Antikvariniai daiktai namuose – kaip apsisaugoti nuo neigiamos energijos?

Bet kokie antikvariniai daiktai gali neigiamai paveikti žmonių nuotaiką, savijautą ir sėkmę. Jei jūsų namuose yra tokių daiktų, tuomet šiame straipsnyje aprašyti patarimai bus itin naudingi.

Daugelis žmonių sutelkia dėmesį į namų valymą. Tai teisinga, tačiau svarbu atsiminti, kad seni daiktai, turintys neigiamą energiją, gali gerokai pabloginti jūsų namų aurą, todėl sužinokite, kaip reikia valyti antikvarinius daiktus.

Kodėl seni daiktai gali būti pavojingi?

Faktas yra tas, kad per ilgus tarnavimo žmonėms metus daiktai galėjo sukaupti didžiulį kiekį neigiamos energijos. Ekspertai mano, kad kuo daiktas senesnis, tuo jis gali būti pavojingesnis. Su antikvariniais daiktais turėtumėte būti ypač atsargūs, nes daugeliu atvejų jūs tiesiog nežinote, kam daiktas galėjo priklausyti praeityje. Tai gali būti labai pavojingas ir negatyvus žmogus, kuris vis dar yra energingai susijęs su tam tikru daiktu.

Seni daiktai neturi turėti „vampyrizmo“. Dėl to, kad jie yra seni, jūsų namuose esanti Chi energija gali juos apeiti. Tiesą sakant, tai blokuoja kūrybinės energijos kelią, todėl tose vietose, kur padėti šie daiktai, vyrauja tamsioji energija. Senus daiktus galima prakeikti. Taip nutinka nedažnai, bet pasitaiko. Pavyzdžiui, kažkas prakeikė pavogtą ar kitu nesąžiningu būdu gautą papuošalą. Pasitaiko ir taip, kad keiksmų priežastys žmogui yra absoliučiai nesuprantamos ir nesuvokiamos. Vienintelis faktas, kurį reikia suprasti, yra didelis tokių dalykų pavojus.

Kaip padaryti seną daiktą saugiu?

Svarbu suvokti šio proceso svarbą. Jei gyvenate name, kuriame yra senas daiktas, bet jį laikote netinkamai, galite pradėti jausti silpnumą, ilgesį, uždarumą, negatyvą. Jūs netgi galite pradėti sirgti. Taip pat dažnai atsitinka taip, kad namuose prasideda nuolatiniai kivirčai. Norint išvalyti daiktus, geriau naudoti metodų derinį. Štai geriausi iš jų:

Valymas vandeniu. Tiesiog nuplaukite šį daiktą. Pašalinkite nuo jo visus nešvarumus, taip suteikdami jam naują išvaizdą. Kai tik nuplausite nuo jo visus nešvarumus, neigiama energija sumažės.

Valymas druska. Druska, kaip ir vanduo, gali būti pavojinga daugeliui paviršių ir medžiagų. Jei daiktas labai didelis, jį galima nuplauti druska. Jei daiktas mažas, tada galite įdėti jį į maišelį su druska ir palaikyti tris dienas. Daugelio specialistų nuomone, neigiama energija įsigeria į druską ir ten pasilieka. Po tokio ritualo panaudota druska turi būti užkasta žemėje toli nuo namų. Jei daiktas per didelis ir jo negalima nuplauti druska, tada aplink šį daiktą galima berti druskos, kad jis neskleistų daug neigiamos energijos.

Valymas ugnimi. Jei įmanoma, būtinai uždekite žvakę ir padėkite ją šalia seno daikto arba ant jo, jei jis pakankamai didelis. Jei šis metodas jums netinka, galite padaryti viską kitaip. Čia pasireiškia žolelių galia. Nusiskinkite pelyno, jonažolės ir dilgėlių. Išdžiovinkite žoleles, tada sumaišykite ir atlikite fumigacijos apeigas – taip, kad senas daiktas būtų tinkamai prisotintas dūmais.

Valymas garsu. Jei turite metalinį varpelį, būtinai su juo gerai patriukšmaukite šalia seno daikto. Kartokite šią procedūrą kelis kartus per dieną savaitę. Kuo senesnė prekė ir kuo nežinomesnė jo istorija, tuo ilgiau reikės skambinti varpeliu.

Naudingas patarimas: net ir po valymo vienu iš aukščiau aprašytų būdų, ekspertai rekomenduoja nelaikyti labai senų daiktų vietose, kuriose retai lankotės, pavyzdžiui, rūsys.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *