Apie „giminės prakeikimą”

Kaip suprasti, iš kur ateina problemos į šeimą, kas dėl jų kaltas – giminės prakeikimas ar banalūs stereotipai, kurie trukdo žengti reikiama linkme?

Kaip įsivaizduojamas giminės prakeikimas?

Kalbant ezoterikų kalba, giminės prakeikimas – tai savotiškas negatyvus poveikis žmogui ar ištisai šeimai. Poveikio tikslas – pabloginti gyvenimo kokybę. Kalbant apie giminės prakeikimą kaip apie tam tikrą scenarijų, pagal kurį žmonės gyvena be pašalinių žmonių ar magijos įsikišimo, priežasties reikėtų ieškoti destruktyviose nuostatose, kurios kaupiasi šeimos ir giminės narių galvose ir perduodamos iš kartos į kartą.

Kokie gali būti scenarijai?

  • Susirgimai, į kuriuos linkę keli šeimos nariai;
  • Nevaisingumas;
  • Rimtos problemos su finansais;
  • Permanentinės nesėkmės meilės santykiuose.

Reikia pažymėti, jog kad ir kokia tolima bei pamiršta būtų trauma, ji vis tiek daro įtaką žmogaus ar šeimos dabartiniam gyvenimui.

Pats žmogus nesuvokia šitos įtakos, jis paprasčiausiai mato, kaip jo gyvenimas žlunga tiesiog akyse, tačiau negali nieko su tuo padaryti.

Norėčiau paraginti žmones, kurie įsitikinę, jog jų giminę ištiko prakeikimas, priežasčių ieškoti ne magijoje ir ne ezoterikoje, o paprasčiausioje psichologijoje. Patikėkite, ji gali paaiškinti labai daug.

Kaip taisyklė, visi tie „giminės prakeikimai” tęsiasi tris-keturias kartas. Ir visa tai susiję su įsitikinimais, kuriuos žmonės nesąmoningai perduoda vienas kitam. Ir kiekviena nauja karta susiduria su vis mažesniu, menkėjančiu „prakeikimo” poveikiu.

Labai sunkus atvejis, kai žmogui ar netgi ištisai šeimai vadovauja įsitikinimai, trukdantys kurti harmoningą gyvenimą ir bendravimą. Mano konsultacijose tokie žmonės – vieni problemiškiausi klientai.

Norint atsikratyti „giminės prakeikimo”, būtina vos ne tiesiogine prasme „išsioperuoti” visas savo negatyvias nuostatas, paveldėtas iš tėvų ir ankstesnių kartų, būtina su jomis padirbėti. Tai sunkus ir daug energijos reikalaujantis procesas, tačiau tik taip įmanoma išsilaisvinti nuo sunkios „prakeikimo” naštos.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *