Aš laiminga, tu laimingas: sveikų santykių sandoris

Skirtumai ar nepritarimai yra priežastis pagalvoti…

Priežastis susimąstyti…

Aš esu laiminga, tu esi laimingas. Susitikome dalytis džiaugsmu, pozityvumu, patirtimi, žiniomis, o ne gydyti vienas kito žaizdų.

Aš esu laisva, tu esi laisvas. Esame partneriai, o ne vienas kito vergai. Mes neverčiame vienas kito atsisakyti darbų, draugų, pomėgių ir viską sudėti ant santykių aukuro. Kiekvienas turime savo pasaulį, nors ir esame kartu.

Aš nesu tobula, tu nesi tobulas. Žinau, kad visi turi trūkumų. Ir jei aš priimsiu tavo, aš noriu tikėtis, kad ir tu priimsi mano.

Galiu su tavimi viską apsvarstyti. Su manimi gali aptarti bet ką. Neturime jokių tabu temų. Ir net jei tau patinka kita mergina, pasakyk man, ir mes ką nors sugalvosime.

Myliu, gerbiu ir noriu tavęs. Tu mane myli, gerbi ir nori manęs. Jei kur nors yra spraga, pavyzdžiui, „myliu-gerbiu“ arba „noriu–gerbiu“, bet nėra žodžio myliu, vadinasi, tu nesi mano žmogus ir mums reikia vienas kitą paleisti. Tas pats pasakytina ir apie mane.

Aš tavimi pasitikiu. Tu manimi pasitiki. Aš neskambinu po 1000 kartų ir nesiteirauju, kur tu esi ir su kuo esi, ir reikalauju iš tavęs tokio pat požiūrio.

Jei esame susitarę, kad mūsų santykiai yra uždara sistema, kiekvienas privalo likti ištikimas vienas kitam, kad nepakenktų kitam. Galimi ir kitokie susitarimai: laisvi santykiai, atvira santuoka ir t. t. Svarbiausia, kad abi šalys to norėtų ir su tuo sutiktų.

Mes nevartojame vienas prieš kitą smurto (įskaitant moralinį) ar pažeminimų. Santykiai nėra priežastis savęs įtvirtinimui.

Neatitikimai yra priežastis susimąstyti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.