenyse, tad parodykite supratimą ir praktikuokite atlaidumą. Žvelkite į visus kaip į gėles – unikalias ir savitai gražias. Vertinimus pakeiskite pagarba ir meile.

14. Dalinkite save kitiems

Atsibudę savęs paklauskite: kaip šiandien galiu pasitarnauti? Kaip galiu įkūnyti meilę? Kaip galiu atnešti džiaugsmo? Kaip galiu šį pasaulį padaryti geresnį? Apsiginkluokite paslaugumu ir noru padėti. Sudarykite kitiems puikią draugiją, įkvėpkite aplinkinius. Visada gaunate daugiau nei duodate, tad jeigu jums trūksta meilės, džiaugsmo ar gausos, raskite būdų kaip padėti kietiems tai pasiekti. Jums tai sugrįš šimteriopai.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *