Apkūnus kūno sudėjimas: meilė sau ar paprasta tinginystė?

Atsakykite, ar mylite save ir savo kūną? Jei dvejojate su atsakymu, nesijaudinkite. Pasaulyje yra daugybė žmonių, tokių kaip jūs! Dažnai iškeliama diskusija, ar apkūnus kūno sudėjimas tėra paprasta tinginystė, ar meilė sau. Svarbiausia yra priimti save tokį, koks esate ir nuspręsti, ar patinkate sau būtent toks. Jei jums gerai taip, kaip yra, vadinasi, kad mylite savo kūną ir esate laimingi. Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad šis dalykas yra kiekvienam labai subjektyvus.

Mintys apie teigiamą kūno būklę

Kritiškas, jei ir ne neigiamas požiūris į save yra daugelio šiuolaikinių žmonių, ypač moterų, problema. Štai kodėl pozityvaus kūno įvaizdžio kūrimas yra puikus būdas neutralizuoti tobulų vaizdų srautą, su kuriuo turime konkuruoti kiekvieną dieną.

Teigiamas požiūris į kūną yra bet kokio kūno sudėjimo priėmimo ir jo įvertinimo ideologija. Socialinis judėjimas grindžiamas įsitikinimu, kad visi žmonės turėtų teigiamai vertinti savo kūną ir priimti jį tokį, koks jis yra. Judėjimas egzistuoja trečiosios feminizmo bangos rėmuose ir kovoja už nepriimtiną diskriminaciją dėl svorio, psichinės ir fizinės sveikatos bei išvaizdos. Žinoma, yra žmonių, kurie mano, kad „priimti save tokį, koks esu“, yra paprasta tinginystė. Teigiama, kad kūno pozityvumo šalininkai tiesiog nori valgyti viską, o ne nerimauti dėl sporto salės.

Ką iš tikrųjų reklamuoja tokios žvaigždės kaip Kristen Bell, Ashley Graham, Serena Williams ir Chrissy Teigen? Išsiaiškinkime!

Teigiama pusė

Anot psichologės Elizabeth Halsted, teigiamą kūno įvaizdį sudaro trys dalys:

1. Savigarba: žmogus vertina save ir tiki, kad ir kiti džiaugiasi jo kompanija.

2. Teigiamas požiūris: savo stipriųjų ir silpnųjų pusių pripažinimas vengiant perfekcionizmo, palyginimų ir smerkimo.

3. Emocinis stabilumas: sveikos minčių ir jausmų pusiausvyros palaikymas, taip pat galimybė pasidalinti savo patirtimi su kitais.

Be abejo, didžiausias kūno priėmimo pliusas yra tas, kad atsikratydamos neigiamo savo kūno atžvilgiu požiūrio, daugelis moterų pradeda tikėti savimi ir tampa sėkmingomis.

Neigiama pusė

Šio judėjimo priešininkai turi savo argumentus. Štai ką rašo vienas iš interneto vartotojų:

„Kūno priėmimas taip pat ne kartą buvo kritikuojamas dėl kritiško požiūrio į moteris, turinčias valgymo sutrikimų (pavyzdžiui, bulimiją) arba tas, kurios dėl sveikatos priežasčių yra priverstos laikytis griežtos dietos.“

Ten, kur yra kūno priėmimas, yra ir gražus kūno sudėjimas

Žiniatinklyje yra daugybė žmonių, kurie aktyviai diskutuoja apie kitų žmonių aprangą ir panašiai. Natūralu, kad įžymybės dažniausiai tampa „netinkamo“ kūno sudėjimo aukomis.

Net tokios gražuolės kaip Kim Kardashian ir Gigi Hadid ne kartą tapo nemalonių išpuolių taikiniais. Ką jau kalbėti apie plius dydžio modelius Ashley Graham ir Tess Holliday! Anot ekspertų, noras kritikuoti kitų žmonių figūrą dažniausiai siejamas su jų pačių išvaizdos atmetimu.

Prieš sakant kitiems nemalonius komentarus, ekspertai pataria pasižiūrėti į veidrodį!

5 žingsniai į kūno priėmimą

Patobulinti savo kūno įvaizdį gali būti sunku, bet ši užduotis tikrai įmanoma, ypač, kai suprasite, kokia yra svarbi meilė sau. Štai 5 svarbūs žingsniai, kuriuos galite atlikti dabar:

1. Pripažinkite, kad „mes visi esame skirtingų formų ir dydžių“. Žavėkitės grožiu, bet nelyginkite savęs su niekuo kitu.

2. Sutelkite dėmesį į savo teigiamas savybes, įgūdžius ir talentus, venkite neigiamų emocijų.

3. Išmokite vertinti ir gerbti tai, ką gali padaryti jūsų kūnas.

4. Išsikelkite teigiamus tikslus, orientuodamiesi į sveikatą, o ne į svorio metimą.

5. Gyvenkite gyvenimą, kuris jums patinka dabar.

Dažniau sau priminkite, kad atrodyti kaip tobulas „Instagram“ paveikslas daugeliui žmonių yra nerealu, o tiesą sakant, ir nereikalinga.

Taigi, kas yra kūno priėmimas? Kaip matote, nėra vieno atsakymo. Tačiau yra viena naudinga mintis, kurią jums tikrai reikia prisiminti: nesvarbu, koks jūsų dydis – bet kuris žmogus nusipelno meilės ir pagarbos, ypač iš savęs! Meilė sau yra labai svarbi ir galinga, nepamirškite to!

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *