Apie tai, ko dauguma moterų nežino apie vyrus

„Moteris pirmuosius 10 metų bando pakeisti vyrą, o paskui skundžiasi, kad jis ne toks, koks buvo, kai ji už jo ištekėjo“ – Barbara Streisand. Pripažinkite, kad siekdamos meilės ir romantikos kartais elgiatės pernelyg savanaudiškai. Taip nutinka visoms. Visos turime savo įsivaizdavimą, kaip turėtų atrodyti tobuli santykiai.

Tačiau ar kada nors esate atsidūrusios vyro vietoje? Be abejo, jūs suprantate, ko norite, ir įsivaizduojate, ką tenka patirti dėl meilės. Tačiau galbūt nežinote, kiek pastangų vyrai įdeda, kad pelnytų jūsų meilę.

Ir jūs darote didelę klaidą, jei net nepabandote suprasti, kaip jaučiasi priešingos lyties atstovai. Nepamirškite, kad kuo daugiau žinosite apie vyrų elgesį, tuo lengviau užmegsite su jais ryšį, ir galiausiai sukursite sveikus ir ilgalaikius santykius.

Taip, daugelis merginų, kurios pradeda santykius su savo susikurtomis rožinėmis svajonėmis, galiausiai susiduria su ne visada malonia realybe. Ir kai tik jos patiria sudužusią savo širdį, mano, kad visi vyrai yra „vienodi“, ir niekas nepriklauso nuo jūsų pačios kaip moters.

Turite iš tikrųjų stengtis suprasti, kas motyvuoja jūsų vyrą. Jei nežinote nuo ko pradėti, galbūt jums pravers keli šiame straipsnyje pateikti keli esminiai pagrindai.

Štai 7 dalykai, kurių dauguma moterų nežino apie vyrus:

Jie taip pat turi susitaikyti su atstūmimais

Daugelis atstumtų moterų po to dar ilgai atlieka aukos vaidmenį. Normalu liūdėti dėl to, kad jus metė ar atstūmė. Vis dėlto, būtų kvaila manyti, kad vyrai nebūna palikti.

Ypač todėl, kad vyrai daug dažniau susiduria su atstūmimu, nes paprastai jie yra tie, kurie ir ėmėsi iniciatyvos užmegzti šiuos santykius.

Jie patiria stereotipų spaudimą, kurie verčia juos elgtis su moterimis tam tikru būdu

Vyrams visada taikomi aukšti elgesio standartai. Jiems nuolat kartojama, kad jie turi elgtis kaip džentelmenai. Taip, būtent taip ir turėtų būti. Tačiau kartais tai gali būti labai sunku ir būtų nesąžininga, jei ignoruotumėte šį faktą.

Jiems ne taip ir lengva pakviesti į pasimatymą

Žinoma, moteris tikisi, kad vyras pakvies ją į pasimatymą. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas vyras sugeba pakvieti į pasimatymus bet kada ir bet ką. Kai vyras sulaukia atstūmimo, jis dažnai praranda pasitikėjimą savimi, todėl ateityje jis turi būti atkaklesnis.

Manoma, kad vyras niekada neturėtų rodyti savo silpnumo

Vyrai vadinami stipriąja lytimi. Ir tai tiesa, bet tik fizine prasme dėl biologinių ir anatominių veiksnių. Tačiau emociškai tai visai ne tas pats.

Visuomenės stereotipai verčia vyrus slopinti savo jausmus ir apsimesti, kad viskas gerai, nors taip ir nėra. Tai gali labai pakenkti jų psichinei sveikatai.

Priešingai nei moterims, jiems sunkiau imti bendrauti su aplinkiniais

Moterys paprasčiausiai yra empatiškesnės. Tai susiję su ankstesniu punktu. Kadangi visuomenė neskatina vyrų rodyti savo emocijų, jiems daug sunkiau užmegzti ryšį su kitų žmonių jausmais. Dėl šios priežasties jiems ne visada lengva bendrauti su kitais žmonėmis.

Jie nežino, ko nori moterys

Dauguma moterų nesupranta vyrų (kitaip jūs neskaitytumėte šio straipsnio). Tačiau, tiesą sakant, vyrai taip pat neįsivaizduoja, ko nori moterys. Šiuo atžvilgiu jie taip pat pasimetę, kaip ir jūs. Žinoma, būtų nesąžininga tikėtis, kad jie elgsis kitaip.

Iš jų tikimasi, kad jie visą laiką būtų lyderiais santykiuose

Iš vyrų tikimasi, kad jie santykiuose visada imsis lyderio vaidmens. Tačiau ne visi priešingos lyties atstovai yra sukurti būti lyderiais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *