5 geri ir 5 blogi būdai užbaigti santykius

Kai poros santykiai nutrūksta, partneriai išgyvena stiprų emocinį skausmą. JAV psichologė Susan Krauss Whitbourne iš Masačiusetso universiteto teigia, kad šį skausmą galima sumažinti, nes yra būdų, kaip išsiskirti gražiuoju.

5 veiksmai, kurie padės išsiskirti gražiuoju

1.Paruoškite dirvą

Psichologai pastebėjo, kad siurprizo elementas daro išsiskyrimą skausmingesnį. Ir jums, ir jūsų partneriui reikia laiko, kad galėtumėte pasiruošti permainoms.

2.Pasidalinkite kaltę perpus

Papasakokite, koks partnerio elgesys nulėmė tokį finalą, bet nepamirškite užsiminti ir apie savo klaidas.

3.Išsaugokite orumą

Neneškite šiukšlių iš trobos ir nepasakokite visiems iš eilės apie buvusio partnerio trūkumus ir kitus asmeninius dalykus.

4.Nustatykite bendravimo ribas

Susitarkite, ar norėsite likti draugais, sveikinti su gimtadieniais ir padėti vienas kitam buities klausimais. Jeigu turite bendro turto, tai jums tikrai teks susitikinėti, kol jį pasidalinsite.

5.Nusiteikite, kad viskas tik į gerą

Niekas gyvenime nepraeina be pėdsakų. Pagalvokite, ko galite pasimokyti iš tų santykių ir padėkokite partneriui už visas džiaugsmingas akimirkas, kurias išgyvenote.

Savo straipsnyje, publikuotame „The Huffington Post“ psichologė Susan Krauss Whitbourne išvardija ir 5 blogiausius išsiskyrimo būdus.

Kaip nederėtų daryti, kad išvengtume nereikalingų kančių?

1.Pradingti

Bloga idėja – išeiti neatsisveikinus ir nieko nepasakius. Toks išsiskyrimas paliks neaiškumo jausmą. Gerbkite kito žmogaus jausmus. Parodykite dėkingumą žmogui, kurį mylėjote, už viską, ką kartu išgyvenote.

2.Prisiimti visą kaltę

Santykiuose visada dalyvauja du žmonės, todėl kvaila ir neteisinga dėl visko kaltinti save. Kitaip partneris neturės galimybės pasimokyti iš savo klaidų ir pakeisti elgsenos.

3.Viskuo kaltinti partnerį

Jeigu atsisveikindami prikalbėsite kitam daug nemalonių dalykų, galite įtaisyti jam menkavertiškumo kompleksą. Taip pat nedera skųstis dėl jo elgesio buvusiems bendriems pažįstamiems. Dėl to ir jie, ir jūs atsidurtumėte nemalonioje padėtyje. Neveskite jų stoti į kieno nors pusę.

4.Persekioti

Kaip parodė amerikiečių mokslininkų tyrimai, įsiveržimas į buvusio partnerio gyvenimą po santykių nutrūkimo tik trukdo žengti toliau. Stenkitės nelandžioti į jo „Facebooką“ ir nesiteirauti bendrų draugų naujienų apie jį. Ir prisiminkite, kad skambučiai naktimis po poros vyno taurių, kad pasikalbėtumėte „iš širdies“, dar niekam laimės neatnešė. Nuolat painiotis buvusio partnerio gyvenime, bet nenorėti su juo gyventi, gali tik egoistas.

5.Fantazuoti tema: „Kas būtų buvę, jeigu aš…“

Neteisinga manyti, kad dabar būtumėte kartu, jeigu jūs tada būtumėte pasielgė kitaip. Viena klaida paprastai nenulemia išsiskyrimo, nebent tai būtų neištikimybė.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *