Apsimetęs beširdžiu, savo širdies neišsaugosite

Jums nesigaus apgaubti širdies nuskausminančiais šarvais. Nesigaus atjungti jausmų stebuklingo mygtuko paspaudimu. Neįmanoma tapti emocijų neturinčiu robotu, kad ir kaip to norėtųsi. Viskas, ko galite imtis – užsidėti bejausmio žmogaus kaukę, tačiau gyvenimo tai nepalengvins. Apsimetę beširdžiu, širdžiai nepadėsite.

Sau nesumeluosi. Galima, žinoma, sakyti aplinkiniams, kad jums viskas puiku. Galima meluoti, kad kitų žmonių jums nereikia. Galima netgi įjungti visiško ignoro režimą priešingos lyties atstovų atžvilgiu, nereaguoti į susidomėjusius žvilgsnius. Tačiau savęs jūs neapgausite. Jūsų širdis žino teisybę.

Meilės pakaitalo nebūna. Jokie vaistai nenuslopins širdies skausmo. Alkoholis, beje, irgi. Kai butelis pasibaigs, jus vėl apims liūdesys. Joks aktyvus bendravimas, vakarėliai ar visiškas pasinėrimas į socialinius tinklus nepajėgūs pakeisti tikros meilės.

Sudaužyta širdis – nepavykusių santykių rezultatas. Net jeigu baidotės bet kokių santykių, vis tiek esama rizikos tapti meilės auka. Visiškai netikėtai galite įsimylėti į kaimyną/kaimynę ar geriausią draugą/draugę. Galite bėgti nuo meilės, tačiau niekur nuo jos nepasislėpsite, jeigu jau ji pasirinko jus savo taikiniu.

Vidinis šaltis – ne tas pats, kas beširdiškumas. Jūsų širdis traumuota. Štai dėl ko nieko nejaučiate, kai girdite komplimentus ar kvietimą į pasimatymą. Tačiau tai nereiškia, kad esate beširdžiai. Jūs kaip ir anksčiau sugebate mylėti, tiesiog reikia laiko žaizdoms užgyti.

Skausmas – gyvenimo dalis. Kodėl vengiate naujų pažinčių ir susitikimų? Vien tik iš baimės būti atstumtais ir vėl tapti vienišais? Viskas, kas šiame gyvenime vertingiausi – susiję su rizika. Turite su tuo susitaikyti.

Atstumti žmogų – ne išeitis. Nebendraukite su tais, kurie jums neįdomūs. Neikite į pasimatymus, kurie, kaip jums atrodo, niekuo nesibaigs. Tačiau neatsumkite žmonių, kurie gali suteikti jums laimę. Nereikia įsileisti į gyvenimą visų iš eilės, tačiau reikėtų leisti įeiti “savam” žmogui.

Jūs ne robotas. Neapsimeskite, kad daugiau nebeturite širdies. Esate paprastas normalus žmogus. Turite jausmus, dėl to neverta nuo jų bėgti ar slapstytis. Meilė – ne tas dalykas, kurio reikėtų gėdintis. Tai nuostabus, netgi stebuklingas jausmas. Kodėl neleidus jam sugrįžti?

Jūs patys teiksite kitiems skausmą. Užsidėjote beširdžio žmogaus kaukę iš baimės, kad jūsų širdį vėl sudaužys? Bet jei atstūmėte potencialius draugus ir partnerius – jūs suteikėte jiems skausmą. Jūs patys tapote žmogumi, kuris daužo svetimas širdis. Argi jums būtent šito norėjosi?

Prastos istorijos labai retai kartojasi. Taip, jus kažkada įskaudino, tačiau tai nereiškia, kad taip nutiks dar kartą. Yra žmonių, kuriems net kvapą užgniaužia, kai jus pamato ir elgtis su jais reikia labai švelniai ir atsargiai. Jie nepradės jūsų kankinti, kaip darė kiti, toksiški žmonės.

Esate pajėgus susidoroti su bet kokia dvasine trauma. Net jeigu jums įbedė peilį į nugarą, esate pajėgus susidoroti su išdavystės pasekmėmis. Nejaugi išties norite, kad kažkoks jus išdavęs bjaurybė sugriautų jūsų gyvenimą? Vargu. Štai dėl ko reikia liautis apsimetinėti beširdžiu monstru ir suteikti šansą naujai meilei.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *