Amžina meilė: septyni retai išsiskiriančių porų įpročiai

Ar įmanoma nustatyti bendrus stipriausių sąjungų bruožus? Kurie įsimylėjėliai, kartą susijungę, niekada daugiau nenorės paragauti laisvės skonio?

Psichologai mano, kad visos laimingos poros yra panašios ir kiekviena turi panašių įpročių, kurie yra raktas į tai, kad šie santykiai tiesiogine prasme būtų amžini. Gal patikrinkime jūsų santykius?

1.

Jei juokiatės iš tų pačių juokelių, tai jau yra 50 proc. sėkmės. Paprastai panašų humoro jausmą turinčios poros yra daug laimingesnės. Gali būti, kad priešingybės traukia, bet kai kalbama apie linksmybes, geriau turėti panašų požiūrį į tai. Komedijų žiūrėjimas kartu, juokas iš juokingų vaizdo įrašų internete yra įprotis, kuris tik stiprina jūsų artimus santykius.

2.

Jei palaikysite ryšį su partneriu ir visada žinosite, kas vyksta jo gyvenime (ir tai bus abipusė informacija), per artimiausius 100 metų jums negrės išsiskyrimas. (Psichologai tai užtikrina).

Tačiau abi pusės turėtų palaikyti abipusius ryšius. Tai neturi būti visiška partnerio gyvenimo kontrolė ir skambinimas kas valandą. Jei jūs domitės, kaip jūsų artimas žmogus jaučiasi, dėl ko nerimauja ar ką planuoja, o jis savo ruožtu nebijo pasidalyti visa šia informacija su jumis – sveikiname, tai labai aukštas intymumo lygis.

3.

Jei nesigėdijate ar nebijote priminti savo partneriui, ką jaučiate (ir jis daro tą patį), tai tikrai labai gerai. Poros, kurios nebijo pasakyti vienas kitam gražių žodžių, yra labai stiprios.

Tačiau tie, kurie manipuliuoja savo partneriu meilės prisipažinimais ar komplimentais, rizikuoja likti visiškai vieni.

4.

Jei turėsite net mažų bendrų papročių, taip pat „savo“ dainą, „savo“ kavinę ir t. t., jūsų poros nebus lengva išskirti. Psichologai teigia, kad įsimylėjėliai, kurie turi savo šeimos tradicijas, mėgstamas vietas, daiktus ir t. t., pasąmoningai bijo prarasti vienas kitą, o kartu ir tą patogų „šeimyniškumą“.

5.

Poros, kurios nebijo dalytis intymiausiais dalykais, laikui bėgant vienas šalia kito jaučiasi labai patogiai… Bet čia slypi pavojus: prarandamas pikantiškumas. Taigi poros, kurios netingi į savo santykius įnešti ugnelės, yra stipresnės už kitas. Ugnis santykiuose reiškia naujumą: išvaizdos ir aprangos, intymaus gyvenimo. Taip pat iniciatyva kartu keliauti, dalyvauti seminaruose ir kituose mokymo renginiuose. Atsiverdami partneriui naujai, niekada nesuteiksite vienas kitam progos dėl kažko nuobodžiauti.

6.

Jei nebijote leisti savo partneriui eiti kur nors be jūsų (ir jis atsako tuo pačiu), tai didelė sėkmė.

Poros, kurios pasitiki vienas kitu, kur kiekvienas turi savo interesų ratą, savo draugus, yra daug stipresnės nei tos, kurios iš visų jėgų stengiasi kontroliuoti vienas kitą ir net eina tik į griežtai moteriškus (ar vyriškus) susitikimus.

7.

Poros, kurios užmiega (arba bent jau eina miegoti tuo pačiu metu), gyvena ilgai ir laimingai. Tai banali statistika.

Beje, tie, kurie pabunda tuo pačiu metu, taip pat. Taigi, net jei jums nereikia anksti keltis, bet pabundate kartu su mylimuoju, kad palydėtumėte jį į darbą, galite užsidirbti papildomą karmos premiją (ir partnerio padėką už pusryčius)!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *