Ar galima sugrąžinti vyro jausmus

Būkime atviri: psichologija burtais neužsiima. Visi, kurie tau sako: „padaryk štai tą ir aną, ir jis pas tave sugrįš” – šarlatanai. Pats pirmas, pats mažiausias dalykas, kurį reikia padaryti – susigaudyti situacijoje, kad galėtumėte arba:

  • Suprasti, kas slypi jūsų krizės gelmėse ir pasistengti tą krizę įveikti, arba…
  • Išvengti šių klaidų būsimuose santykiuose.

Pirmiausia susilaikykite nuo savęs gailėjimo. Nuo to, kad draugės dejuos, koks jis blogas, o tu tokia gera, niekas nepasikeis. Žmonės linkę vengti stiprių svetimų emocijų, todėl stengiasi jas nuraminti, užgesinti. Tačiau! Kaip tik šioje įtampoje ir gimsta nauja patirtis, kuri pakeičia žmogų, tačiau nepasiruošęs žmogus šios būsenos atlaikyti nepajėgus.

Išanalizuokite įvykius iki vyro jausmų atvėsimo. Pabandykite atsiriboti nuo situacijos ir suprasti, kokia buvo partnerio priežastis.

Aptarkite situaciją su vyru: be emocijų ir skandalų, ramiai ir konstruktyviai. Jeigu tai padaryti sunku, nuoširdumas ir sąžiningumas – geriausi savipagalbos įrankiai. Bet kokios manipuliacijos sukurs dar stipresnį atmetimo efektą. Pasakykite, kad jums sunku kalbėtis, bet norėtumėte daugiau sužinoti, kas su juo vyksta, kodėl jis atšalo, kas tavyje paskatino jį tai padaryti.

Kontroliuokite savo emocijas. Tipiški įžeistų moterų elgesio modeliai – maždaug tokio pobūdžio manipuliacijos:

  • Kaltė – „Aš tiek daug dėl tavęs padariau..”
  • Liga – „Tu, žinoma, gali išeiti, bet aš tiesiog dabar atsigulsiu ir mirsiu…”
  • Kerštas – „Aš užtaisysiu tau saldų gyvenimėlį!”
  • Agresija – „Tu pats durnius!”

Liūdniausia, kad šiuos modelius naudoja didžioji dauguma moterų. Ilgalaikėje perspektyvoje jie yra absoliučiai neefektyvūs ir tik pabrėžia, kad jūs naudojate ne naujas, įdomesnes vyrui manipuliacijas, o tas, kurias jis jau matė 3000 kartų.

Nebūkite įkyri! Duokite jam laiko išsiaiškinti savyje. Jei norisi būti arčiau, pasirūpinkite jo reikalais. Jis mėgsta žvejybą, automobilius, muziką? – išbandyk jo pomėgius. Supraskite, kas jam teikia džiaugsmą.

Ir galiausiai: užsiimkite savais reikalais. Susiraskite sau hobį, tapkite įdomia. Skaitykite knygas, lankykite kursus. Jei nežinote, kas gali tapti tokiu pomėgiu – eksperimentuokite! Kažkoks užsiėmimas tampa tavo pomėgiu todėl, kad investuoji į jį savo laiką, jėgas, energiją.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *