Afrikos horoskopas – pažeidžiamiausios Zodiako ženklų vietos

Afrikos gentys yra vienos pirmųjų, kurios kreipiasi patarimo į žvaigždes. Dėl to jų senovės horoskopas yra vienas tiksliausių, teigia ekspertai. Atskleisime, kurios Zodiako ženklų vietos yra pažeidžiamiausios.

Pastebima, kad dogonų žmonės įnešė didžiulį indėlį į Afrikos astrologiją. Būtent jie naudojo savo astrologinį metodą, kuris vis dar naudojamas visose Afrikos prognozių sistemos prognozėse.

Jų metodas, kaip taisyklė, rėmėsi gamta. Genties gyventojai atsigręžė į žvaigždes danguje, sezoną, gimtadienį, o taip pat ir Mėnulio fazes. Astrologai, remdamiesi senovės Afrikos tautų horoskopu, atskleidė pažeidžiamiausias kiekvieno Zodiako ženklo vietas.

Taigi žmonės, gimę po Tėvo (sausio 4 d. – vasario 3 d.), Šeimos (kovo 6 – balandžio 4 d.) ir Sūnaus (balandžio 4 – gegužės 5 d.) ženklu, patiria stresą, o Motinos ženklo atstovai (vasario 4 – kovo 5 d.) turėtų pasirūpinti savo plaučių ir kaulų būkle.

Žmonės, gimę po Dukros ženklu (gegužės 5 – birželio 4 d.), ypatingą dėmesį turėtų skirti raumenų įtampai ir kraujotakai, Dėdės (birželio 5 – liepos 4 d.), Liūto (rugpjūčio 5 – rugsėjo 3 d.), tetos ( Lapkričio 4 – gruodžio 3 d.) ir Dramblio ženklo atstovai (spalio 4 – lapkričio 3 d.) yra pernelyg aktyvūs ir neturėtų sustoti ir tingėti. Raganos atstovai (liepos 5 d. – rugpjūčio 4 d.), nepaisant savo žavesio, gali turėti antsvorio, Antilopės (rugsėjo 4 – spalio 3 d.) atstovai patirs nuotaikų kaitą, o Gausa (gruodžio 4 – sausio 3 d.) – nuolatinį nuovargį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *